Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: SanTieG0 , nikolaosates
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet arkadaşlar İcardi ile 6 maç yaptım ilk 11 başladığında çok iyi ama yedekten oyuna aldığınızda muhteşem ötesi bu kart sanırım momentumlu kartlardan bir arkadaş burada bir haber paylaşmıştı fifa da momentum olduğu kanıtlandı diye

o kodlara bende baktım orada bazı oyuncuların yedekten girdiğinde daha fazla etki yaratması için yazılmış bir kodda vardı hatta son dk golü kodlarıda vardı hani herkesi çıldırtan neyse bence bu kart değerlenir ama navarro4 gibi piyasa uzmanı değilim yanlız alırsanız pişman olmazsınız ben kendisini tek forvet olarak kullandim cift forvet performansını bilemiyorum tek forvet oynarken cok iyi top saklıyor pozisyon almasi cok iyi şutları çok iyi 6 maçta 13 gol attım kendisiyle ve kaçırdığım bariz bir pozisyon olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meskalin33 kullanıcısına yanıt
    İf 85 immobile den iyimi kardeşim bende bpl alışamadım dönecem ştakya galiba alsam mı fiyatuda ucuz gibi geldi😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    bence çok daha iyi ama herkesin oynayış şekline göre değişiyor hocam ben mesela Lukaku ile hiç oynayamıyorum ama millet bayılıyor

bu arada dün yaptığım 81 lik görevlerde sırasıyla ben arfa , kante , otamendi ve vardy çıktı hepside kadroda olan oyuncular olduğu için bendekileri sattım oradanda 100k üstünde gelir elde ettim ama wl elite 2 bitirmeme rağmen çöp çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

bence çok daha iyi ama herkesin oynayış şekline göre değişiyor hocam ben mesela Lukaku ile hiç oynayamıyorum ama millet bayılıyor

bu arada dün yaptığım 81 lik görevlerde sırasıyla ben arfa , kante , otamendi ve vardy çıktı hepside kadroda olan oyuncular olduğu için bendekileri sattım oradanda 100k üstünde gelir elde ettim ama wl elite 2 bitirmeme rağmen çöp çıktı

Kutu şşi kısmet millet dandik bpl kadrolarıyla döktürüyor ikidir heves edip kuruom oynayamıom italya bundeslşga bana göre demekki. Birinde bomba gşbş diyon bende oynamıo değişken😀

• bu wl elemesini gecmek ne kadar zor boyle, d2de oynuyorum final asamasina bile gelemedim 8 denemede. d1e cikip katilmak daha kolay heralde

• ARkadaşlar biri allahını seven şu takımı 84 reyting yapsın. Takımda bernardeschiyi kullanmam lazım paketten çıktı satılmıyor. 82 reytingli adamın yerine 81 reyttingli boktan bir if kaleci koyuorum reytnig 84 oluyor. Ulan EA bu nasıl bir kural nasıl bir sistem. pakete attın o pislik kartı takım reytingini bile arttırmıyor. bu kadar da sahtekar olunmaz
  • Wl paketlerinden güzel bir şey çıkartan var mı

Nainggolan çıktı bana.İlk kez düzgün bir şey geldi paketlerden
  • fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    10 gun once 170 e yakin celtic rangers aldim gumus 300 den ortalama, simdiden 1000 lere dayanmis :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler fut draftta 4te 4 yapacak yokmu yaw PS4 de trophy için biri el atsın :(

coins verecem bide kazanılan paketleri de alır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbastan -- 29 Aralık 2016; 17:8:19 >
  • Bpl kadrom var. Kadromun en zayif noktalari kanatta depay, forvette batshuayi, kalede karius var. 30-40k butce ile nereye takviye yapmami onerirsiniz?

Gecen sene forvetim lukakuydu para biriktirip costayi almistim ikisinden de cok memnundum ama diger bolgeler daha onemli gibi batshuayiden de memnumum denebilir.

• Merhabalar, mesajını yeni gördüm. Benim kadromu futbin'den yapıp buraya koyuyorum. Kendine göre ekleme/çıkarma yaparsın.

Calcio A
    https://www.futbin.com/17/squad/903844

Bunlara ek olarak;
    CB Rüdiger 77
    RB Hysaj 79
    LB Armero 75
    CM Kucka 78
    CM Lemina 77

Bundesliga
    https://www.futbin.com/17/squad/903945

Bunlara ek olarak;
    RB Weiser 76
    LB Schmelzer 80
    CAM Götze 84
    CAM Meyer 80
    CDM Goretzka 79
  • Herkese katılım hakkımı veriyor?

• Hafta sonu liginden ilk defa iyi bi adam çıktı smaling tamda almak istediğim bi adamdı bide terry çıktı 7500 den sattim paketlerden ve elimdeki bütün işe yaramayan adamlarla ingiltere sbcsi yaptim 7 8 defa yaptim inatla emre can çıktı gerisi hep çöp vardy için bastirdim o kadar çıkmadı bende en sonunda 38 500 e gidip aldım adami kimseye bişey çıktımı bpl sbcsinden işe yarayan adam
  • Bestanden kullanıcısına yanıt
    Forvet ahmet musa kesinlikle div 1 deyim hala kullanıyoum yada remy kanat sterling kaleye begovic

• https://youtu.be/VPBMEmCvHQw Wl elemelerde attım😀

• 350 ye aldığım oyuncular 1k ya gidio 😀 Şimdi satsam gene iyi kar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

ARkadaşlar biri allahını seven şu takımı 84 reyting yapsın. Takımda bernardeschiyi kullanmam lazım paketten çıktı satılmıyor. 82 reytingli adamın yerine 81 reyttingli boktan bir if kaleci koyuorum reytnig 84 oluyor. Ulan EA bu nasıl bir kural nasıl bir sistem. pakete attın o pislik kartı takım reytingini bile arttırmıyor. bu kadar da sahtekar olunmaz

2 tane 84 luk adamı satıp 2 tane 85 lık alman gerek. 1 tane 83 lüğü satıp 80 lik alıcaksın. Yani

2x 85
    1x 84
    5x 83
    1x 82
    1x 81
    1x 80

Bu şekilde yaparsan olur...
  • 87 icardi 80k alınırmı şimdi sizce?
  • 25 tane if reid de bende var. Boştaki parayı gömdüm. Cumartesi öğleden sonra satarım muhtemelen. 33k ya bpl de defansif if olmaz.
  • Bende if reide gömdüm tüm parayı. Patlayacağımızı sanmam.

Marque matchupslar bugün gelir mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.