Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Decemst Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    He bu arada cm olarakda fernando var 25 mac fernandoyu fernandinho sanarak oynadim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

bu adamin ozellikleri biraz daha iyi olsa durdurulmaz valla cok iyi bu haliyle bile birde musa var ikisi takima yetiyor
  • EA SPORTS™ FIFA 17 Super Deluxe Sürüm

230,30 TL

Black friday ile çok uygun olmuş bence almayan kaçırmasın bu fiyata
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

If gorevini yaptigim kadro. Ince eledim en uygununu yapmaya calistim. Defoe elimde vardi. Defie verdi :)
  • Arkadaşlar kaleci,defans,orta saha ve forvet için hangi kartları önerirsiniz? Ayrıca bekler ve hücum kanatlar için de sorum geçerli.

• Tradable totw sbc yaptim Babangida çıktı.

• Ea bütün cuma günü ve pazartesi günleri boyunca paketlerle oyuncu dağıttı en son SBC görevlerini getirerek piyasaya sürdüğünün 2 katını geri çekti.Bu sayede fiyatların düşmesi için biraz daha beklememiz gerekicek sanırım.Yarın ne olur ne biter bilinmez fakat bu hafta içi biraz düşebilir gibi fiyatlar.
    Edit:Fiyatlar biraz düşüşe geçmiş gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafaello91 -- 27 Kasım 2016; 23:1:44 >
  • Marquee Matchups için 70 tane oyuncu stokladım. Bakalım kar ede bilecekmiyim.

İsteyen arkadaşlar için:
    Roma-Lazio
    Real Madrid-Barcelona bu oyunculardan stoklayın.Zaten zarar etmiyorsunuz quick sell fiyatına :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

bu adamin ozellikleri biraz daha iyi olsa durdurulmaz valla cok iyi bu haliyle bile birde musa var ikisi takima yetiyor

Cm de emre can ile mükemmel ikili oluyorlar.

• thelnur T kullanıcısına yanıt
    hangi oyuncuları stokladın peki
  • Her pozisyondan birisini stokladım. Danilo,Coentrao,Vidal,Suarez,De Vrij,Marchetti Perotti kimi bulduysam stokladım :D

• Bir şeyi çok merak ediyorum şimdi tradeable görevine bakıyorum elimde 82 malli var onu kullanmak istiyorum,bir kadro kuruyorum onu koyuyorum 83 overall oluyor 81lik buonanante ile değiştirdiğim overall 84 oluyor bunun sebebi nedir acaba?
  • Takim kosmuyorsa birsey yapilabiliuor mu daha macin basinda, taktikler ve enerjileri ayarlanmis ve tam olmasina ragmen, futbolcular reus aubameyang costa hepsi orta sahaya geliuorlar ve duruyorlar enteresan.

Nedendir ?

• Ah ulan ah şu oyunu PS4 de oynamak vardı..

PC DE İNSANI KANSER EDİYORLAR. EA SPORTS AH ULAN AH
  • Haftanın oyuncusunu veren kadro kurma görevini yaptım ve eğer oyun herkese Yaya Toure vermiyorsa, yıllar sonra ilk kez şansım tuttu ve Toure çıktı. Satılamıyor tabi ama BPL kadrom için muhteşem oldu. Eğer Toure çıkmasa bir daha denerdim ama gerek yok Ronaldo çıkmayacagina göre :)

• quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Haftanın oyuncusunu veren kadro kurma görevini yaptım ve eğer oyun herkese Yaya Toure vermiyorsa, yıllar sonra ilk kez şansım tuttu ve Toure çıktı. Satılamıyor tabi ama BPL kadrom için muhteşem oldu. Eğer Toure çıkmasa bir daha denerdim ama gerek yok Ronaldo çıkmayacagina göre :)

Hocam o görevi yapmaya değermi Reyting 80 ile 83 arası oyuncularla denedim herşey tamam bir reyting 82 de kaldı

• Her hafta ayni sey

Gold 3 e cikiyorum sonrasi yok . Hep ayni kadroyla oynuyorum diye mi acaba ?

11 mac kala gold 3 oldum 5 mac kaldi 19 galibiyetim var

• Bana da çıktı hocam. :) if eriksen de vardı. Hybrid kardodan full bpl ye döndüm. Bu arada toure cdm de mıhteşem. Black friday öncesi aguero ile de bruyne satıp full paket açmıştım. Zararı kısmen de olsa karşıladım.

• Bu gorevlerdeki totw lerden cikan oyuncular satilabiliyormu

• Fefe F kullanıcısına yanıt
    O zaman bi hücum yada ultra hücum denesen belki ileriye kosabilirler yada taktik ayarlarinda forvetteki adama defansin arkasina koşular yap komutu ver ofansif adamlarina asla geri gelme komutu ver belki işe yarayabilir

• 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.