Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
172.515
Cevap
785
Favori
6.094.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Felix88

aynı cihazdan oynanıyor rakibin geldiği ekranda 2. kol ile üçgene basarak 2. oyuncuyu ekliyorsun.

2 ayrı cihaz dan oynanmıyor yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bernardushi çıktı bi sekse bitane üste sağa alta tam ortadaki çıktı iyimi
  • Garanti epl sbc yaptım gayet basıit zaten paketten kante cıktı :)) 3 rare 10 gold cıkıyor bence sızde deneyın yapın eskı yaptıklarımdanda pepe cıkmıstı bıraz sanslıyım sanırım :)
  • Arkadaslar turnavalarda ilk 11 dahilinde min 3 nedir birisi aciklayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanbesyo

Garanti epl sbc yaptım gayet basıit zaten paketten kante cıktı :)) 3 rare 10 gold cıkıyor bence sızde deneyın yapın eskı yaptıklarımdanda pepe cıkmıstı bıraz sanslıyım sanırım :)

Hocam bu sbc dediğiniz olay ne oluyor ben online oynuyorumda ultimate team ne yapıyorsunuz o oyuncuları kazanıyorsunuzç
  • gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    Ne kadar tutuyor hocam?
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Sayende sağlam kar ettim çok sağol :)

• untradableden sneijder cikti.statslar cok iyi ama bi isime yaramayacak :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcanhkn1

Arkadaslar turnavalarda ilk 11 dahilinde min 3 nedir birisi aciklayabilir mi?

en az 3 farklı ligten oyuncu istiyor ilk 11 de

en az 3 uyruk istiyor birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyükbudak

Sayende sağlam kar ettim çok sağol :)

böyle geri dönüşler alınca azıcık yararımın dokunmasına seviniyorum , güle güle kullanın :)
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ilerıde başka if gerektiren sbclerde kullanırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam belirli sartlar dahilinde oyuncularınızı takas edıyorsunuz oyunda bunlara gore odul verıyor ne ıstedıgı ve ne odul vercegı acıklamaklarda var bıras sans ısı bıras kurcalayın cozersınız ama verdgnz oyunlcları gerı alamıyorsunuz dıkkat

• 81+dan neymar geldi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Ben de tüm kasayı(25k'cık) celtics - Rangers'a yatırdım. 700-750den toplayabildiğim silver ve goldları aldım, biraz da bronz aldım 300-400'den patlamayız inşallah.
  • Hıc oyuncun olmasa makrten en ucuz altın oyuncusrı alsan 4500 tutar hocam bnce denenmeli elindeki dandik oyuncarı cıkar eden gıtsn

• Beyler 3 tane trapp koymustum bid ile alinsin diye. Hepsini 10kdan cekmis manyaklar. Coins aktardim diye silmezler envarteri insallah.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu kadro nasil 84 olmuyor anlamiyorum
  • bu arada if reid in statslar koscielny den iyi..31 k dan gidiyor su an..
    10 tane aldim..hic bugune dek oyuncu stoklamamistim..bakalim kar edecek miyim..
  • aimar7 A kullanıcısına yanıt
    su overall olayinda garipli var..
    elimde ki 85 rating oyuncu koydum overal dustu..futbinde onerilen oyuncuyu koydum 81 overalli takim overali yukseldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

bu arada if reid in statslar koscielny den iyi..31 k dan gidiyor su an..
    10 tane aldim..hic bugune dek oyuncu stoklamamistim..bakalim kar edecek miyim..

Bende stoklayacagim odullerin gelmesini bekliyorum. Kesinlikle artacaktir guzel is yapmissiniz.

• 
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.