Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22832284228522862287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler pcde oyuncular değil hileler yarışıyor
  • voltage78 V kullanıcısına yanıt
    Ohaa Daha karşıma hiç böylesi gelmedi inşallah da gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voltage78

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cobretti81

Seyrettigime eminim. Bulabilirsem linkini atacagim. Ama fitness fulleme olayi haricinde bir olay bu. Fitness fulleme, yani karsidaki rakibi en gucsuz hale getirme olayindan farkli. Ondan haberiniz vardir. O da benzer bir mac deneyimi yasatiyor. Rakip mac boyunca deli dana gibi agzindan salya ata ata kosuyor. Hatta ispatlayamam ama faulleri engelleme hilesi gibi birsey de var bence. Adamlar oyle bir faul yapoyorlar ki benim adama iki takla attiriyor ama hakem faul vermiyor. Mac boyunca boyle faullerde en fazla faul ama hic kart yok. Bence pc de yapilamayacak birsey yok. Yeter ki EA onlemek istemesin.

PC de malesef bir çok şey mümkün ancak gerçekten daha önce hiç başıma gelmedi böyle birşey varsada, hatta fitness fulleme vs o tür şeylerde gelmedi :) kendi oyuncularımın hiç bir zaman sıfırlandığını görmedim, rakibinki de öyle full görmedim

adamlar her türlü uçmuş:
    ben sana bikaç hileyi sıralayayım;
    1-penaltı:ceza sahası içinde hafif dokun direk penaltı
    2-penaltı kaleci kurtarma:topu nereye atarsan at kalecinin eline gidip yapışıyor
    3-99 overal:adam full 99 oluyor
    4-128 overal:bunu ilk defa duydum,adamların overalleri 99 gözüküyor ama 128 e kadar çıkabiliyormuş son sınır 128 imiş

Kaynak veya video?

Bazıları belli ki troll e yatmış ama genelde bilmeyen yoktur.

Teacher nickli arkadaşın iddia ettigi hileler için birşey diyemem belki benimle dalga geçmek istemistir. Sagolasin dostum tam da bu videodan bahsetmistim. Tam zamaninda yetiştin. Daha once bu forumda fitnessle ilgili trainer görüntüsü veya videosu da paylasilmisti. Yani ozetle ismail hocam maalesef pc herseye musait. Sizi daha once de takip ediyordum forumdan iyi bir oyuncusunuz ve pek farketmemis olabilirsiniz ama orta ve alt seviyedeki oyuncular icin hic de adil bir maç ortami olmuyor bu tür hilelerle. Ben bu tür hile durumlarinda resmen düğümleniyorum pc basinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cobretti81 C kullanıcısına yanıt
    Daha dün birisiyle maç yaptım dandik dundik bir kadrosu vardı ama benim Bale'i düz deparda geçiyorlardı, adamın PTT ligi seviyesindeki oyuncusu benim İniesta'dan daha güzel paslar çıkarıyordu. İbrahimoviç boş kaleye gol atamıyordu. Koskoca Boateng bir omuz darbesiyle yerlerde sürünüyordu.

Ben de bunları momentum a bağlıyordum. O zaman karşımdaki bu hileyi mi yapıyordu yani? Çok garip de bir nicki vardı oyuncunun Rusça gibiydi.

Vay arkadaş bir yaşıma daha girdim. Hileyle DNF attırıp coin kastıklarını biliyordum da bu düpedüz eziklik.
  • ManuOstar kullanıcısına yanıt
    Maalesef PC ortaminda, sadece fifa degil bütün multiplayer oyunlar bu tür hilelere açık. Önemli olan ilgili oyun firmalarinin buna engel koyabilme gücü. EA ise bunu yapmayanlardan. Bu gidisle pc de oyuncusu kalmayacak. Kimbilir belki de bilerek ilgilenmiyorlardir insanlar konsol alsin diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahdogan

Hikaye bence dostum inanma öyle bir şey olsa haberim olurdu :-)

