Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultimate scream dedikleri şey salak bi forma çıktı. Zevkler tartışılmaz ama böyle aptal tasarımlı formaları kullanan insanlara anlam veremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdiler27 kullanıcısına yanıt
    Bana 2 sene önce ilk paketlerden birinden Aguero çıkmıştı nasıl güzel bir his var ya 400k'ya falan satmıştım bütün sene oradan gelen para ile döndürdüm kadroyu.

Fifa 13-14'te çok coin olayı dönüyordu bende almıştım hatta ama artık çok riskli ya 15'ten sonra bıraktım ben ban yeriz falan 1 sene oynuyoruz gerek yok o kadar risk almaya diye düşünüyorum.

Şimdi kendi yağımda kavruluyorum işte bir şekilde zaten coin boost ile her maç 1,500 coin atıyor ee promotion title derken de veriyor. Fazlasına gerek yok
  • mdiler27 kullanıcısına yanıt
    hiçbiri değil arkadaş hileci :)
  • nec85 kullanıcısına yanıt
    EA ile anlaşmalıyım, sponsorluk gibi... demeyi çok isterdim lakin ne youtuber ne de twitch yayıncısıyım; tamamen paket şansı. Yıllardır FUT oynarım, çıkmaz çıkmaz, sanırım EA da hak vermiş bana ST Ronaldo çıkarttı sonunda :) göreceğiz kadroyu weekendde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Bu ne rezalettir ya sadece chicago fire takımın maliyeti 35-40k , al bi tarafına sok squad challange ini EA. 20 takım var hepsi ortalama 30k olsa 600k eder, allah sizi bildiği yapsın bu giovinco 600k eder mi arkadaşlar, gerek var mı sizce?

Ben onların hiç birini yapmadım valla untredable adam için o kadar zahmete girilmez diye düşünüyorum. İlerde çok paramız olursa yaparız ama daha oyunun başındayız tüm kadroyu verip bir adamı alınca pek bir anlamı yok hele satamıyorsan..

Diğerleri zevkli baya ama kişiye özel paketleri geçiniz derim.. Futhead'de açıklanan kadrolar içinde acayip price fixing yapıolar uçuyor fiyatlar.
  • jason25 J kullanıcısına yanıt
    Hocam Clichy daha ucuz

Clichy Zouma Williams Coleman seklinde Yaptım coins arttırmak ve Williams yerine Smalling alma amacındayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Bu ne rezalettir ya sadece chicago fire takımın maliyeti 35-40k , al bi tarafına sok squad challange ini EA. 20 takım var hepsi ortalama 30k olsa 600k eder, allah sizi bildiği yapsın bu giovinco 600k eder mi arkadaşlar, gerek var mı sizce?

Bu seneki sistem geçmiş senelere göre farklı.
    Bu sene paketler olsun turnuvalar olsun çok bonkör davranıyor EA. Geçmiş senelerde neredeyse oyun sonlarına doğru kurulan kadrolar neredeyse ilk ay içerisinde kuruldu.
    Paketlerde messiler aguerolar veya 200k 300k lık adamlar havada uçuyor..
    Ama bunun karşılığında da 60ov'luk adama 10.000 ödetiyor sana.

Giovinco'ya gelince bilmiyorum ama sadece bir iki kişi burdan yazdı, çok extra olmuş demişlerdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jason25

Ultimate scream dedikleri şey salak bi forma çıktı. Zevkler tartışılmaz ama böyle aptal tasarımlı formaları kullanan insanlara anlam veremiyorum

Muhtemelen challenge ödülü olarak verilecek bu forma..
    Geçen sene kart arka planı olarak bir şeyler çıkarmışlardı bu sene forma..
  • Hileci çok bu arada forumda. Oyun çıkmadan önce ekleştiğim bir arkadaşın oyunun ilk gününden 350-7 derecesi vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nec85

Bana 2 sene önce ilk paketlerden birinden Aguero çıkmıştı nasıl güzel bir his var ya 400k'ya falan satmıştım bütün sene oradan gelen para ile döndürdüm kadroyu.

Fifa 13-14'te çok coin olayı dönüyordu bende almıştım hatta ama artık çok riskli ya 15'ten sonra bıraktım ben ban yeriz falan 1 sene oynuyoruz gerek yok o kadar risk almaya diye düşünüyorum.

