Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki benide ekleyebilirsiniz hocam. Zor rakiplerle oynamak lazım artık final haftalarındayız :)
  • appachii kullanıcısına yanıt
    Tamamdır akşam geçince eklerim seni de hocam, gerçi benim UT takımı yerler de ama elimden gelen mücadeleyi veririm
  • Thema Player kullanıcısına yanıt
    bende 1 tane bile if oyuncu yok :) Div 1 de full tots kadroya 5 attığım da oluyo bizim süper lig takımına yenildiğimde oluyo hocam. Benim Forvetteki Diego Costanın keyfine bağlı maçlar o isterse kazanıyoz :D
    ben bu sene çok fazla oynamadım zaten hocam UT o kadar sıkıldım ki oynamak içimden gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

açıkçası cidden ben beğenmedim şutlar ve gol sevinçleri güzel geri kalan her şey çöp

Seninle aynı düşüncedeyim hocam, fifa 15 demonun başından kalkamıyodum, bunu açasım gelmiyo hiç beğenmedim, beğenenlere saygı duyuyorum ama bence kendilerini kandırıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekleyin arada maç yaparız. Origin id:veysel2306

• quote:

Orijinalden alıntı: mhur@d

quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

açıkçası cidden ben beğenmedim şutlar ve gol sevinçleri güzel geri kalan her şey çöp

Seninle aynı düşüncedeyim hocam, fifa 15 demonun başından kalkamıyodum, bunu açasım gelmiyo hiç beğenmedim, beğenenlere saygı duyuyorum ama bence kendilerini kandırıyolar

dostum saygı duyuyorum cümlenden sonra kendilerini kandırıyorlar demen pek hoş durmamış,biri çıkıp buna karşı aynı üslupla cevap verebilir bence editlesen iyi olabilir.
    Demoya gelicek olursak hangi noktaları beğenmediğini merak ettim,tartışma olması için değil hangi açıdan bakıp ta beğenip beğenmediğinizi merak ettim bilgi alışverişi olması açısından

• Oyun güzel olmuş.Ara pasları iyi ayarlarsanız direkt kaleci ile karşı karşıyasınız.
    Yalnız şöyle bir durum var eskisi gibi şut olmadığından kaçırabiliyorsunuz.
    Pace düzeyi düşük fakat defans rating'i ve stamina seviyesi yüksek oyuncularla çok güzel defans yapılabiliyor.
    Tabii unutmadan karşımızda bilgisayar var.
    Sadece uzaktan şutlar biraz problemli.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Kardeş şutlar paslar dönüşler top kontrolu herşey değişmiş, niye alışmak için onca zaman harcıyayım tam alışıcaksın hop 17 çıkacak, kısır döngü, uzun lafı kısası ben beğenmedim pas oyunu oynayan paceli forvet kullanmayan biri olmama rağmen fifa 16 pas oyunu diyen arkadaşlara katılmıyorum, ayrıyetten demoda son 20 dakika adamlar ölmüş gibi oluyor, bence gerçekçi değil, şampiyonlar ligi maçında milanlı gattuso nun 119.dk daki attığı deparı unutamam :)

• arkadaşlar bu sene playstora fifa 16 gelmiyecek mi? bakıyorum arada sırada ama hala bi ses seda yok
  • Şaka gibi yapay zeka maçın sonlarına doğru korner direğine gidip zaman geçiriyor
    işte bunlar aşırı güzel olmuş yukarıda dediğim gibi bu celebrationslar gerçekten oyuna renk katacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhur@d

Kardeş şutlar paslar dönüşler top kontrolu herşey değişmiş, niye alışmak için onca zaman harcıyayım tam alışıcaksın hop 17 çıkacak, kısır döngü, uzun lafı kısası ben beğenmedim pas oyunu oynayan paceli forvet kullanmayan biri olmama rağmen fifa 16 pas oyunu diyen arkadaşlara katılmıyorum, ayrıyetten demoda son 20 dakika adamlar ölmüş gibi oluyor, bence gerçekçi değil, şampiyonlar ligi maçında milanlı gattuso nun 119.dk daki attığı deparı unutamam :)

