Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ultimate online seasonda maç yaparken, her maçtan sonra "Üzgünüz fakat Fifa 16 Ultimate Team ile bağlantı kurulurken bir hata oluştu. Fifa 16 Ana Menüsü'ne geri döneceksin." hatası alıyorum ve beni hükmen mağlup sayıyor.

Oyunu meksika proxysi üzerinden originden aldım. 22sinden itibaren de proxy ile oyuna giriş yapıyordum. Acaba bunlarla bir bağlantısı olabilir mi? Ne dersiniz ?
  • BiLir.Kisi B kullanıcısına yanıt
    bu renkteki kartlar daha mı önemli oluyor ?
  • çok iyi olmuş oyun ya. Özellikle tam görmeden atılan isabetsiz paslar çok hoşuma gitti artık görerek düzgün paslaşma var. Kolay gol oluyor ama pozisyon bulmakta zor iyi oynarsan.

Bu arada fifa 15e göre fiyatlar çok ucuk

fifa 15e geç başlamanın cezası hiç para yapamamıştım millet milyoner nasıl oldu bu kadar diyodum demek oyuna ilk başlayanlar böyle uçuk paralarla oynuyomuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 24 Eylül 2015; 18:29:48 >
  • Tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okancelik07

Arkadaşlar merhaba,

Ultimate online seasonda maç yaparken, her maçtan sonra "Üzgünüz fakat Fifa 16 Ultimate Team ile bağlantı kurulurken bir hata oluştu. Fifa 16 Ana Menüsü'ne geri döneceksin." hatası alıyorum ve beni hükmen mağlup sayıyor.

Oyunu meksika proxysi üzerinden originden aldım. 22sinden itibaren de proxy ile oyuna giriş yapıyordum. Acaba bunlarla bir bağlantısı olabilir mi? Ne dersiniz ?

oyun avrupa çıkışını yaptı vpn ile girmene gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Kazanamayınca, hangi turda kaç tane pack verdiğini biliyor musunuz ?

online draft ilk maçta uzatmada kaybettim
    2 7.5K lık gold birde silver pack verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiLir.Kisi

Fena bir başlangıç yapmadık bu sene...

çok şanslısın : ) drafttan sonra gelen paketlerden mi çıktı?
  • Oyunu oynarken resmen kasılıyorum ya. Sinir kat sayım yükseliyor. Hakemlerin kararları bazen çok saçma geliyor. Oyunda bir ağırlık var tamam fifa 15 de de abartı bir hız vardı ama bunda da baya bir ağırlık mevcut. Ben ki pas yapmadan bu oyunu oynayamam pasları çok beğenmeme rağmen oyuncular top kontrollerinde hızlanmada sorun yaşıyorlar. Yani bu oyun tam anlamı ile böyleyse gerçekten verdiğim paraya üzülürüm. Originden iade etme gibi bir şansım mevcut mudur arkadaşlar bilen arkadaşlarım var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: okancelik07

Arkadaşlar merhaba,

oyun avrupa çıkışını yaptı vpn ile girmene gerek yok

Zaten vpn ile girmiyorum. Türkiyeden girince de, vpn ile girince de maçtan sonra bağlantı hatası verip, mağlup sayıyor. Avrupa çıkışından önce böyle bir sorun yoktu. VPNsiz girmeye başladığımdan beri bu şekilde.

• Bu arada origin id: unalormanci arkadaşlar ekleyin oynaşırız falan : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: micozb

Oyunu oynarken resmen kasılıyorum ya. Sinir kat sayım yükseliyor. Hakemlerin kararları bazen çok saçma geliyor. Oyunda bir ağırlık var tamam fifa 15 de de abartı bir hız vardı ama bunda da baya bir ağırlık mevcut. Ben ki pas yapmadan bu oyunu oynayamam pasları çok beğenmeme rağmen oyuncular top kontrollerinde hızlanmada sorun yaşıyorlar. Yani bu oyun tam anlamı ile böyleyse gerçekten verdiğim paraya üzülürüm. Originden iade etme gibi bir şansım mevcut mudur arkadaşlar bilen arkadaşlarım var mı ?

top kontrol etme tuşu var(takım pres tuşunun tersi) r2 yada l2 olması lazım
    aynı şekilde sert pas atma tuşuda var r2 yada l2 işte hangisi ayarlıysa sende bunu ayarlaman lazım.

Yada fifa 15e dön dümdüz odun gibi oyun oynamak istiyosan.

• originde online olamıyorum şuan??
  • yok aga bu draftın allah belasını versin, rakibe ronaldo neymar veriyor bana ahmed musa berardi veriyor. gitti güzelim coinsler bir daha da girmem drafta.
  • Ben PC de oynuyorum fakat online/UT da adama girmiyor önünnde bekliyor ayarlardan bakıtım tatkitsel de değişmiyorda nasıl çözerim ?

• Bu sorunu yaşayan var mı ? FUT web app üzerinden transfer markete giremiyorum. Bilen birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunus

Bu sorunu yaşayan var mı ? FUT web app üzerinden transfer markete giremiyorum. Bilen birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim .

Oyunda biraz daha zaman geçir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc de logitech f310 gamepad ile sorunsuz oynuyorum.

Ama klavye ayarları resmen delirtiyor beni.

SPRINT'i "e" yapıyorum ama e tuşu koşmuyor c tuşu koşuyor. Bu klavye olayı neden sapıtmış ki :)

q w e a s d c lshift tuşları ile oynamak istiyorum ama Türkçe açıklama ile atadığım tuşlar örtüşmüyor.
  • micozb kullanıcısına yanıt
    orgin sözleşmesine göre1 hafta civarı oyunu beğenmesseniz iade edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voltage78

orgin sözleşmesine göre1 hafta civarı oyunu beğenmesseniz iade edebiliyorsunuz.

Hocam çok teşekkür ederim gördüm dediğiniz seçeneği origin ayarlarında var. Belki de ben oynayamıyorumdur fifa'ya geçen sene geçmiştim pes serisinden ilk defa oynamıştım yani fifa yı 15 i çok beğenmiştim müthiş paslı oynuyordum ve defans kurgum da güzeldi forumdan bir kaç arkadaş ile de oynamıştım zaten onlarda aynı şeyi söylemişti oynayışımla ilgili belki de ben beceremedim bu fifa 16 yı. Oyuna laf söylemeyeyim yine de bazı arkadaşlarımız çok kızıyor :) Neyse herkese iyi forumlar.
  • FİFA 16 Trade WP Grubu mu kursak Fena Gelmedi Bu Fikir bana
  • 
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.