Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fut'da rakip bulamıyor bu! 10 dakika bekledim rakip bulamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

valla alınabilir denenebilir..
    pişman olmazsın diyeyim..

ortamı kontrol et..
    sallıyorum bir futbolcu seç.. izlemeye ekle.. bak kaça gitmiş..
    diyelim 20k ya gitti..
    o adamı 16 17 arasına kapatmaya bak..
    sonra 24 civarına koy..
    illaki satılır.

Sagolasin valla hic beceremem ticaret islerini ama bu sene deniycem surekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeorgeTheBest -- 24 Eylül 2015; 3:11:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-0 öndeyken appcrash verdi neyse yenildiğim arkadaş türktü helali hoş olsun.cümleten hayırlı bayramlar yarın akşam futta buluşmak dileğiyle.kavurma yemeden gelmeyin :)
  • Beyler bu nasıl bir oyun ! :) Gerçekten harika olmuş fakat çok zor olmuş be abi :D adamdan topu okadar zor kapıyorumki... bana bi taktik söyleyin nasıl iyi müdahale ederim ve kaleci karşı karşıyalar sonunda zorlaşmış tek kelimeyle mükemmel olmuş :)
  • http://www.futhead.com/16/squads/1417672/

Kurduk bakalim. Tavsiyesi olan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • web app de transfer market neden kilitli
  • 3k param var bunu nasıl arttırabilirim ? para kasma yöntemlerini bilenler paylaşabilir mi ?
  • Arkadaslar 30-40k ile trade yapılacak en karlı yatırım ne olur sizce? Shadow ve hunter kartları aldım 3'er tane bide oyuncu arıyorum kar ettirecek. Trade önerisi olanlar yazarsa herkes yararlanır, herkese hayirli bayramlar

• Transfer market ateş pahası takım kurmak için beklemek lazım.

Fifa 16 Süper ve ötesi olmuş oynanış olarakta artık pes ten iyi diyebilirim.

Demo göre ciddi iyileştirmeler var birçok konuda.

• Ben 11 maç yaptım toplam.1 kere pro da berabere kaldım.Defans yapması bence o kadar zor değil.Eskiden Ronaldo tutulmuyordu.Şimdi 54 paceli Rodolfo ile akıllı oynayarak Ronaldo tutmak mümkün.Bu arada oyuncular çok çabuk yoruluyor.Kardo olarak Türkiye Ligi kurdum sayılır.17-18 kişi oldu takımım.Bu arada draft hakkını kullananlar yazabilir mi?Ben tek oyunculu pro seviyede 4 maç kazandım 3 nadir şey çıkan paket ve altın oyuncu paketi çıktı.Oynayanlarda ne çıktığını yazarsa vevinirim iyi oyunlar herkeze.
  • Millet çatır çatır oynuyor bu sene bayramı köyde yapıyoruz şansa bak

• Kariyerde oynarken (ce-34878-0) hatası alan var mı? Bir tek ben mi alıyorum acaba bu hatayı

• Beyler macin sonunda futtat atip ana menuye gonderiyor her mac yenik sayiliom nabacam cozum yokmu

• Tüm forum camiasına iyi bayramlar

• ps4 ticaret yapmayı dusunenler if musa pricefix yapabiliriz beraber ben 5 adet aldım 17-19k arası gayet uygun suan fiyatı
  • pc'de futta rakip bulamiyorum. normal midir? ayarlardan yakindan rakip bul secenegini de kaldirdim.

• kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Normal bayram sabahı + mıllet yenı yenı yukluyor ben fut drafta gırdım fınalde 7-1 kaybettım oyundan sogudum anasını satam Adam beni sadece l2 dribling top korumayla yendi ö kadar sakin oynadıki o sakin oynadıkca ben cıldırdım.O maçı ders niteliğinde izletmek lazımdı insanlara :D normal fut da oynanmaz saten hıc kıar yapacak bısı yok cok zman harcanır .
  • PS piyasası hâlâ tavan fiyatlar da mevcut durum da kadro kurmak bana göre pek mantıklı gelmiyor

• Arkadaşlar ultimate teame girerken takım ismini ne yaparsam yapıyım kabul etmiyor ne yapabilirim giremedim oyuna bir türlü

• Arkadaslar mac sonunda futtan atiyor yeenik sayiliom yokmu cozumu

• 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.