Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74177418741974207421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blonde

60k butcem var sizce hangi ligden kurmaliyim? Kanat oyunu oynamiyorum o yuzden 4321 tarzi bir kadro kurucam.
    77 Overalli Serie A kadromla division 7'deyim. yavas yavas oynuyorum ama Serie A oyunculari ucmus durum da. Pogba iki gunde 35'ten 50k'ya yukseldi

bpl güzel olur.

http://www.futhead.com/15/squads/2054933/

ISA
    cok guzel kadro olmus , bakalim para yeticek mi. Lukaku 20k'ya gidiyor PS3'de

• div 7 ye kadar sorunsuz çıktım..çıkana kadar 2 mağlubiyetim vardı şu anda 15..div7 deki bütün adamlar 1-2 tane iyi ve hızlı oyuncu koyuyorlar kadroya gerisi non rare gold ve bronz oyuncular..benim takım 84 rating ve bu yüzden sürekli momentum yiyorum şimdi oyucuları satıp aynen adamlarınki gibi kadrolar kuracam yoksa yenilmyorlar..birde bu legacy defendingi futta aktif etmenin bir hilsemi var..çünkü oynadığım bütün adamlar sanki legacy defending açmış gibi defans yapıyor adım attırmıyorlar 59-60 overalli defanslarla

• Division 5'e 4 macta 12 puanla basladim kadrom su:http://www.futhead.com/15/squads/2056316/

82.5 k para var. Trade ve mac yaparak yavas yavas arttiriyorum parayi. Su an kadro kurmak cok sacma bence.
  • oyun hızlanınca tactical defans yapmak çok zorlaşmış. hem ben hemde karşı tarafın defans izliyo tüm atakları
  • Üst divisiona çıkıyorum par hediyesi gelmiyor maç yapıyorum coinler eklenmiyor filan saçmalık dolu şuan oyun. 2500 vardı 2maç akzandım üst lige şampiyon olarak çıktım ama halen 2500 var. Saçma sapan işler dönüyor sıkıldım valla.
  • arkadaşlar bazı oyuncular acık arttırmaya koyulmuyor bilen var mı nedenini ?? Tşkler..
  • JasonNewsted kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam seninle karşılaştık dün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC platformu için tradelerde sorun yaşayan var mı. Süresi biten şeyler expired yazıp kaldı öyle hiç bir şey yapamıyorum. Web appten markete girmeye çalışırken sürekli hata veriyor. Nedir bu bir çözemediler gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfayverdi11

arkadaşlar bazı oyuncular acık arttırmaya koyulmuyor bilen var mı nedenini ?? Tşkler..

Ut ye ilk girdiğinde sistemin verdiği adamlarsa koyulmuyor

• Oyun gitti bende
  • Oyun güm
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    yok kardeşim paketten şimdi altın piti cıkdı satılmıyor vermealen de var altın oda paketten oda satılmıyor
  • NASIL GİTTİ ARKADAŞLAR ? İNŞALLAH GÜNCELLEME GELİYORDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • İtalya liginden bir kadro kurmayı düşünüyorum arkadaşlar. Fiyatlarını bir kenara bırakırsak bana güzel hızlı bir italya ligi kadrosu önerebilecek arkadaşlar var mıdır? Dizilişine karar veremedim ama sol kanada El Shaarawy oynatmayı istiyorum buna göre öneriler beklemedeyim.
  • Arkadaş artist artist açıklama yapmasını biliyorlar fifa 16 üzerinde çalışmaya çoktan başladık diye ancak fifa 15 te sanırım çalışmadıkları yerden gelmiş. Bu oyunu bunlar hiç deneyip görmediler mi? Paralarımıza yazık

• Androidde 2 hafta yaptigim kadro zevk aliyorum oynarken ama genede ps in yerini tutmuyor ps joystick emulatoru ile kolumu telefona ayarlayip oynamayayi deneyecem telefonuda hdmi ile tv te baglamayi dusunuyorum deneyen oldumu aranizda hic bu sistemi daha once gta yi guzel joystick ile oynuyordum
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

İtalya liginden bir kadro kurmayı düşünüyorum arkadaşlar. Fiyatlarını bir kenara bırakırsak bana güzel hızlı bir italya ligi kadrosu önerebilecek arkadaşlar var mıdır? Dizilişine karar veremedim ama sol kanada El Shaarawy oynatmayı istiyorum buna göre öneriler beklemedeyim.

orta kafa gol oynamiyorsan ST Palacio al. Cok ucuz, (ibarbo yaklasik 10 kati Palacio'nun) statlari cok iyi. 15 macta 18 gol atti
  • oyunun gitmesi ile 700 coin e adebayor 1000 e aurier 600 ede lenon aldım benim açımdan iyi oldu akşama markette 2 katından satarım
  • cntzlm kullanıcısına yanıt
    Acaba oyun neden gitti İNŞALLAH GÜNCELLEME GELİYORDUR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blonde

quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

İtalya liginden bir kadro kurmayı düşünüyorum arkadaşlar. Fiyatlarını bir kenara bırakırsak bana güzel hızlı bir italya ligi kadrosu önerebilecek arkadaşlar var mıdır? Dizilişine karar veremedim ama sol kanada El Shaarawy oynatmayı istiyorum buna göre öneriler beklemedeyim.

orta kafa gol oynamiyorsan ST Palacio al. Cok ucuz, (ibarbo yaklasik 10 kati Palacio'nun) statlari cok iyi. 15 macta 18 gol atti

Orta kafa oynamıyorum hocam. Genelde kısa paslar, ver-kaçlar yaparım. Kanatlara gidersemde içeri girerek yine yerden paslaşmayı tercih ediyorum genelde. Önerinizi dikkate alacağım teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 74177418741974207421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.