Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yurt dışında Xboxta bile sorun varmış. Bir kaç pro oyuncu Delay var diye tweet atmış. Bende de 5 maçta oldu ps4te. O yüzden sordum.
  • Son 50K coins 20 tl iletişim pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen forumdan olan Gs'li bir arkadaşa yenildim. Topum direkten döndü maç boyu defans oynadı 70. dk dan sonra 3 tane yedim. 70-88-90. Bir de sus falan işaret yapıyor. Şu oyunu Türklerle oynamamanın yolu var mı?

Şerefsiz 1 gol attıktan sonra kaya kaya oynuyor. Sanki 2 sakatlıkla batıcaz.
  • Top gitmiyo resmen. Bi ağırlık oluyodu ara sıra ama şuanki gibi hiç olmamıştı.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    valla kardeşim ben bizim milleti görünce direk çıkıyorum yoksa saç baş yolduruyolar resmen.hayır yani eskiden sevinirdim bizimkilerden geldi diye arkadaşça oynanır kim iyi oynarsa maçı kazanır ama şimdikiler maçın başında arkaya yaslan yapar gol atar izler geçmez 1-0 üstüne yatar köşeye gidip topu saklar bana gına geldi artık iyi olan elbet vardır ama uzun zamandır denk gelmiyor birbirine denk denk gelen varsa rica ediyorum beyler birbirimizle oynarken daha dikkatli olalım yok ts-fb-gs-bjk logosu var diye ayırmayalım birbirimizi
  • 20 de 9 rezillik resmen 2 kere fut champs katilmis oluyorum

Gecen 21 macta 15 falandi . Yine zamanim yok isim
    Gucum yokken katilamiyorum katilinca da mac yapamiyorum

• Tamamdir seni dinleyip dedigin gibi bir takim kurmaya calisacam...

• Arkadaslar fifa 17 yi bana haftasonu ligine katilacak kadar ogretecek ozel hoca ariyorum yardimci olabilecek var mi 😀 saka bi yana eski pes oyuncusuyum el aliskanliklarimdan kurtulamiuorum savunmaa yapma konusunda ne tavsiye edersiniz

• İlk defa katıldım wekend e 15 de 8 gidiyorum baya zorluymuş bura

• 15 maçta 14 galibiyetteyim. Aynı tempoyu korursam ilk 100 ü zorlarım gibi geliyor
  • Arkadaşlar aynı ps4 ten oynadığım kardeşim oyunu bırakıyor da onun parasını kendime aktarabilir miyim ?

En ufak hile hurda yoktur miras gibi bir şey sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arkadaşlar aynı ps4 ten oynadığım kardeşim oyunu bırakıyor da onun parasını kendime aktarabilir miyim ?

En ufak hile hurda yoktur miras gibi bir şey sonuçta

Eğer 30k altiysa 1.200den 2 tane jonas alıp 15den listeleyebilirsiniz.
    Tek seferde 100k üstü geçirmeyin.
    50k ustuyse kesinlikle if oyuncu kullanın.
    Hiçbir oyuncuyu tavan fiyattan satmayın.
    Son olarak parlak oyuncu kullanın.
    Bu şekilde 1.5milyondan fazla geçirdim sıkıntı yok ;)

• Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    Aga ben arap ve Türk gördüm mü oynamıyorum, moralim yerindeyken bir anda sinir hastası oluyorum
  • Arkadaşlar futda fakir birisiyim. Yaklaşık 10000 coins var hesabımda(Bunu da kiralık oyuncularla ve kadro kimyası düşük olarak biriktirdim), Bana coins kasmak ve kadro kurmak için ne önerirsiniz ?
  • Selamlar

http://www.futbin.com/17/squad/307689

baya emek ve point harcadım bu kadro için ama bir şeyler eksik. taktiğimden memnun değilim.
    Baştan bir takım kurma mı önerirsiniz yoksa bu kadroda değişiklik mi yapmalıyım.
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Kadro gayet güzel. 433-2, 433-4, 4321 deneyebilirsiniz.

Sag beke Walker, Fabregas yerine Yaya, Ilkay olabilir. Forvet icin de Aguero olabilor Ibradan memnun degilseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce 2-1 ondeyken son dakikalar oyun bir gariplesti yaptığım hic bir hareketi aninda yapmadi sacmaladi felan ondan sonra ea sunuculari ile baglantin kesildi dedi yenil sayıldım takim adi zonzi18

• Dün 11'de 9 galibiyet ile başladım haftasonu ligine, bu toplamda 3. haftasonu ligi girişim ve ilk ikisinde de hep böyle iyi başlayıp sonradan saçmaladım (özellikle pazar günü son maçlarda), bakalım bunda ne yapacağız. Aslında üst üste kötü sonuçlar aldığında ara vermek lazım oyuna da süre kısıtlı sonuçta, mecburen devam ediyorsun.
  • 2 haftada %50 ratio ile bitirdim haftasonu ligini, bu hafta da 4'te 2 yaparak aynı şekilde devam ediyorum.

İşin garibi şu BPL'de kadroyu güçlendirecek başka alternatif yok. İtalyaya dönücem haftaya.

Daha çok maçları yarın yapacağım, ea forumda iyi oyuncular genelde cuma cumartesi oynuyor pazara kekler kalıyor demişler. Bakalım 29 yapabilecek miyiz bu hafta.

• 
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.