Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hayalet002 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.513
Cevap
785
Favori
6.094.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen onunda tüyoları para kazandırdı zaman zaman😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Süresiz..

Fırsat ve coins oldukça yavaş yavaş yapıyorum bende :)

Aynen yapmak lazm tam bir tankmış kendileri :) bende movember var ve gayet memnunum sbc si tutulmuyor bir kaç kez denk geldi de :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    bende 10 tane Latza aldım 10 bin küsürden başka hangisini önerirsin hocam
  • meskalin33 kullanıcısına yanıt
    10-15 içinde kullanmayacağın coini IF ; kerbrat , latza , skorupski bölebilirsin .. yanlarına da 84 ratingli bahsettiğim oyunculardan alabilirsin ama bunlarda az risk var sbc gelirse en az 2-3-4 k bırakır kart başı gelmezse 1 k kaybettirir
  • https://www.futbin.com

Guncel pack durumu ve son sbc sekmesi son sayfaya eklenmis. Bu yil iyice asti futbin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar coins alcaktım fakat elimde ki en iyi adam varane ve maksimum 12 k ya koyabiliyorum bunu nasıl arttırabilirim?

• https://www.futbin.com/17/squad/879483 Bu kadro 2.5k'ya patladı. Ödül olarak 4k geldi. 1.5 k Allah bereket versin taş atıp elim yorulmadı.
  • Burda hep gördüğüm, görünce inanmak istemediğim, şaşırdığım olay an itibariyle başıma geldi. Maçta ezici üstünlüğümle golü attıktan sonra sağ üstte rakibin mikrofon taktığı uyarısı geldi ve Türkçe küfürler ardarda sıralandı. Öncelikle rezalet kaliitesiz ve bu derece adi insanla aynı platform üzerinde oyunu paylaşmaktan utanç duydum. Hak verirsiniz ki sinirlerim tepeme çıktı. Kumandayı bulmam zaman aldı ve sesi kapattım o tabi maç sonuna kadar mikrofon açık gözüktü kim bilir neler demiştir. Bu kalitesizliği şikayet etsek EA nın çok umrunda olur sanki

Bu suçu işleyenin ;

psn kullanıcı adı : Fos4Luu
    takımın ismi : Fenerbahce SK
    Takımının amblemi : Mk Dons
    kuruluş yılı : Ağu 2014
  • Dv 2 den üç saat içinde dv6 ya düşen oldu mu ?( Kollar baya sağlammış duvar çattladı kol çalışıyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryfrt -- 28 Aralık 2016; 7:46:38 >
  • kryfrt kullanıcısına yanıt
    Ust uste yenilmeye başlayınca ara verin, yoksa div10'a da dusersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 70 k jeton var şu an itibariyle kime yatırım yapılsa para bırakır?
  • Arkadaşlar, dün ben bir oyuncuyla oynadım (galiba Türk'tü)ve böyle pres yapan bir adam görmedim. Yani Youtube'a video koyup, high pressure glitch/bug yazsa, rahat fenomen olur. İkimizde 4-3-2-1 formasyonunda oynadık (daha doğrusu oynadı) ama adam resmen top yaptırmadı ve bu olay Division 4'te oluyor. Nasıl böyle oynandığıyla ilgili bir bilgisi olan varsa bana da öğretebilir mi?
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyunda neden bloklama gelmez anlamıyorum. Bu tür insanlarla oynamak zorunda kalmayız. Ha birde ben Türk görünce kesinlikle oynamıyorum.
  • Diğer konuda paylaştım burada da bulunsun, momentumun varlığı ispatlandı:https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5kag3l/i_found_mention_of_momentum_in_fifa_17_game_code/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetunal00

Arkadaşlar 70 k jeton var şu an itibariyle kime yatırım yapılsa para bırakır?

84 lük Sommer,William carvalho alabilirsin hocam 84 sbc leri geldiğinde 2 katına satarsın,sbc gelmezse Max %30 zararla satarsın en kötü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ilk defa sommeri carvalhoyu yığdım ilk defa al sat işine girdim. Eğer patlarsak bilin ki sebebi benim arkadaşlar :) Patlayıp patlamadığımız ne zaman belli olur SBC geliş tarihi belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartmanez

Diğer konuda paylaştım burada da bulunsun, momentumun varlığı ispatlandı:https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5kag3l/i_found_mention_of_momentum_in_fifa_17_game_code/

İspatlandı derken ?

Ea Sports Kanada bunu inkar mı ediyormuş ?

Adamların en büyük gurur duydukları oyunun tanıtımında en çok bahsettikleri olay zaten momentum motoru zaten işin aslına bakarsanız momentum motoru spor oyunları için devrim niteliğinde bir gelişme ama Ultimate teamde momentum motoru yıllardır aptal saptal bir şekilde çalışıyor bunca yıldır düzeltmediklerine göre keyfi bunu yaptıklarını anlıyoruz yoksa momentum motoru online sezondaki gibi işlese muhteşem bir teknoloji.

• Bende ilk defa 84 lük oyuncu ve ucuz if leri topladım arkadaşların dediklerini.84 lük oyunculardan zarar edeceğmizi sanmıyorum illa bir sbc gelicektir hayırlısı :)

• beyler bişey kafama takıldı takımda bulunan antrenör kartları bir işe yarıyormu yoksa %15 kick % 5 fitness gibi kartlar vs. bunları takımda bulundurmanın mantığı var mı? satsak alan olurmu? :)
  • rhombeus R kullanıcısına yanıt
    Bence azda olsa var takimimda 50 tane personel var neredeyse takımın gücü maç başına en fazla 7 -8 düşüyor kaleci neredeyse 15 maç 90 altına düşmüyor

• 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.