Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14731474147514761477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • futta level ile item aliyoruz ya hani beyler orada coin boost alsam sonra ardindan ikinci coin boostu alsam ikisi birden aktif olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • De bruyne, sanchez ve costa efsane olmuş.

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

futta level ile item aliyoruz ya hani beyler orada coin boost alsam sonra ardindan ikinci coin boostu alsam ikisi birden aktif olurmu

Kardeş kusura bakmada tek tek niye almıyorsun. Ha yanlışlıkla aldıysan sırasıyla devam eder.
  • cankurt21 kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar kardeşim

• voidu.com a fıfa gelmiş fiyatı 132tl bu site hakkında bilgisi olan varmı mobil ödeme ve ttnet ile ödeme seçenekleri var bu siteden alışveriş yapan varmı ?

Bu arada herkese iyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 24 Eylül 2015; 10:40:27 >
  • Iyi bayramlar arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

futta level ile item aliyoruz ya hani beyler orada coin boost alsam sonra ardindan ikinci coin boostu alsam ikisi birden aktif olurmu

Malesef olmaz.. Sira sira alman lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

voidu.com a fıfa gelmiş fiyatı 132tl bu site hakkında bilgisi olan varmı mobil ödeme ve ttnet ile ödeme seçenekleri var bu siteden alışveriş yapan varmı ?

ttnet ile ödeme derken, varmı bilgisi olan cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

quote:

voidu.com a fıfa gelmiş fiyatı 132tl bu site hakkında bilgisi olan varmı mobil ödeme ve ttnet ile ödeme seçenekleri var bu siteden alışveriş yapan varmı ?

aynen ödeme seçenekleri şöyle gözüküyor

Kredi kartı, Turkcell, Avea, Vodafone mobil ödeme, TTNET ve Türk Telekom faturası ile ödeme seçeneklerinden istediğini kullanabilirsin.
  • Yav şu mevkilerin ingilizce karşılıkları neler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 oyun aldım o siteden. Güvenilir iyi bir site. Hesaplı satıyor çoğu oyunu. Kredi kartıyla almıştım oyunları. Ttnet ödeme alternatifi için canlı desteğe sorun hemen anında bağlanıp görüşebiliyorsunuz.

• Herkese iyi bayramlar. Beyler şuan elimde 11k var ne yapmamı önerirsiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

quote:

aynen ödeme seçenekleri şöyle gözüküyor

Kredi kartı, Turkcell, Avea, Vodafone mobil ödeme, TTNET ve Türk Telekom faturası ile ödeme seçeneklerinden istediğini kullanabilirsin.

şimdi canlı destekle konuştum, fifa 16 keyi ne kadar zamanda elimize geçer diye bir soru sordum, cevap olarak "Ödeme işleminiz onaylandıktan birkaç dakika sonra siparişinize ait bilgilere "Siparişlerim" sayfasından ulaşabilirsiniz" dedi, ttnet olarakta faturaya yansıyormuş, taksit seçeneği yokmuş tabi. 132 lira alınabilir ya baya iyi gibi, önden aramızdan en günahsız olan alıp bi denesin geliyormu diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 24 Eylül 2015; 10:47:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Ben 2 oyun aldım o siteden. Güvenilir iyi bir site. Hesaplı satıyor çoğu oyunu. Kredi kartıyla almıştım oyunları. Ttnet ödeme alternatifi için canlı desteğe sorun hemen anında bağlanıp görüşebiliyorsunuz.

keyler hemen gelmişmiydi peki, ekşide okuduğum kadarıyla 3 gündede gelen var, 6 7 saattede gelen varda, sizinkisi nasıldı
  • en günahsız dedin iş iptal oldu hocam :D
  • quote:

en günahsız dedin iş iptal oldu hocam :D

sanırım daha yeni koydular siteye, facebook sayfalarınada baktım, 3 tane yorum var daha. anlayamadım valla arada kaldım şuan
  • Oncelikle kadro felan kurmaya çalışma
    Ilk basta verilen oyunculari kontrati bitene kadar kullan zaten 2 squad olusturabilirsin yani fitness derdin olmaz. Leveline gore katalog dan coins boost kullanarak single de lig turnuva vs yap coins kas tabi bir yandan da ticaret yapabilirsin ornegin piyasasi 1k-2k olan oyunculari takip et ucuza yakalamaya calis. Sahsen ticaretten pek anlamam ama su aralar uğraşıyorum mevcut coins i mi %40 oraninda artirdim

Bu arada katalog daki kiralik oyunculari da al onlari da kullan yani ilk basta ne yap et para harcama

• quote:

Orijinalden alıntı: onurr.611

Arkadaslar 30-40k ile trade yapılacak en karlı yatırım ne olur sizce? Shadow ve hunter kartları aldım 3'er tane bide oyuncu arıyorum kar ettirecek. Trade önerisi olanlar yazarsa herkes yararlanır, herkese hayirli bayramlar

trade önerisini kolay kolay kimse paylaşmaz burada maalesef. ben kendi adıma konuşayim şimdilik contract alıp satıyorum. geçen sen de öyle yapmıştım. en risksizi budur. hunter,shadow kartlarda dalgalanmalarda hep zarar ettim
  • Arkadaşlar Playstore'a gelme ihtimali gitgide azalıyor mu? Hiç haber yok mu yahu..

• ilk mac 2 sakat guzel iyi ben kazandigimi iyilestirme kartinami vercem yedekte zaten adam yok 2 sakat ne demek yav
  • 
Sayfa: önceki 14731474147514761477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.