Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spooky1905

quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Winter Upgrade tarihi belli mi? IF kartı olan oyuncuya WU gelirse elimizdeki IF kartının ratingi otomatik olarak yükselecek mi?

Valla bende Upgrade bekliyorum. Bİ tane İcardi aldım. Başıma bele oldu. Fiyatı dip yaptı. 20 k zarar ediyor şuan satsam. Up gelmesini bekliyorum açıkçası. Normalde şimdiye kadar gelmesi gerekiyordu.

bende de listede 3 tane 90K dan aldığım yatıyor :/ normal kadrodakini 90 K dan almıştım

WU lar kaç kere ertelendi, en son dolaşan tarihler şu şekilde :

WINTER UPGRADES CALENDAR

BATCH 1 | Estimated Release Date: 17/02/2017
    BATCH 2 | Estimated Release Date: 24/02/2017
    BATCH 3 | Estimated Release Date: 03/03/2017
    BATCH 4 | Estimated Release Date: 10/03/2017

3 ü dediler sonra 10 u dediler. ertelendikce erteleniyo :D

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Herkes ea server'ü bağlanıp oynamıyor mu ? xbox'a ayrı ps4'e ayrı server'mü kurmuş ea ? İlginç
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Butland dururken kaleci mi arıyorsunuz hala :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selfrespect -- 14 Şubat 2017; 10:19:5 >
  • Bugün akşama bakalım sevgililer günü aktivitesi olarak ne gelecek?

Önceki yıllarda:

FIFA 16 :indirimli 25K Premium Gold Players Packs

FIFA 15 : Bedava 35k Mega Packs

FIFA 14 : Bedava 5k Gold Pack

FIFA 13 : Günlük Hediyeler

Benim asıl ilgilendiğim ise nasıl yatırım yapabileceğimiz :) eğer ki 100K lık ya da 50K lık Jumbo packler verirse EA piyasada zaten olmayan olmayan paranın dibini kazır, paket açacağım diye piyasa bir kademe daha iner mi? bu sırada biraz yatırımlık adam toplayabiliriz

Sonraki event olarak da takvimde St. Patricks Day gözüküyor (15 - 20 Mart) buradan o zamana kadar 1 aylık süre içinde piyasadaki hem fitness lar hem de oyuncular artık yavaş yavaş artar mı?
  • loopusait kullanıcısına yanıt
    76.500'den hunter TIF Icardi aldım bende artık pusuda WU bekliyorum
  • Ben aubameyang için birkaç kelam etmeye geldim. Oyunda çok fazla iyi oyuncuyla oynama imkanım olmadı; ama net söylüyorum bu adamın fiyat performans olarak en iyisi olduğunu düşünüyorum. Hatta şahsi fikrim en iyi forvet diyorum oyunun, abartma diyeceksiniz; ama durun açıklayabilirim.

Bu hafta 4321 ve 41212 taktikleriyle wl i 23-13 dereceyle bitirdim. Ne yazık ki maçları yetiştiremedim. Şimdiye kadarki derecelerim 21,22,24 olmuştu; bu sebepten en iyi derecem bu oldu diyebilirim. 4 maçı penaltılarla kaybettim, öne geçip verdiğim, talihsiz yenildiğim maçlar oldu, oyun olarak da en iyi geçirdiğim hafta sonu turnuvam buydu kesinlikle. Ve tüm bunların 1 numaralı nedeni, bana oyundan zevk aldıran adam aubaydı. Satın aldığımdan beri oynadığı maçlarda ( hepsi hafta sonu ligi ve div1 ) 47 maçta 52 gol, 24 asist yaptı. Eve geçince ss ekleyeceğim. Bu adam bi kere inanılmaz hızlı. O troll bailly-smalling ikilisinin yanından rüzgar gibi geçiyor. Ve hızının yanında koşarken çok sağlam vücut koyuyor l2 ile. Bu adam her türlü yazıyor. Uzaktan yazıyor, plase atıyor, aşırtma yapıyor. Atmadığı gol tipi Yok kesinlikle. Ama ne hızı, ne bitiriciliği, bu adamı özel kılan şey: topsuz oyunu. Sizin L1 e basmanıza gerek kalmadan sürekli savunma arkasına ve doğru koşuyor. Kanattan sıfırdan indin geliyorsun kaleye, bu adam öne koşması gerekiyorsa öne, arkaya koşması gerekiyorsa arkaya gidiyor. İkiye bir gidiyorsun ulan koşsana demeyi bırak, düşünmene fırsat kalmadan bakıyorsun auba reis çoktan gereken koşuyu yapmış bile. Topsuz oyunu bu kadar iyi olan birini görmedim. Sizden bir kişi daha olsaydı ve o da aubayı kontrol etseydi oyun içinde, ancak bu denli doğru koşular yapardı inanın. Ben 185k ya aldım, şu an daha da düştü fiyatı. Mutlaka deneyin. En başta oyundan aldığınız zevki artıracak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ohooooo bugün yine paket gelirse bizim BPL yatırımları yine boşa çıkacak .
  • selfrespect kullanıcısına yanıt
    Butland Lloristen de iyi ?

