Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1000. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balkan82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

Arkadaşlar bir sonraki hafta FB-GS maçına çok büyük ihtimal SBC görevi gelecek diye düşünüyorum. Şartları ne olur ön gören var mı ?

Kadroda Türk ağırlık mı isterler yoksa farklı ülke mi isterler ?

Başkan napıyosun nasıl gidiyor? 2 ya da 3 fb ve gs li oyuncu ister gerisi free chemistry sayısını yakalama olur

Selamlar başkan uzun zaman sonra bu konunun yine böyle canlanması güzel :) Konunun eski takipçilerini böyle gördükçe pro günleri geliyor aklıma

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    IF kartını bile çok begenmıstim, şu andaki halini düşünemiyorum 130K ucuz böyle bi kart için, belki biraz daha düşer pazartesiye doğru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

IF kartını bile çok begenmıstim, şu andaki halini düşünemiyorum 130K ucuz böyle bi kart için, belki biraz daha düşer pazartesiye doğru.

Hazard'dan iyi görünüyor valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler della aliye yatırım yaptım 3 tane aldim. sanki ilerde bu adam değerlenicek gibi geliyor bana he olmasada çok da önemli bi fiyata almadim zaten 800 koins felan bilmiyorum doğrumu yaptim :)

• beyler fut championsu gold 3 ve üzeri bitirenler satılamayan 3 totw oyuncusu almıyormuydu ben mi yanlış hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

Oyuncu kimya kartlarında, kaleci ve bekler için hangi kimya kartı daha iyi ? Türkçesiyse yazarsanız çok sevinirim.

Oyuncuya göre değişir.

• Aylik odul onlar.

• Cose Turche C kullanıcısına yanıt
    Hazard pahalı ama Terry, Pedro, Begovic, Ivanovic, Cahill, Oscar alabilen alsin su anki fiyatlardan. hazard gelirse bunlardan iyi kar yapilir.

• Var mı düşüren :)

• Gold 3 bravo, isco, bir de adını hatırlamadığım ispanyadaki 87lik kaleci çıktı. 90k falan toplamda coinsle beraber...

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Aylik odul onlar.

Bu aylık olayı nasıl oluyor hocam tam olarak 1 ay boyunca hep turnuvaya katılıp totalde aldığımız galibyet sayılarına göre mi altın ve yukarı bir seviye olduğumuz belirlenecek.
  • Aylık toplam galibiyet sayısına göre evet. Benim gibi ayda bir falan oynayanlara bi tane bronz Totw vereceklermiş

• Zaten oto değiştirme sadece hava topları olarak ayarladığımızda manuel gibi olmuyormu ?
    Hava topları olarak kalması daha iyi değil mi hava toplarında kornerlerde falan manuel değiştirmek dezavantaj olabilir geç kalınması gibi..
  • Benim de paketler çöp çıktı, gold 2'deydim, ikinci haftasonu ligi katılımımda da bir şey kazanamadık.Genel olarak fifa serisinde şu paketlerden yana bir türlü yüzüm gülmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Hocam kullandığınız monitör(tv) ün modeli ne acaba?

Samsung t32e310

• Paketlerde iyi oyuncu cikma sansi ilk haftalara gore iyice azaldi beyler , banada handanovic , sokrates , carrasco cikti en iyi bunada sukur

• bu kadar kotu paketlerden sonra iyi ki gecen hafta sonumu 40 mac icin harcamamisim dedim :)
    cuma aksami 420 k ya sattigim takimi p.tesi sabahi 320 k ya geri almistim..demek daha karliyim oynayanlara gore :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Paketlerde iyi oyuncu cikma sansi ilk haftalara gore iyice azaldi beyler , banada handanovic , sokrates , carrasco cikti en iyi bunada sukur

aynı şeyi düşündüm bende..
    katılım sistemi değişikliği ile daha çok oyuncu soktular turnuvaya, zorluk bir tık da olsa düşecek haliyle..
    Gold 1 ve elite olmadan düzgün bir şey çıkmaz artık bu haftadan sonra..
  • Arkadaşlar sizce Alexis Sanchez için 140K değermi ? Alıp 1 maç oynattım. Pek etkili olamadı sanki. Ama mevkisini değiştirmem gerekiyor. LW di onu lm yapıp öyle denemem lazım. Birde Lukaku yavaş kalmaya başladı onu satıp Sturridge alcam.

• 
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.