Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Futta arkadaşımla karşılıklı oynayamıyoruz. Onu davet ettiğimde lobiye bağlanamıyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

• Ben bu oyunu beceremedim, 800k coin var hesabımda hesabımı satıyorum ister sadece coin ister fifa oyunuyla birlikte almak isteyen yazabilir.g

• Merhabalar , Rusya üzerinden ea play pro üyeliği alanlar vardı , hangi site üzerinden ne kadara geldi özelden yardımcı olabilecek varmı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifacıyız kullanıcısına yanıt
    Her hafta olmasın?

• I. Zabit kullanıcısına yanıt
    Dm attım

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam squad battle bittiği zaman veriyomuş ön sipariş packlerini

• 450 k coins + gomez + firmino + mukiele ile nasıl bir takım yapabilirim önerisi olan var mı. Bu üçü satılamaz olarak var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifacıyız

450 k coins + gomez + firmino + mukiele ile nasıl bir takım yapabilirim önerisi olan var mı. Bu üçü satılamaz olarak var.

https://www.futbin.com//21/squad/2030977

Oyun şeklini yazmamışsın, düz bir kadro kurdum o yüzden.

• Sherlock Holmes - SP S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam laporte yerine hernandez partey yerine fabinho koyup yaptım

• Arkadaşlar 1,3M nasıl bir kadro kurulur. IKON içermek şartıyla

şu kadro nasıl

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 29 Ekim 2020; 13:32:53 >
  • Coin satışı yasak sanırım biliyorum ama coin satın almam gerekiyor arkadaşlar biraz zor durumda kaldım çaktırmadan el altından yardımcı olacak yok mu FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Arkadaşlar 1,3M nasıl bir kadro kurulur. IKON içermek şartıyla

şu kadro nasıl

Nasıl bir oyun tarzınız olduğunu belirtirseniz bir kadro kurmaya çalışırım. Bu kadroyu fabinho defansif anlamda karşılayamaz bence ileride de shevchenko hayranı değilseniz beklediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

• Merhaba, arkadaşımlar iki ayrı playstationdan fifa 21 i ortak kullanıyoruz, ikimizde ayrı ayrı fut hesabı açabilir miyiz?

• Arkadaşlar bir sorum var, bu Ruslardan key alarak EA Access alma olayı vardı, hesabı Rus üzerinden açıp bir arkadaştan Ea Access için key alıyorduk. Ben bu şekilde Ea Access aldım uzun süredir de oynuyorum. Ultimate Team'de de baya ilerledim. Fut Champions'a girme şansı yakaladım fakat Fut Champions'a girerken Rus pasaportunuz olduğunu onaylıyor musunuz dedi. Oyunu kapattım Yes ya da No demeden, bunu daha önce yaşayan var mı? Yes demek ne gibi sonuçlar doğurabilir?

• Leviosa L kullanıcısına yanıt
    Eğer pro oyuncu değilseniz önemi yok onun. FUT Championsta sıralamaya girenler kıta turnuvalarina vs gidiyor o yüzden soruyor. Ben Amerika görünüyorum mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfet pazarı kullanılamıyor hatası alıyorum nedendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar

• FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Şöyle bi ingiltere 11i nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ut ye yeni başladım da kadrom kötü beckham var süresiz oyunu satın aldım diye hediye geldi steam kampanyasıyla.

benim sorum şu karşıma inanılmaz güçlü kadrolar geliyor ve her mal en az 5 gol atıyorlar benim kadro ciddi manada kötü bronz silver karışımı 1 tane gold 1 de beckham var. Nasıl para kasıcam ? hep güçlü rakipler geliyor yardımcı olabilecek var mı nasıl kasarım ?

• kadro kurma görevlerini yap

• 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.