Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
50.043
Cevap
247
Favori
1.123.050
Tıklama
Giriş
    6896 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: KGokturk

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: KGokturk

Arkadaşlar merhaba bi sorum olacak.Oyundaki profilimizi silsek ultimate team takımımız da silinir mi acaba ? Oyunu ikinci el aldım,profili silmek istiyorum ama ut kadromun gitmesinden korkuyorum.Bilgisi olan var mı ?

şu ekranda seçtiğimiz profilden bahsediyorum;

Ut takımın silinmez, sadece kol ayarları kamera ayarları falan sıfırlanır.

Hocam eminsiniz değil mi sakata gelmeyelim

daha önce çok sildim reis güven bana :D
    |
    |
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

• Yüzbaşı
    333 Mesaj

@ismailbbyigit @charm35 Tamamdır sağ olun birazdan siliyorum
    |
    |
    Bahsedilenler: ismailbbyigit , charm35

istediğiniz challangeları yorumlarda belirtin arkadaşlar elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. iyi seyirler...

https://youtu.be/JRqFZwDsjZU
    |
    |
    Cdm olarak
    Matic mi Schweinsteiger mi? Tek önlibero stoperler kompany ve otamendi cam cazorla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar Online Sezon kadroları ne zaman güncellenir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: boomer347

Arkadaşlar Online Sezon kadroları ne zaman güncellenir?

Orası daha güncellenmez

|
    |

Dostum öncelikle oyuna bir ay önce başladığımı söyleyeyim.Yani ben de senin gibi acemiyim.Bu soruyu 2-3 kere sordum forumda.Açıkçası kayda değer bir cevap alamadım.Ama bir aylık tecrübeme dayanarak şunu söyleyebilirim ki defans yaparken pres ve yön tuşları kilit nokta.Pres derken containden bahsediyorum.Oyuncuyu containle rakip oyuncuya yaklaştırıyorum.Daha sonra yön tuşları ile gideceği yeri tahmin etmeye çalışıyorum.Tabii ki henüz yolun başındayım,iyi defans yapamıyorum ama bu dediğim şekilde yaptığımda eskisine göre çok daha iyi oluyor.Bir de benim için oyunun kilit noktası ortasaha oyuncularını geri çekip onlarla rakibe basmak.
    |
    |
    canerx1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Contain ne dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    niyazigs1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bildiğimiz pres işte.PS gamepadinde X tuşu,XBOX gamepadinde A tuşu.
    |
    |
    boatswain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Schweinsteiger ile oynadım pek memnun kalmadım dostum açıkcası matici denemedim bende 2 si arasında kalıp schweinsteigeri almıştım

|
    |
    boatswain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Usta 4231
    super lig kadrosu var su an defans ve oyun konusunda sikinti kalmadi diyebilirim defans yapan adami ben secmiyorum arkadan baska adam kontrol ediyorum adam kaptiriyor genelde zaten ha bir tek adam ortadan ceza sahasina geliyorsa onude bossa kendin yap cunku uzaktan sutlar var

|
    |
    niyazigs1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: duracel42

Schweinsteiger ile oynadım pek memnun kalmadım dostum açıkcası matici denemedim bende 2 si arasında kalıp schweinsteigeri almıştım

Ramires,fernandinho,tiote deneybılırısnız.
    |
    |
    SÜPERRRRR MARİOOO JARDELLLLL NERDE O ESKİ GÜNLERRR- Digital alışverşlerim. Alış: Fasakasa ,SFY, Mr.Kertenkele, Denas1, Berk1453, Bardeos, Jigsaw999, unowen, ardakalan16, Satış: Boye585858, Denas1, P.a.r.s., Noxite, sinanyigit1975, BaverSait./// Dolandırıcı: ocean-x
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    Ya arkadaşlar rica ediyorum birisi bana nasıl defans yapıldığını anlatsın.Millet formadan çekiyor,omuz atıyor falan hakem bir şey demiyor.Ben de -afedersiniz- adamın g.tünde dolanıyorum.İki pasla kaleme kadar geliyorlar son dakikalarda bir sürü gol yiyorum,skoru hiç koruyamadım adam akıllı.Bir de millet legacy defending gibi adama yapışıyorlar o nasıl oluyor anlamıyorum.Ben resmen adamların yanında dolaşıyorum,pas yapmalarını izliyorum.2 haftada bi monitör bi televizyon 2 klavye kırdım sinirden Lütfen yardımcı olun

