Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SertaçÇelebi QMTJK Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ander Herrara CDM oynamasına rağmen hiç ummadığın anda kaleciyle karsı karsıya kalabiliyor.
    Fernandinho topu saklaması şutları pas isabeti çok iyi
    wilshire Mükemmele yakın şutlar cıkarıyor. hızlı bir CM topu güzel kapıyor.
    Debuchy Sağ bek olmasına rağmen kapalı defanları 25 metre uzaklıktan attığı sutlarla (özellikle sağ çapraz) açıyor. bu adamla şut gol oranım yüksek..
    bailly ve williams uyumu (jagielka yedek) Harika..
    Forvette parasızlıktan wellbeck musa super..
    Kaleciler Kairus ve begovic
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Smalling bailly ikilisi yedek takımımın stoperleri.Llorisi alacam. Cam olarak ilk takıma eriksen. Peki ikinci takıma cam pozisyonuna kimi alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    bende ön siparişle süper deluxe aldım.banada gelmedi.açıklamada 20 hafta boyunca gelicek gibi bişey yazıyodu.anormal bi durum yok ama istersen live chatten bi sorabilirsin.
  • Diğer görevleri 55kya tamamladım bu mk dons 50-60a çıkacak heralde

• İtalya oynayanlar İf Paroloyu alabiliyorsa alsın orta sahaya. Denedim çok beğendim komple bir oyuncu

• Alayım bende o zaman oyun kurucu olarak oynamıyorum üçlü orta sahada oynaticam mo olarak.

• Varni34 kullanıcısına yanıt
    kadronuzu yazar mısınız merak ettim..
  • SBC Dele Alli yapmaya değer mi arkadaşlar ? Bana maliyeti yaklaşık 30k denk geliyor.
  • Lloris smaling baily valencia shaw

Kante wilshere dembele

Shakiri lukaku martial

Yedeklerde mesut eriksen mahrez reid clyne felan var İkinci tercih ettiğim lig süper lig

• Lukaku
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    değer
  • Bpl eletiriyorsunuzda arkadaşlar idare eder bir İtalya İspanya kadrosu kurmak gerçekten pahalı ben premier lige ilk kurduğum kadroyu 15k kurmuştum üçüncü lige kadar çıktım İtalya'da iş yapacak orta saha almak bile 30k başlıyor ve futbol maçlarını izliyorsaniz cidden premier lig Diğer liglere göre üç gömlek üstün ve düşme hattının maçları bile keyifli ben üç yıldır canlı İtalya Ligi izlemedim iğreniyorum ispanyada iki üç maç harici lig çöp

• ufboguzhan kullanıcısına yanıt
    20 haftalık süre bitmiş herhalde, zaman akıp gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar haftaya wl elemelerinde ilk 2 gün italya calcio a kadrosu zorunlu yaklaşık 200 k lık italya kadrosu ile oynuyorum şuanda ama fransaya geçebilirim sizce pazar akşamı yada pazartesi italyan ligi oyunucuları yükselirmi ona göre 1 hafta daha bekleyeceğim

• Arkadaşlar SUAREZ sbcini yapıyorum... Real madrid sbcsi , 86 rating istiyor...Yapmadan önce örnek kadrolara bakıorum, FUTBİN'de 86 rating gösterirken sbc menüsünde 85 gösteriyor...

Bu konuyla ilgili fikri olan var mı? Oyuncuları alınca 86 olur muki?
  • Arkadaşlar 300k if yaya toure mi yoksa 600k pogba mı oynatmalı? yaya varken 300k daha fazla verip ppogba almanın mantığı var mı? Sadece statlara bakınca dribbling hariç yaya çok daha ağır basarken hem de?
  • ddaywalker kullanıcısına yanıt
    pogba 5 yıldız yetenek, toure 3
    pogba m/H , Toure L/m (defans/atak)
    bence kesinlikle değer
  • JamaisVu_34 kullanıcısına yanıt
    Sbc menüsünde ne gösteriyorsa odur kardesim.85 ise gösterdiği takimi kurunca da 85 de kalır.

• 4321 oynuyorum

Lloris

Walker Smalling Bailly Shaw

Dembele Kante Fernandinho

Sane Lukaku Martial

Defans hattı Martial Kante Lloris asla değiştirmeyeceğim oyuncular

Sane yerine İf Shaqiri alabilirim

Ortasaha da Pogbayı alabileceğim para yok

Dembele ve Fernandinho yerine Toure ve Ayın oyuncusu Del alli yapsam nasıl olur?

• Arkadaşlar benim Fifa 2016 da bi üyeliğim vardı şimdi cep numaram değişti hesabımı resetleyemiyorun eski numarama msj gideceği söykeniyor o numarada kapandı nasıl düzeltebilirim?

• 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.