Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24712472247324742475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: appachii

coinsler zaten o kadar eder de hepsini satmaya üşeniyom :) Neyse yapıcaz bi damping o zmn fiyatta belli oldu.

17 çıkmadan yap bişiler :D
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    transfere listesine daha fazla öğe koymana yarıyor. misal oyuna yeni başladığında 30 öğe listeliyorsun. levelin arttıkça katalogdan liste genişletme alıyorsun ve 40-50 gibi rakamlara çıkıyor listeleyebileceğin öğe sayısı. max.100 e kadar genişliyor ama transfer listesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

EA $port$'un açgözlülüğü ortada. O görevlere başlamak için de coins ister. Yoksa nasıl fifa puanı satacaklar ki?

fut champions ta hafta içi ön eleme maçları olacak , onlar için istenen düzeyde kadro kurup oynayacaksın. ön elemeleri geçersen, hafta sonu fut champions ta 40 maç oynama hakkın olacak. orada aldığın galibiyet sayısına göre ödül verilecek.

fut champions a ön eleme oynamadan katılmanın yolu ise online sezonda 1 lige yükselmek. 1. lige yükselirsen ve orada kalmaya devam edersen, ön eleme oynamadan direk haftasonu fut champions a katılım hakkın oluyor
  • Pc yede gelcekmiş bu mod hilecilerden sıra gelcek mi bize bakalım :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    xbox tayım kafam rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

transfere listesine daha fazla öğe koymana yarıyor. misal oyuna yeni başladığında 30 öğe listeliyorsun. levelin arttıkça katalogdan liste genişletme alıyorsun ve 40-50 gibi rakamlara çıkıyor listeleyebileceğin öğe sayısı. max.100 e kadar genişliyor ama transfer listesi

Keşke satacak 30 tane item olsa da genişletsek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

beyler içinde 1.1 Milyon coins olan fifa 16 hesabımı satıyorum. ilgilenenlere

https://forum.donanimhaber.com/m_119770737//tm.htm#119770737

Bende satmayı düşünüyorum. Hesabı sattığımızda email mi değiştiriliyor ?
  • FİFA 2016 HESAP ARIYORUM KADROLU VEYA COİNLİ PC
  • 1 aya fifa 17 cikicak belli oyuncular hala asiri pahali.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Ucuzlar diye bekliyosan bence hiç bekleme, fifa 15 pazarda rare gold kontratlar 2000e yakın gidiyor gerisini sen hesap et, arz talep gibi, bu saatten sonra ucuzlamaz pahalanır markette oyuncu azlığından.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Ucuzlar diye bekliyosan bence hiç bekleme, fifa 15 pazarda rare gold kontratlar 2000e yakın gidiyor gerisini sen hesap et, arz talep gibi, bu saatten sonra ucuzlamaz pahalanır markette oyuncu azlığından.

Anladim yok ya cok umrumda degil ben ztn hayatimda kurdugum en buyuk kadro 60-70 k degerindedir coins kasmaya vaktim yok oyle oynarim 1. lige cikamam bi tek fifa 14 ve 12 de cikmisligim vardir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Anladim yok ya cok umrumda degil ben ztn hayatimda kurdugum en buyuk kadro 60-70 k degerindedir coins kasmaya vaktim yok oyle oynarim 1. lige cikamam bi tek fifa 14 ve 12 de cikmisligim vardir.

zevk için oynuyosun ne güzel işte, bazıları gibi hırs yapıp hileye başvurmaktansa böylesi en güzeli.
  • Ulan 10 gündür şu oyunu oynamıyordum kafam rahattı 3-5 maç atayım dedim, kullanıcı adı emre... olan bir kullanıcı geldi Galatasaraylı. Maç 89 2-2 yaptı oyundan çıktı rus hileciler gibi. Maç oynanmamış sayıldı

Daha da FIFA 17'nin demosuna kadar fifa oynarsam adam değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karbonat eroll -- 28 Ağustos 2016; 17:01:23 >
  • Son 2 maçtır ea sunucuylarıyla bağlantınız koptu diye oyundan atıyor.Hükmen mağlup sayıyor.Daha önce hiç böyle olmamıştı.Sizde de oluyor mu?Ne yapabiliirim ?
  • fifa 16 nın sadece online modlarında oynuyorum artık momentum denen şeyden midem bulandı..bi oyun yapmışlar iyide yapmışlar bırakın insanlar istediği gibi yenilsin yensin keyfince oynasın sürekli oyun içinde bi EA ile dolaşıyor sahanın ortasında bi rakibi biçiyor bi maç benim oyuncuları yerlerde süründürüyor...oyunda uzmanlaşmış olanlar anlarlar bazen topta oyuncularda fizik kurallarını aykırı hareket ediyor...adamı zorla korsana yönlendirir bunlar ..pc için hile faslına hiç girmeyelim o zaten almış başını gitmiş...sırf bu yüzden anti fifacıyım bu saatten sonra
  • Tots mots hepsi hikaye, oyundaki en verimli oyuncularla oynamaya devam edin. denemediğim adamlar kalmadı en iyi ve uygun kadro bunlar.

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

• 5.5 milyona kadro önerisi olan var mı ? :D ya da pcde 5.5 milyonuma talip olan vs
  • yavastan bundes liga kurmaya basladim bazi key player ler cok pahali artik 2. alternatiflerden kurcaz biseyler en cok bundesligayla zevk aldim ben her zaman bu oyunda.
  • Sun oyuna giris yapamiyorum sizdede varmi sorun konsol xbox 1

• Anlclk22 A kullanıcısına yanıt
    ''Bir EA hesabı oluşturmazsan online özellikleri kullanamazsın ... ''

Deyip duruyor bendede
  • 
Sayfa: önceki 24712472247324742475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.