Şimdi kendi yağımda kavruluyorum işte bir şekilde zaten coin boost ile her maç 1,500 coin atıyor ee promotion title derken de veriyor. Fazlasına gerek yok

ulan aynı valla 2 sene önce Agüero çıkmıştı 300k ya falan satmıştım baya kadro kurduydum. Bayadır 10k eden oyuncu bile çıkmadı.

Yalnız 2 senenin oynamanın şöyle bi avantajı var sağ üstte jeton alabiliyorsun bedavadan level yüksek olduğu için.

20 maçta 30k civarı para geldi ekstradan ve hala devam ediyor baya var.
  • beyler benim transfer list 30 ben 100 e çıkardım ama halen 30 gözüküyor kapattım açtım reset attım aynı
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Pazartesi sabah al hocam 22 ye felan düşer şimdi 29 dan gidiyo

• Aynen öyle easc'de lvl 40 bnm şu anda bittikçe coin boost alıyorum.

Bana bu sene en iyi IF Immobile çıktı onu da 25k'ya falan anca sattım. Onun dışında yalan.

Bir de eskiden 75 ortalama ve altını direk quick sell yapardım bu sene o iş hiç mantıklı değil.

Bu Squad Building Challange'lar yüzünden gri adamları bile 8k-10k'lara satma şansınız var kesinlikle hiç bir oyuncuya quick sell yapmayın. Adını duymadığım silver adamı 6k'ya sattım mesela

1 hafta boyunca satılmazsa belki yaparsınız her adamın bir alıcısı oluyor muhakkak
  • Ea sunucularına giremiyorum. Sizde de sorun var mı? (PS4)
  • jason25 J kullanıcısına yanıt
    Şimdilik 4-3-3(2)

Begovic

Clichy Reid Zouma Coleman

Emre can (shadow cdm)

Ramsey fernandinho

Hazard Shaqiri

Lukaku

15 k arttı defansı ucuzlattim biraz Fiyatlar yüksek Xbox one da 26000 falan simdi en cok 24 e düşmüştü aslında otamendi iyi ama nerdeyse iki katı Smalling yeter şimdilik

Ayni maliyetle en az genel rating 3 puan fazla serie a kuruluyor 1-2 puan fazla bundesliga kuruluyor ama ilgi hep premier ligde olunca piyasası yüksek dedigin gibi pazar gun icinde hepsini satıp pazartesi alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: üç f

Ea sunucularına giremiyorum. Sizde de sorun var mı? (PS4)

Aynen girilmiyor.Bf4 gireyim dedim onda da online olamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: 38derece

Yeni yapılmakta olan birşeyden bahsediyorum. Etkileri anında görülecek değil ya.

tedaviye yeni başlandı diyorsun etkileri ileride görülecek dimi fakat unuttuğun bir şey var bu hasta uzun zamandır koma da artık bitkisel hayat girdi kurtulması da imkansız diyebiliriz.

işin aslı bu oyunda hile koruma sistemi yok ancak birileri video ile rapor ederse veya ea kendi sisteminde bunları kontrol ederse ancak ozaman bir kaç tanesini yasaklaya bilir geri kalan yine hile kullanmaya devam edecek.Sen bu mesajı yazıyorsun fakat etkiden bahsediyorsun şimdi veya daha sonra yapracığı etki hiçbir zaman hissedilebilir sıfır hileci bir oyun olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun34_4 -- 21 Ekim 2016; 15:32:42 >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    cbleri ben olsam smalling-matip yapardım şakir için olumlu bir şey diyemem hiç oynamadım karşıma gelenlerde pek etkili olamadılar yerine sane deneyebilirsin benteke çok hantal değil mi yerine lukaku düşünebilirsin ve hazard çok pahalı parasının hakkını alabiliyorsan dursun mesela kaç maçta kaç gol-asisti var
  • ut da aguero hastasiyim , ama su an elimdeki coini agueroya harcamak istemiyorum , dybala degermi o coine ? isimi gorurmu ?
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah Alman kadrom vardı dağıttım serie a da kısıtlama yaparak kurdum daha oynamadım kadroyla Lukaku Hunter Var kadromda Benteke yok :) simdi Smalling Matip iyidirler coins sorunu var ama su sekilde olabilir

Begovic

Coleman Smalling Matip Clichy

Emre can

Xhaka Ramsey

Shaqiri Hazard

Lukaku

Hazardi denemedim değmezse Alexis düşünüyorum ama Hazard tarzıma daha uygun ceza sahası dışından finesse sut icin

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.