Valla geçen seneden bu yana 2000 online maç yaptım hiç böyle bişeyle karşılaşmadım. Küçümsemekte istemiyorum tartışma çıkmasın diye ama klasik bizim millet gibime geliyo, cs de de smoketan ölse hemen hack diyenler gibi, bir maç istediğini hiç yapamayan ronaldoyla terry'e top kaptırsa direk dedikleri laf eminim bu hack olayıdır derler direk. Varsa böyle bişey elinde olan gelsin benimle maç yapsın merak ediyorum gerçek mi

Edit ; videoyu izlemedim, video, fotoğraf bunlarla her türlü fake şeyi yapmak mümkün, pc ye çıkmayan red dead redemtion'un bile güya pc oynanış videoları var hepsi fake. Dediğim gibi elinde olan varsa böyle bir hack maç yapmak istiyorum onunla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 17 Şubat 2016; 18:52:10 >

• Fenerbahçeden bi kişi bile haftanın takımına seçilmiyorsa bu FIFA küfrü hakediyo demektir.

• 150k'ya Bpl kurabilir misiniz? Taktik fark etmez. Platform PC.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HogwartsMeade

Fenerbahçeden bi kişi bile haftanın takımına seçilmiyorsa bu FIFA küfrü hakediyo demektir.

aynen kardeşim fenerli değilim ama bu zamana kadar çok iyi performans sergiliyen oyuncular vardı hiç biri yer bulamadi dandik portekiz liginde her hafta en az 3 oyuncu var.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok adamın hilesi ea'dan meşhur.
    Herif 2014'den beri hile yapıyor ama parayla satıyor.
    Şimdi bunu buraya yazsak bunu kullanan ile oyun iyice oynanmaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Nasıl yok adamın hilesi ea'dan meşhur.
    Herif 2014'den beri hile yapıyor ama parayla satıyor.
    Şimdi bunu buraya yazsak bunu kullanan ile oyun iyice oynanmaz artık

Bilmiyorum valla dediğim gibi 2000e yakın online maç yaptım geçen sene ve bu sene. 1500ü windir, elinde olan varsa böyle bir hile maç yapmak istiyorum onunla. Bunu geçtim oyun zaten oynanamıcak kadar hileci kaynıyor elindeki tüm kaynakları paylaş, zira video pek somut kanıt değil, bu gerçek olsa bile etkisini merakımdan elinde olan varsa maç yapsın benimle

• Haftanın takımı geldi diye drafttan gelen paketleri açtım.
    Geçen haftanın oyuncusu if Vardy geldi anlamadım bu işi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fut united nedir dostlar? Bi turnuva gördüm o mudur? Onda da katılım şartı vardı chealse psg madrit li bişiler.Bi açıklar mısınız?
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Dediğin takımlardan kadronda 4 oyuncu olmasını istiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahdogan

Hikaye bence dostum inanma öyle bir şey olsa haberim olurdu :-)

Valla geçen seneden bu yana 2000 online maç yaptım hiç böyle bişeyle karşılaşmadım. Küçümsemekte istemiyorum tartışma çıkmasın diye ama klasik bizim millet gibime geliyo, cs de de smoketan ölse hemen hack diyenler gibi, bir maç istediğini hiç yapamayan ronaldoyla terry'e top kaptırsa direk dedikleri laf eminim bu hack olayıdır derler direk. Varsa böyle bişey elinde olan gelsin benimle maç yapsın merak ediyorum gerçek mi

Edit ; videoyu izlemedim, video, fotoğraf bunlarla her türlü fake şeyi yapmak mümkün, pc ye çıkmayan red dead redemtion'un bile güya pc oynanış videoları var hepsi fake. Dediğim gibi elinde olan varsa böyle bir hack maç yapmak istiyorum onunla

Adresini vermeyeceğim bu hilenin paylaşıldığı facebook - twitter- youtube siteleri üzerinden takipçi sayısı yüzbinlerin üstünde. Updateler versiyonlar tartışılıyor nedense kimse demiyor bunlar kurgu diye...

