Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.098.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elindeki kart degismez. Kartin ayni ozelliklerinin chelsea llan versiyonu cikar. Eger cok iyi performans gösterdiyse upgrade aliyor, packlerden yeni yuksek ovr olanlae cikmaya başlıyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladim hocam sağolasin bu arada jonh terry nin fiyati neden bu kadar çıkmış dün 2 bin koinse satamadigim adam bugün en az 4bin koins olmuş 9 bin olan bile var neye göre bu fiyatlar artıyor bu yil geçtim fifaya kusura bakma böyle ikinci soruyu sordum ama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Cuma gunu ayin oyuncusu aciklanacak. Hazard olursa chelsea kadrosu icin kullanilacak. Baskasi olursa da BPL kadrosu icin yuksek ovr ve ucuz oldugu icin kullanilacak. Ben 15 tane aldim bekliyorum iyice artmasini

• 120 Mertesacker 10 tane Terry'de ben aldim beklemedeyim :)

• Payet bile 5 scream kart istediyse, Hazard için de oldukça maliyetli bir SBC çıkacaktır eğer POTM seçilirse. Ben Chelsea oyuncularının fiyatının SBC çıksa bile çok artacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 14 Kasım 2016; 18:27:19 >
  • Bu hafta Manchester U - Arsenal maçı var. Gs-Fb maçı Dortmund BAyern, Lille Lyon. Bunlarından güzel ekmek çıkar aslında...
  • 80k'ya premier lig kadrosu tavsiyesi alabilir miyim ?
  • aimar7 A kullanıcısına yanıt
    2 hafta önceden 90 tane volkan,ozan,şener,ciğerci,eren,hasan ali(kesinlikle en kilit şu an bile iyi paraya gidiyo) aldım beklemedeyim kalan 10 futbolcuda inter milan dan

• Vay be daha neler öğrenicem neler dursun terry o zaman :) eyvallah dostum yardımcı olduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: jason25

2 hafta önceden 90 tane volkan,ozan,şener,ciğerci,eren,hasan ali(kesinlikle en kilit şu an bile iyi paraya gidiyo) aldım beklemedeyim kalan 10 futbolcuda inter milan dan

Bir hesaba nasıl 90 tane alabiliyorsunuz hocam?
  • quote:

Bizim ligde çok sayıda farklı ülke oyuncu var
    O yüzden 2 gs 2 fb 7 farklı ülke isteyebilir, bu da çok bi artış sağlamaz.
    11 Türk 4 farklı lig falan yaparlarsa gurbetçiler uçar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

quote:

Bizim ligde çok sayıda farklı ülke oyuncu var
    O yüzden 2 gs 2 fb 7 farklı ülke isteyebilir, bu da çok bi artış sağlamaz.
    11 Türk 4 farklı lig falan yaparlarsa gurbetçiler uçar

Siz ne önerirsiniz hocam?
  • Katalogdan transfer list arttirilabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Katalogdan transfer list arttirilabiliyor.

Sağolun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abak1905

Anladim hocam sağolasin bu arada jonh terry nin fiyati neden bu kadar çıkmış dün 2 bin koinse satamadigim adam bugün en az 4bin koins olmuş 9 bin olan bile var neye göre bu fiyatlar artıyor bu yil geçtim fifaya kusura bakma böyle ikinci soruyu sordum ama :)

Terry 2500 , 4k yi nerde gordunuz ?

• Beyler bana coin limiti yüksek olan ucuz bi if söyleyebilir misiniz? (Kendi hesabımdan para aktarıcam coin ticareti değil)

• Yaklasik 1m coins biriktirdim dandik takimlarla oynuyorum Ahmed Musa Remy falan simdilik.
    25 Kasim Black Friday'de

Lloris
    Azpi Koscielny Bailly Walker
    If Kante Pogba
    If Coutinho De Bruyne
    Vardy Sturridge

Kurar oynarim. Baya da para kalir heralde 2.takima.

Edit :Pogba almayip Kun da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lynx1907 -- 14 Kasım 2016; 19:49:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

İsa hocam önümüzdeki hafta sonu ligi için bana bir kadro önerirmisiniz fiyatlar ucuzken şimdiden kuralım kadroyu.

Mevcut kadrolarım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Buna ek olarak sturidge ve mor son var kadromda.

birde ucuz bir seri a kadrom var salah cuadrado niang asamoah v.s.

ben hafta sonu ligini takip etmiyorum ama koşul mu var kadro için?ayrıca hangi taktikle kaç coinslik yapacaksın kadroyu?

• quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

İsa hocam önümüzdeki hafta sonu ligi için bana bir kadro önerirmisiniz fiyatlar ucuzken şimdiden kuralım kadroyu.

Mevcut kadrolarım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Buna ek olarak sturidge ve mor son var kadromda.

birde ucuz bir seri a kadrom var salah cuadrado niang asamoah v.s.

ben hafta sonu ligini takip etmiyorum ama koşul mu var kadro için?ayrıca hangi taktikle kaç coinslik yapacaksın kadroyu?

Bu hafta koşul var hocam en az 3 lig ve en az 3 takimdan istiyor.
    4-3-3-(2) taktigim 600-700 k coinsim var ancak 200 k felan ayirmayi dusunuyorum bu oyuncularima ek olarak.

• lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Transfer pazarinda 8 9 k bile vardi

• 
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.