Dostum öncelikle her sene oyun yenilenir,gerçeğe yakın hale gelir,demolar bu yüzden vardır tam sürüm gelmeden oyuncuların demoyla haşır neşir olup uyum sürecini olabilidğince kısa atlatması için(tam sürüm ile demo arasında belirgin farklar olur fakat temelde aynıdır) Alışma sürecinin uzunluğu sana bağlı ki senin alışamadığın bir oyuna direk saçma demek te oyuna alışıp beğenenler için saçma olur, bu şekilde hiçbir kesimi mutlu edemez zaten bir firma ki mutlaka bir oyunun belli özelliklerini seven kadar sevmeyen de olucaktır bu herşeyin içinde var, o yüzden 15ten farklı olduğunu kabullenerek,yeniliklere sırt çevirmeyerek,düzenli vakit ayırarak oynarsanız mutlaka başarılı olursunuz tam sürüm için de güzel bir ön hazırlık yapmış olursunuz.
    Ek olarak gattusonun 119.dkda attığı deparı atabileceğiniz oyuncular staminası oldukça yüksek olan(90 ve üzeri) oyuncularla yapabilmek mümkün olacaktır.Oyunun temelde aşılamak istediği,her maçta yoğun pres altında oynamaktan ziyade,alan savunmasını etkin yapıp daha az yorulup daha iyi pres yapabilmeye yöneltmek oyuncuları,bu şekilde maç sonlarına veya uzatmalara doğru daha diri kalmasını sağlamak amaç.
    fifa 15 te oyuncu 68 dribling te olsa 83 dribling te olsa hızı 90 ve üzeriyse rüzgar gibi uçuyordu ve dribling özellikleriden kaynaklı koşarken yalpalanma,denge kaybetme vs gibi durumlar nerdeyse hiç hissedilmiyordu,bu sene hızın yanında balanceı driblingi düşük olup ta sadece hızlı olan oyuncuların pek birşey yapamayacağı,pacein etkisinin oldukça azaldığını gözlemledim,bu özellikler benim için sevindirici özellikleri çünkü oyunu olabilidğince gerçeğe yaklaştırdıklarını düşünüyorum,keza geçen senelerde ronaldoyu yakalamak imkansızken bu sene ronaldoyla rakiplerin yanından rüzgar gibi geçmek eskisi kadar kolay değil(gerçekte de ronaldonun yakanılması imkansız bir oyuncu olmaması gibi hepsinde bir denge söz konusu) bu özellikleri sevip sevmeyebilirsiniz buna saygı duyarım tabiki ama oyun hersene değişiyor diye beğenmedim önyargısıyla yaklaşmamak lazım bence, iyi forumlar :)

Paylasim icin tesekkurler. Isinan oyunculara kosup takim halinde sevinme harika olmus favorim olur benim.

• Fifa 16 ya girerken "yaşın küçük olduğun için online özellikleri kullanamazsın" gibi bir uyarı verdi.Demo olduğu için mi acaba?
  • Arkadaşlar fifa 15 i playstore dan almıştım normalde 140 tl iken kodlarla filan 100 tl ye gelmişti internet faturama yansıtmıştım hiç ödemiyor gibi hissetmiştim :) sorum şu geçen sene ne zaman başlamıştı playstore da satılmaya hatırlayanınız var mı ?
  • hocam ikinizi de ekledim
  • hadi çıkın 16 demo dan da birer maç yapalım :)
    girdim oyuna hocam seni bekliyorum
  • Arkadaşlar kendimize göre ayarlamış olduğumuz tuş ayarlarını demoya her giriş yaptığımızda yeniden mi ayarlamamız mı gerekiyor? Geçen sene de böyleydi sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.