Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaviAlize Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.633
Cevap
784
Favori
6.098.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gecenlerde bir arkadas baya guzel hybrid kadro paylasmisti. Bulamiyorum su an , if kartlar yoktu ama saglamdi takim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

İsa hocam önümüzdeki hafta sonu ligi için bana bir kadro önerirmisiniz fiyatlar ucuzken şimdiden kuralım kadroyu.

Mevcut kadrolarım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Buna ek olarak sturidge ve mor son var kadromda.

birde ucuz bir seri a kadrom var salah cuadrado niang asamoah v.s.

ben hafta sonu ligini takip etmiyorum ama koşul mu var kadro için?ayrıca hangi taktikle kaç coinslik yapacaksın kadroyu?

Bu hafta koşul var hocam en az 3 lig ve en az 3 takimdan istiyor.
    4-3-3-(2) taktigim 600-700 k coinsim var ancak 200 k felan ayirmayi dusunuyorum bu oyuncularima ek olarak.

şöyle mi yani?

http://www.futbin.com/17/squad/330603

• quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

Yaklasik 1m coins biriktirdim dandik takimlarla oynuyorum Ahmed Musa Remy falan simdilik.
    25 Kasim Black Friday'de

Lloris
    Azpi Koscielny Bailly Walker
    If Kante Pogba
    If Coutinho De Bruyne
    Vardy Sturridge

Kurar oynarim. Baya da para kalir heralde 2.takima.

Edit :Pogba almayip Kun da alabilirim.

Hocam fiyatlar ortalama ne kadar düşer 400 k lık bir oyuncu dip fiyat olarak ne görür diyosun?

• Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Ligi umursayan kim. Eğer tamamen gold isterse ki öyle olur herhalde, millet 75-76 fener gs topçularına çökecek. Üstelik sol bek tek alternatif hasan ali olacak ve evet dediğiniz gibi farklı ülkeden oyuncu isteme olasılığıda çok yüksek. Amacım 200k felan değil. 30k belki biraz daha fazla yatırım yaptım. 100k kazansam yeter bana inşallah kazanırım bakalım. (Bu arada farklı millet isterse eren cidden uçar)

• Iki gold rare veren Gold Challenge bağımlısı var mi benden baska? EA forumda iyi oyuncu çıkaranları gorduke kiskanip yapiyorum arada.

- Douglas Costa

- Rakitic

- Manolas

- Koulibaly

- Mathieu

- Xhaka

- Inaki Willams

- Abate

- +80 25-30 oyuncu var

Oynun basinda bunlar cikmisti, o aralar pahali oldukları icin baya iyi gelmişti Arada hala yapiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İSA_1 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam tesekkurler bu sekilde bir kadro istiyor bu hafta bakalim bu kadro ile neler yapicaz.

• hafta sonu ligi hediyeleri ne zaman gelir ?
  • kurtibo K kullanıcısına yanıt
    Çarşamba gecesi perşembe sabahı geliyor hocam tam saati bilmiyorum

• Lloris mi Cech mi Mandanda mi Ruffier mi? Kadroma uyanlar bunlar. Oneriniz var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Buradaki bir arkadaş sayesinde bu kadroyu kurdum.
    Sizce ilk müdahaleyi nereye yapmalıyım?

http://www.futhead.com/17/squads/2230785/

Forvete niang yerine Bacca?
    Ya da cmlere naingolan veya marchisio ama tabi bu 2si için çok para biriktirmem lazım.
    Belki dedim burada birileri güzel fikirler verir bana :)

alex sandroyu satıp evra alıp araaki fark ile kaleyi handanovice vermelisiniz kesinlikle , niang içinde tamam çok hızlı ani hızlanabiliyor ama dönüşleri kötü vuruşları berbat bacca kısa vadede daha iyi olabilir

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    Dediğini Sandro'yu satmadan yaptım. Bacca ve Handanovici kadroya kattım.
    Sanırım uzun bir süre naingolan için para biriktireceğim 40-50k lazım bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Lloris mi Cech mi Mandanda mi Ruffier mi? Kadroma uyanlar bunlar. Oneriniz var mi?

Lloris ,Cech , Mandanda üçüylede oynadım Ruffier hiç denemedim.Mandanda'nın lafı olmaz Cech ve Lloris'in yanında bence onu geç.Lloris 1'e 1'de Cech'e göre daha başarılı diye düşünüyorun.Yalnız oda uzaktan sürekli gol yiyince Cech'e dönmüştüm ama bu seferde karşı karşıya hep gol yemeye başladım.Ben çıkamadım bu işin içinden Cech'le overall'lar aynı olmasına rağmen Lloris 8K civarı daha pahalı...

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Lloris mi Cech mi Mandanda mi Ruffier mi? Kadroma uyanlar bunlar. Oneriniz var mi?

Team press seviyorsan Lloris , dengeli oynuyorsan her halukarda Cech , Mandanda kova

• Bu haftasonu yapılacak şampiyona için koşul varmış. Koşulu tam olarak yazabilecek var mı?

• quanch Q kullanıcısına yanıt
    3 ayrı ligden oyuncu.
    En az 4 farklı takımdan oyuncu.
  • mamitek kullanıcısına yanıt
    3 ayrı ligden oyuncu. veya
    En az 4 farklı takımdan oyuncu.

olacak.
  • Aiko A kullanıcısına yanıt
    Ve mi, veya mı? Ben ve diye gördüm ve ona göre takım hazırlamaya başladım. Kesin bilen bir arkadaş onaylayabilir mi? İnşallah veya olur. Uğraşmaya gerek kalmaz.
  • Arkadaşlar bu (PC) fut wep app da kadro kurma görevi yapamıyor muyuz acaba ?
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarda olmuyor, cep telefonu ya da tablete companion isimli programı indirirsen yapabilirsin.
  • mamitek kullanıcısına yanıt
    Bende ' ve ' diye hatirliyorum

• 
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.