Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GhostEagle Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d.gurcan

dün tüm paramı icardiye gömdüm 87 lik upgrade için ,satıp aslında alsammı 83 lüğünden çok memnumum aslında 50 k ya vermezler bence

hemen bugun alinmaz hocam 83lugun fiyati 13-14 olsun onu alip devam edicem 1 hafta daha. Fiyati dusunce alinir sif karti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Sakin ve sabırlı oyun kazandırır bide geriye düştüğümde yada ronaldolu kadrolar geldiğinde hiç kendi oyunumdan taviz vermem maç sonuna kadar galibiyet yada beraberlik kovalarım herkese iyi oyunlar

• Robben 4-3-3(4) kanatta çok etkisiz yokları oynuyor. RF lik adam gibi duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes bpl kadro ile oynuyor ve benzer kadrolar var. Acaba kadro ne kadar etkili oyunumda denemek istiyorum. Fenerbahçe kadrosu ile div3 son durak oluyor

Haftasonu liginden sonra kuracağım takımı. Coins 800k. Genelde gördüğüm oyuncular bunlar. Nasıl etki yapacak merakla bekliyorum. Tavsiye alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramessy -- 15 Şubat 2017; 20:40:45 >

• @chilekesh_13 ,@stimucin Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler tartışmaya gerek yok savunma oyuncuları çoğundada iyi Mascheranonun top tutuşu defansif özellikleri sağlam sanırım ama varane ve umtitide iyi gerçekten hepsini oynatırım olmassa

Pedroyu kesin tavsiye edermisiniz bu arada Morata gerçekten çok iyi bi golcü ya.
  • Sırf popüleriten he martial 750k edermi hiç 84 adam😀 İtalyada çıksaydı 150k en fazla😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tif Lukaku'nun fiyatı artmaya başlayacağına düşmüş ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramessy

Herkes bpl kadro ile oynuyor ve benzer kadrolar var. Acaba kadro ne kadar etkili oyunumda denemek istiyorum. Fenerbahçe kadrosu ile div3 son durak oluyor

Haftasonu liginden sonra kuracağım takımı. Coins 800k. Genelde gördüğüm oyuncular bunlar. Nasıl etki yapacak merakla bekliyorum. Tavsiye alabilirim.

Bence o kovayı çıkar kaleden boş kalsın daha iyi

• Otw mane ne zaman 86 olacak if şuan otwden pahalı gidiyo

• Elimde 20k civarı para var yatırım için önerisi olan var mı ? Fiyatı artar dediğiniz . Alalım da biraz kar edelim para sıkıntısı var

• meskalin33 kullanıcısına yanıt
    Varane oynadıgı maç sayısı 480 bin mascheranonun 180 bin bu oyunda defans pace çok önemli ve oyunun başından beri wl katılıyorum en fazla 5 kez mascherano gelmiştir ama her ispanyada varane var

• Gamgee kullanıcısına yanıt
    Renato sanchez ve ömer toprak,sokratis alabilirsin

• muco190358 M kullanıcısına yanıt
    Ömer toprak ve renato ya sahibim . Bir de mesela oyuncuların fiyatlarının arttığını filan takip ettiğimiz bir platform var mı ? Yoksa normal yolla transfer pazarından mı takip ediyoruz ?

• Wl ödüller ne zaman veriliyor ?

• Gamgee kullanıcısına yanıt
    Futbin uygulamasını telefona indirebilirsin

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    Yarın saat 9 da akşam yani perşembe 21:00

• cighost kullanıcısına yanıt
    Volkan dan sonra aman aman bir fark yaratmamisti, haklı olabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

Yarın saat 9 da akşam yani perşembe 21:00

Hocam bu haftasonu ilk wl mi yaptımda 20 galibiyet alabildim gold 3 olarak kaç coinlik bir gelir beklemeliyim ? Rare players pack sağlam oyuncular veriyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramessy

Volkan dan sonra aman aman bir fark yaratmamisti, haklı olabilirsin

Premier ligdeki bütün kalecileri denedim kısıtlı bütçe için butland courtuis de iyi kalecilikte son nokta de gea gerçekten fark yaratıyor

• Beyler oyun hala alınabilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.