Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74157416741774187419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu us psnden aldım. tr pns ile oynarken fifa point almak için storea giriyorum uygun içerik yok ya da satışa çıkarılmadı diyor. tr psnden alamıyor muyuz fifa points?

us psnden alırsak nasıl aktarcaz ban yemez miyiz bir arkadaş cevaplarsa sevinirim
  • Bu kadro kaça mâl oldu ?
  • şu takımı tamamlarmısınızhttp://www.futhead.com/15/squads/2036015/
  • system44 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. PS4teki fifayla ilgili çok şikayetler görüyorum zaten. Mutlaka çözüm getirirler diye düşünüyorum.
  • emrecyln kullanıcısına yanıt
    diğer forvet kesinlikle mayuka olsun
  • Oyun, oynayip ta bu ne abi fifa varken bu oynanir mi dedigimiz PES 2014 un cakmasi olmus ama bisey diyemiyoruz. 60 strenghti olan eleman 85strenght, 90 standing tackle i olan stoperin yanindan salina salina kosuyo, tackle yapiyosun, glitch oluyo senin adamin hop 2 metre arkada kaliyo.

Oturup premier lig izleyin, italya ligi izleyin, boyle dribbling olmaaaz, boyle top surulmez. Oyuncularin pozisyon almalari bastan asagi yanlis, ne kanat organizasyonu yapabiliyosun, ne oyunu acabiliyosun. Gerek te yok zaten her takimla ortadan her defansi yarabiliyosun. Boyle sacmalik olmaz.

Simulasyon diye ovdugumuz fifa en ala arcade olun olmus. Gram mac yapma istegi kalmadi. Fifa 14 u de cok ezmistik ilk ciktiginda ama duzeltmislerdi 1 ay icinde. Yine ayni hatalar, yine rezillikler. EA adam olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecyln

şu takımı tamamlarmısınızhttp://www.futhead.com/15/squads/2036015/

CAM:Jonjo Shelvey

CB:Kurt Zouma

LB:Danny Rose

ST:Mayuka

CDM:Anita

RB:Clyne

GK:Kasper Schmeichel
  • quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

arkadaşlar oyunu us psnden aldım. tr pns ile oynarken fifa point almak için storea giriyorum uygun içerik yok ya da satışa çıkarılmadı diyor. tr psnden alamıyor muyuz fifa points?

us psnden alırsak nasıl aktarcaz ban yemez miyiz bir arkadaş cevaplarsa sevinirim

bu sorumu cevaplıycak biri yok mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar6055

bir maçta 3 penaltı oldu :D direkleri sayamadım bile. rakipte ibrahimoviç-vidal-levandowski-roben ve bale aynı anda oynadı.hepsi de kiralık. bu nasıl bir oyun oldu böyle :D

14'ü sildiğime pişman oldum

oyun güzel dostum alışırsın defans yapmaya felan sıkıntı bu oyunda değil..... tmm çok direk oluyor felan bunlara ea gereğini yapar ama illa pişmansan geri yükle 14 ü ve devam et:D
  • Şimdi Pc platformda oynuyorum.
    Fifa 13 de Fut oynamıştım en son. Orda ilk ligleri kolay geçmiştim. 9-8-7-6 v.s 1 e kadar iyi çıktım.
    Bu 15 de adamlar 9. ligde fena mı ben mi kötüyüm anlamadım. Çıkamıyorum :)
    Birde pc de oynayanlar RS tuşunuz çalışıyor mu benim çalışmıyor. Kontorland joystick ile oynuyorum
  • arkadaşlar bir şey sorucam bu online oynarken legacy defans yapamıyor muyuz ?
  • Sizce bu senenin fiyat performans ligi hangisi gene İtalya ligimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Bu kadro kaça mâl oldu ?

800k civarı hocam. Tabi sabırsız olduğum için biraz pahalıya geldi. Sabredip taban fiyattan oyuncu kovalanırsa daha ucuza toplanabilir.
  • Oyun içinden transfer yapılabiliyor şuan için.Sen oyuna girebildin mi xbox 360.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: terzi34

İsa kardeşim senin ultımateye önceden girdiğin soruyu ve cevabını istiyor.Eğer bunu yapamazsan oyunu oynayamazsın.

tmm dostum önceki cevap işte diyorumya 12 den beri kullandığım şifrenasıl hallederiz acaba dediğim gibi ingilizcede yok ea help te kalay çekiyim:D

Güvenlik sorusunun eskisi gibi olmasına gerek yok. Mesela ben 14'ten farklı bir soru ve cevapla devam ettim 15'te. Siz de bir deneyin isterseniz.

onuda denedim dostum hiçbir soru ve cevabı kabul etmiyor ki mal

• Bu oyuncu kiralamanın sistemi nasıl? Ben de Lewa, Bale felan var. Bir videoda Neymar, Ribery, Ibra ve Cuadrado olanı gördüm. Kiminde Messi, Robben vs. var. Şansa mı belirleniyor bu yoksa sürekli değişecek mi kiralayabileceğimiz oyuncular? Ya da platforma göre mi?
  • İSA_1 kullanıcısına yanıt
    zaten büyük ihtimalle bir güncelleme gelecektir bu ufak sorunlar için..o zaman tadından yenmez :) aslında istatistiğim gayet güzel. hiç boş geçmeden div-9a cıkmıştım şimdide div-8e cıktım. ama bu penaltılar ve direkten dönen toplara çözüm bulmak gerek. defanstan ok şikayetçiler ama bende defansta cok sıkıntı yok. ikili pres basınca ve araları kapatınca top geçmiyor pek

• quote:

Orijinalden alıntı: ian curtis

Almanya kadromu toptan satıp taşı toprağı altın dedikleri İngiltere'ye geldim. Biraz kar ederek tüm oyuncuları gönderdim ve şu kadroyu kurdum.

http://www.futhead.com/15/squads/2030378/

Bunlara ek olarak Petr C.,L. Baines var. Gönül Di Maria ister ama hem parasızlık hem de tip olarak liseli fırlamalara benzediği için Mesut Özül reyizi alıp yola devam edecem.

Son olarak oyunda şunları yapan arkadaşları feci şekilde kınıyorum.

Santradan sonra yardırıp gol atmaya çalışmak.
    Santradan sonra yardırıp uzakten plase şut ile gol atmaya çalışmak
    Sürekli olarak ceza sahası dışında plase ile gol bulmaya çalışmak.
    LB+Y istismarı. (azalmış ama hala OP)

rb walker en iyisidir.

cahill biraz güçsüz rojo yada mangala.

ve son bence cm ye y.toure yi çek yerine cdm ye tiote al tmmdr.

• quote:

Orijinalden alıntı: BabekDesign

52K butcem var 4-1-2-1 taktiginde her hangi bir ligten kadro onere bilen var mi?

http://www.futhead.com/15/squads/2043482/
  • 
Sayfa: önceki 74157416741774187419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.