Orijinalden alıntı: canerx1234

Usta 4231
    super lig kadrosu var su an defans ve oyun konusunda sikinti kalmadi diyebilirim defans yapan adami ben secmiyorum arkadan baska adam kontrol ediyorum adam kaptiriyor genelde zaten ha bir tek adam ortadan ceza sahasina geliyorsa onude bossa kendin yap cunku uzaktan sutlar var

hocam süper lig kadrosuna fark yaparlar be bende kurcamda div kaçtasın kadronu atsana

Usta bende ekstradan hagi var topu cok iyi saklayip oyunu yonetiyor ekstradan longshot 91 olmasi lazim . takim cok iyi oynuyor.

|
    |
    YasinJR10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

omuz atma l2 ile oluyor ( anlamadıysan left tackle tuşu) rakiple yan yana koşarken top ortadayken falan çok işe yarar .Aynı zamanda atak yaparken forvetindeyken mesela yanyana koşarken omuzu koy koşmaya devam et.

formadan çekme hamle tuşu var kayma değil biliyorsan top rakipteyken arkadan koşuyosan basılı tutup formadan falan çekebilirsin.

Div2 deyim şuan bence en önemli olay adamın önünü kapamak birde hangi oyuncuyla kapadığını bilmek. Öyle kendi defansından biri seçiliyken rakip kovalamayacaksın orta sahada pas pozisyonlarını kapatacaksın pres yapmadığın adamalarla falan çok zor birşey değil doğru adamla rakibin önünü kapa üstüne çalımla geliyosa doğru yerde hamle yap genelde şut pozisyonuna içe doğru keserek çalım yaparlar tahmin etmen lazım onuda
    |
    |
    KGokturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: charm35

omuz atma l2 ile oluyor ( anlamadıysan left tackle tuşu) rakiple yan yana koşarken top ortadayken falan çok işe yarar .Aynı zamanda atak yaparken forvetindeyken mesela yanyana koşarken omuzu koy koşmaya devam et.

formadan çekme hamle tuşu var kayma değil biliyorsan top rakipteyken arkadan koşuyosan basılı tutup formadan falan çekebilirsin.

Div2 deyim şuan bence en önemli olay adamın önünü kapamak birde hangi oyuncuyla kapadığını bilmek. Öyle kendi defansından biri seçiliyken rakip kovalamayacaksın orta sahada pas pozisyonlarını kapatacaksın pres yapmadığın adamalarla falan çok zor birşey değil doğru adamla rakibin önünü kapa üstüne çalımla geliyosa doğru yerde hamle yap genelde şut pozisyonuna içe doğru keserek çalım yaparlar tahmin etmen lazım onuda

öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.Dediklerinizi aklıma atıp 3 tane online sezon maçı yaptım.Üçünde de gayet iyi bi defans oyunu ortaya koydum.Oyuncuları defansta tutup rakibi beklemek ve oyuncuları kademesinden çıkarmamak da gerekiyor dediklerinize ek olarak.

Ben de div3'teyim.Buraya kadar defansif olarak zorlanmadan geldim ama burada gerçekten zorlu rakipler geliyordu.Dediklerinizi takip ediyorum şuan.Ek olarak da bir kaç video izledim youtube'tan.Nispeten daha iyi ve katı oynuyorum defansta.Cevabınız için teşekkür ederim gerçekten faydası dokundu sağ olun

Bu arada tuş kombinasyonlarında omuz atmayı bulamadım.Kontrolleri özelleştirme ekranının fotoğrafını atsam bi gösterir misiniz rica etsem ?

• Yüzbaşı
    632 Mesaj

http://www.teknoloji6.com/wp-content/uploads/2015/10/fifa-16-playstation-ayarlar%C4%B1.jpg

hocam burdaki gibi L2 olacak omuz atma basılı tutmana gerek yok top omuz atıcaksan basıp çekebilirsin.
    |
    |
    KGokturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: charm35

http://www.teknoloji6.com/wp-content/uploads/2015/10/fifa-16-playstation-ayarlar%C4%B1.jpg

hocam burdaki gibi L2 olacak omuz atma basılı tutmana gerek yok top omuz atıcaksan basıp çekebilirsin.

Anladım hocam tamamdır.Çok sağ olun vaktinizi aldım

|
    |
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.