Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74197420742174227423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iboruc

Androidde 2 hafta yaptigim kadro zevk aliyorum oynarken ama genede ps in yerini tutmuyor ps joystick emulatoru ile kolumu telefona ayarlayip oynamayayi deneyecem telefonuda hdmi ile tv te baglamayi dusunuyorum deneyen oldumu aranizda hic bu sistemi daha once gta yi guzel joystick ile oynuyordum
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

yok bide zevk alma bu kadroyla

• Kataloktan ekstraları almama rağmen transfer listesini 30'un üstüne çıkartamadım.

sadece bendemi böyle yoksa aynı sorunu yaşayanlar varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

İtalya liginden bir kadro kurmayı düşünüyorum arkadaşlar. Fiyatlarını bir kenara bırakırsak bana güzel hızlı bir italya ligi kadrosu önerebilecek arkadaşlar var mıdır? Dizilişine karar veremedim ama sol kanada El Shaarawy oynatmayı istiyorum buna göre öneriler beklemedeyim.

Handanovic
    Abate Chiellini cacares armero
    De rossi
    Vidal pogba
    Cuadrado ibarbo el shaaravy

Diziliş öneriniz nedir hocam?

433-2

Teşekkürler hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: chucky58

Kataloktan ekstraları almama rağmen transfer listesini 30'un üstüne çıkartamadım.

sadece bendemi böyle yoksa aynı sorunu yaşayanlar varmı.

Bu sorun herkesde var hocam düzeltilecekler listesinde EA'nin.

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

ilk defa oynayacağım o yüzden merak ediyorum, xbox360 için live gold gerekli mi?

Xbox live gold üyelik gerekli hocam xboxta online oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuz* -- 28 Eylül 2014; 17:38:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BabekDesign

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

52K butcem var 4-1-2-1 taktiginde her hangi bir ligten kadro onere bilen var mi?

http://www.futhead.com/15/squads/2043482/

tesekkurler ama bunlarin toplami 100K falan tutuyor

yapma be dur bidaha ayar veriyim.

http://www.futhead.com/15/squads/2070518/

• Oust-yLmz O kullanıcısına yanıt
    bende ultimate edition aldım ne messi ne gold pack nede gol sevinci gelmedi ne iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

bende ultimate edition aldım ne messi ne gold pack nede gol sevinci gelmedi ne iş anlamadım

Tanıtım broşürlerinin birisinde kod falan olabilir, PS Store'dan onu girin. FIFA 14'te öyleydi diye hatırlıyorum.
  • Merhab arkadaşlar size bir şey sorucam biri diyor 125k ya takım kurdum biri diyor 80k ya takım kurdum benim 1k m var nasıl takım kurucam daha fifa 15 yepyeni siz bu kadar parayı nerden yaptınız ? yardımcı olabilirmisiniz :)
  • İSA_1 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun neden olmuştur bi geçemedim yardım lütfen ⁉️
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecyln

silver kadro kurdum iş yaparmı sizce :) 125 k harcadımhttp://www.futwiz.com/en/fifa15/squad/79629

hocam ben ut'a bu sene başladım ondan bilmiyorum, bu paraya silver kadro kurmanın amacı/avantajları nedir ?
  • Playstoreden aldığımız ultimate Team Edition değil arkadaşlar haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCr7

Bu sorun neden olmuştur bi geçemedim yardım lütfen ⁉️

kadronda oyuncu eksikliği var heralde dostum 18 kişi olması lazım yedeklerle.
  • biz ps4 de zevk alamiyoz 15 den adamalr android de oynayip zevk aliyorlarmis bizdemi sorun var acaba
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    yok hocam psn den digital olarak aldım kod falanda vermediler mail attım cevapda vermediler bekliyorum bakalım platform ps4
    Kadrom böyle ama olmuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

yok hocam psn den digital olarak aldım kod falanda vermediler mail attım cevapda vermediler bekliyorum bakalım platform ps4

Hocam pazartesi bekleyin gelmezse düşünürsünüz bence gelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

• quote:

quote:

quote:

quote:

52K butcem var 4-1-2-1 taktiginde her hangi bir ligten kadro onere bilen var mi?

http://www.futhead.com/15/squads/2043482/

tesekkurler ama bunlarin toplami 100K falan tutuyor

yapma be dur bidaha ayar veriyim.

http://www.futhead.com/15/squads/2070518/

hocam sanirim fifa 15 oynamiyorsunuz. fiyatlar ates pahasi

Handanovic - 9200
    Jesus - 1800
    Barzagli - 9200
    Evra - 12000
    De Sciglio - 2500
    Medel - 1000
    Honda - 1200
    Asamoah - 4200
    Candreva - 15000
    Ibarbo - 15000
    Palacio - 5000 civarinda. Bu kadroyu kurmak icin 76K para lazim Hem malesef suan trade fazla yapilmiyor da

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCr7

alala kadroda tam ne maçı yapmak istiyorsan girmek istediğin yer neresi?

Bu

• EÄ nasıl bir açıklama yapmaz hala şaşıyorum güncellemeler hazırlanıyor şu sorun giderilecek bu sorun giderilecek diye mutlaka bir açıklama yapmalı ki içimizi rahatlatmalı
  • 
Sayfa: önceki 74197420742174227423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.