• tsavran kullanıcısına yanıt
    Ben pek beğenmedim. Umduğumu vermedi, sistemime uymadı belki de. 11 maç 5 gol 1 asist. Top ayağına yapışmıyor, balance'ı düşük olduğundan sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsavran kullanıcısına yanıt
    Usta ben deniycem bu adami bende bpl kadrosu var 2 forvetli sistemimde 87 icardi 91 higuain var birini satip abu denerim kimya bozarmi bilmiyorum deniycem kesinlikle kimya değişirse belki almanya ligine dönerim bakalım 1 milyona bundesliga kurarim heralde

• DexTR kullanıcısına yanıt
    oyun kurucu olarak kullanılan bütün kartlara "Artist" yani "Sanatçı " bakmanızı öneririm

• Beyler bu soldaki Mertens 300k ama hiç ederinin hakkı oynamıyor bunun yerine kimi alayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al-Yeleli Arslan -- 14 Şubat 2017; 12:54:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Beyler bu soldaki Mertens 300k ama hiç ederinin hakkı oynamıyor bunun yerine kimi alayım?

Forvete 87 Mertens al Ronaldodan iyi adam inanamazsin.

• Hocam auba ile topu alıp ronaldo, messi gibi dribbling yapamazsınız. Açık alanda herkesi geçer o ayrı; ama dediğin gibi top ayağına yapışmaz, bu yüzden dar alanda verimi düşer. Eğer araya iyi pas yaparım diyorsanız auba tam sizliktir, çünkü arkaya deli koşu yapar, bas üçgene sonrası sana kalmış ister L1 kare yap, ister tap tap kare yap, ister R1 kare yap, ister uzak köseye normal kare yap. Her türlü yazar.

• abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Hocam kimyanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. En az 7 kimya olmalı oyuncuda, yoksa topsuz saçma sapan koşular yapıyorlar.

• Valla o kadar sinir oluyorum ki bu oyuna artık maçları bile tamamlayasım gelmiyor, bir önceki haftalarda da 18'e falan ulaşınca bırakıyordum, bu haftasonu 9 galibiyetten sonra dayanamadım artık, bir sürü de maçım vardı ama hiç oynama isteği bırakmıyor bu oyun, güya keyif almak için oynuyoruz.Şubat ayı bitince bırakacağım artık sanırım.
  • 4 milyonluk önerebileceğiniz Almanya ligi kadrosu tavsiye istiyebilirmiyim

• Butland ın nesini bu kadar çok tutuyorlar lloris div ve ref olarak çok iyi gözüküyor. Tavsiye edermisiniz?
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Butland kova ! en iyi kaleci bence Perin ama ingiltere kadrosuna ekleyince kimyayı dusuruyor meret..
    Perin öyle klass toplar cıkardı ki şok oldum karşı karşıyalar hep kafasına poposuna eline carpıp sekiyor korner oluyor fln.
  • Jesus otw şuan ne kadara gidiyor?

• 
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.