Karşılaşmamış olmanız mümkün değil hatta hergün karşılaşıyorsunuz. Rakibin adamlarının roket olmasını bekliyorsunuz ama öyle değil. Full yeşil bağlantıya sahip olmalarına rağmen oynadığınız rakiplerle oyunların genelinde yavaşlama yaşamıyor musunuz?
    Karşı taraf oyunu gerçek zamanda oynuyor aslında hilenin yaptığı sizi real time ın biraz gerisine itmek. sizin oyununuzu yavaşlatırken topa mühadaleleriniz ve tepkileriniz zayıflıyor.
    O nedenle siz maçın genelinde pas verirken , şut çekerken hedef dışı ve zayıf kalıyorsunuz. rakibin her vuruşu hedefe ve sizin müdahale edemeyeceğiniz yerlerde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltage78 -- 17 Şubat 2016; 21:47:37 >

• Arkadaşlar bu fut united turnubasina girmek icin ne yapmak lazim. Min 4 oyuncu diyor chelsea dan 4 oyuncu var 11 de kabul etmiyor yinede.

• voltage78 V kullanıcısına yanıt
    Dostum yukarıda da dediğim gibi 2000e yakın online maç oynadım bunların yaklaşık 1500 tanesi win, bahsettiğiniz olayla asla karşılaşmadım, illaki yenildiğim maçlar oldu illaki attığım paslar yerine gitmediği oldu ama hiç bir zaman böyle bir hile olcağını düşünmedim ve halada düşünmüyorum çünkü bu oyunda her zaman iyinin iyisi var veya bunun bir oyun olduğunu asla unutmuyorum çünkü adamı sahasına hapsedip 1-0 kaybettiğim çok maç oldu veya gene örnekler vereyim çok gol kaçırıp hatta hatta boş kaleye atamayıp adam tek atağında gol attı veya şut çekti dönen topu tamamladı beleşe attı ben bunlarıda yaşadım ancak bunların hepsi oyunun içinde var, siz buna inanırsanız her yenildiğinizde her momentuma vurulduğunuzda karşınızdaki adamı hack sanarsınız. Game data diye birşey var, oradan rakibinizin siciline bakarak girin temiz adamlar kendini belli ediyor zaten, böylece hileydi hurdaydı uğraşmaz temiz insanlarla oynarsınız. Gerçi bu olaya bu kadar kendini kaptıran birisi temiz birine yenilince bile böyle bir düşünceye kapılabilir karşıdaki adamda kesin stamina hilesi vs var gibi...

Edit ; iddamı hala koyuyorum ortaya, bana göre video mideo fake işler çok olur, pc ye çıkmayan sadece konsola özel çıkan bir oyunun bile pc de oynanış videosu var ona bakarsak, bu hilenin var olduğunu idda edenler siz veya kullanan birini yönlendirin test edelim maç yaparak. Pes 6 da kaldı oyuncu 99 olunca tutulamaması geçiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 17 Şubat 2016; 22:19:45 >

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Ismail hocam bu gercekten var mi yok mu bilmem ama staminia ve pace hilesi gercekten vardi fifa 15 icin bizzat denk gelmistim rakibin sta bari hic dusmuyordu fulldu hep bu 15 te varsa 16da da bu vardir kesin. Dikkat etmemis olabilirsiniz ara sira rakibin bari kontrol edin dakika 80de bile full ise varin gerisini siz dusunun

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

Arkadaşlar bu fut united turnubasina girmek icin ne yapmak lazim. Min 4 oyuncu diyor chelsea dan 4 oyuncu var 11 de kabul etmiyor yinede.

Aynen bendede ayni cozebildiniz mi sıkıntıyı?

• Felix88 kullanıcısına yanıt
    Diğer söylediği takımlardanda 4 oyuncu olması gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 22832284228522862287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.