Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74097410741174127413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Remye 25k vermeye değer mi? Deneyen var mı?
  • Birinci Takımım:http://www.futhead.com/15/squads/1958165/
    İkinci Takımım:http://www.futhead.com/15/squads/1958693/
    + 340 bin Coins var.

Fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

( Alex Telles ve Felipe Melo nasıl? Alıp almama konusunda emin olamadım. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekaRex -- 27 Eylül 2014; 23:24:57 >
  • hannibal_sy kullanıcısına yanıt
    resimi s image yaparsanız iyi olur sayfa yapısı bozuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

http://www.futhead.com/15/squads/1959299/

beyler var mı tavsiye

kaleye kurtuğayı bide orataya di maria'yı aldın mı tamamdır güzel kadro helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

http://www.futhead.com/15/squads/1959299/

beyler var mı tavsiye

kaleye kurtuğayı bide orataya di maria'yı aldın mı tamamdır güzel kadro helal

daha tamamlayamadım bi 300 k civarı daha lazım 2 günde 400 k kastım trade'den yöntemimi kimse anlamaz önümü kezmesse 3-4 güne bunu yapacaktım curtuois tamam da dimariayı nereye koyucam defansif özelliği yok orta saham perişan olur :)

• Abi bir oyun 2011'den beri aynı mı olur bizde mi sorun var ya Her defasında bir şeylerde sorun çıkıyor... 4 maç üst üste dnf yedim, 5 maçta aşırı lag vardı, diğer maçta artık demeye dilim varmıyor ama momentumun tillahı vardı 9-0'da alt+f4 yaptım sinirden.. Musleranın kucağına atıyor, elinin altından giriyor 1 değil 3-4 gol böyle girdi.. Sanırım bu momentum internet hızı bilgisayar hızı ile falan alakalı saçmalıyor çünkü ea bu kadar aptal olamaz böyle bir sorunu yıllardır çözemeyecek kadar
  • Arkadaşlar oyunu dün sorunsuz oynuyordum bugün 2 oyun oynadım ikisinde de coin vermedi ve transfer bölümünden arama yaptığımda " Bu kriterde kimse bulunamadı." gibisinden bir şeyler diyor. Sebebi ve sonucunu bilen birileri var mıdır ?
  • 0 dan türkiye ligi kadromu yaptım 4 title kayıpsız gidiyoruz şimdi gelen paralardan bir ingiltere ligi takımı çıkarmaya çalışıyorumda her oyuncumu pahalı olur arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Abi bir oyun 2011'den beri aynı mı olur bizde mi sorun var ya Her defasında bir şeylerde sorun çıkıyor... 4 maç üst üste dnf yedim, 5 maçta aşırı lag vardı, diğer maçta artık demeye dilim varmıyor ama momentumun tillahı vardı 9-0'da alt+f4 yaptım sinirden.. Musleranın kucağına atıyor, elinin altından giriyor 1 değil 3-4 gol böyle girdi.. Sanırım bu momentum internet hızı bilgisayar hızı ile falan alakalı saçmalıyor çünkü ea bu kadar aptal olamaz böyle bir sorunu yıllardır çözemeyecek kadar

dostum 9-0 lık maçı benle yaptın aşırı lag vardı o maçta ek olarak defansın baya bi boştu, dediğin gibi 2 3 gol musleranın üstüne gelmesine rağmen yedi bendede oluyor bazen sinir olmamak içten değil. bu arada yanlışmı hatırlıyorum bilmiyorum fakat senin forvette ibrahimovic,bale falan vardı chemistry da baya bi düşüktü bu sebeple oyuncuların öyle kötü oynuyorda olabilir dikkat etmen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 27 Eylül 2014; 23:51:26 >

• Sitem etmemek elde değil.Oyun sezon modunda kariyer modunda bu kadar iyiyken neden UT modunda bu kadar kötü?...
  • İnceleme videoların baktım yorumlara oyun arcade olmuş simülasyon beklerken pace kolay çalım santradan direk kaleye gitme zor defans gollü maçlar yani fifa Pro oyuncular ne istememisse yapmis. Hani oyun hızını artirdiniz biri defansi duzenleyin patch le duzeltilene kadar alinmaz oyun iyki on sipariş vermedik bir aya 3 de 1 fiyatına KEY alınır ebay den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

quote:

Abi bir oyun 2011'den beri aynı mı olur bizde mi sorun var ya Her defasında bir şeylerde sorun çıkıyor... 4 maç üst üste dnf yedim, 5 maçta aşırı lag vardı, diğer maçta artık demeye dilim varmıyor ama momentumun tillahı vardı 9-0'da alt+f4 yaptım sinirden.. Musleranın kucağına atıyor, elinin altından giriyor 1 değil 3-4 gol böyle girdi.. Sanırım bu momentum internet hızı bilgisayar hızı ile falan alakalı saçmalıyor çünkü ea bu kadar aptal olamaz böyle bir sorunu yıllardır çözemeyecek kadar

dostum 9-0 lık maçı benle yaptın aşırı lag vardı o maçta ek olarak defansın baya bi boştu, dediğin gibi 2 3 gol musleranın üstüne gelmesine rağmen yedi bendede oluyor bazen sinir olmamak içten değil. bu arada yanlışmı hatırlıyorum bilmiyorum fakat senin forvette ibrahimovic,bale falan vardı chemistry da baya bi düşüktü bu sebeple oyuncuların öyle kötü oynuyorda olabilir dikkat etmen gerekiyor.

Siz miydiniz Hiç acımanız yok mu yahu... Vallahi joyistiği kırmamak için zor tuttum kendimi masayı yumruklarım, televizyon sehpasına tekme attım sinirden.
    Kimyaya gelecek olursakta, 24-1-1 ile gidiyordum, birden oyuna bir şeyler oldu dnf hatası, lag vs. 10 maç yenilince bende sinirden tüm kiralık oyuncuları kadroya ekledim yoksa full yeşil oynuyorum Sonra sorunun ne olduğunu çözdüm zaten, download hızım 0.30 mbs, upload hızı 0.04 mbs.. çok fena düşüş var, yağmur yağıyor o yüzden sanırım.. Ama 24-2-12 oldu tüm oynama hevesimde kaçtı kulübü silmek istiyorum

• arkadaşlar bıktım bu pislik oyundan niçin şöyle oluşturulamadı diyip duruyor

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İSA_1 -- 28 Eylül 2014; 0:16:29 >
  • pc versiyonu için ultimate team versiyonu yok mudur?
  • fifadan trade pile'ı genişlettim 30ken 50 yaptım. transfer list'e 50 tane nesne ekleyebiliyorum ama 50sini birden satışa çıkaramıyorum en fazla 30 tanesini aynı anda satabiliyorum çok zarara giriyorum bu sorun bir tek bende mi var önceki fifalarda öyle bişey yoktu
  • Benim sorunumu bilen kimse yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: M u c K

Arkadaşlar oyunu dün sorunsuz oynuyordum bugün 2 oyun oynadım ikisinde de coin vermedi ve transfer bölümünden arama yaptığımda " Bu kriterde kimse bulunamadı." gibisinden bir şeyler diyor. Sebebi ve sonucunu bilen birileri var mıdır ?

hava kötü olduğundan hatlarda bir sıkıntı olmasın ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M u c K

Arkadaşlar oyunu dün sorunsuz oynuyordum bugün 2 oyun oynadım ikisinde de coin vermedi ve transfer bölümünden arama yaptığımda " Bu kriterde kimse bulunamadı." gibisinden bir şeyler diyor. Sebebi ve sonucunu bilen birileri var mıdır ?

hava kötü olduğundan hatlarda bir sıkıntı olmasın ?

Maçlar gayet güzel ve akıcı oynanıyor ama hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

quote:

Siz miydiniz Hiç acımanız yok mu yahu... Vallahi joyistiği kırmamak için zor tuttum kendimi masayı yumruklarım, televizyon sehpasına tekme attım sinirden.
    Kimyaya gelecek olursakta, 24-1-1 ile gidiyordum, birden oyuna bir şeyler oldu dnf hatası, lag vs. 10 maç yenilince bende sinirden tüm kiralık oyuncuları kadroya ekledim yoksa full yeşil oynuyorum Sonra sorunun ne olduğunu çözdüm zaten, download hızım 0.30 mbs, upload hızı 0.04 mbs.. çok fena düşüş var, yağmur yağıyor o yüzden sanırım.. Ama 24-2-12 oldu tüm oynama hevesimde kaçtı kulübü silmek istiyorum

anladım anladım zaten bir kaç kez starta basınca dedim kesin kırdı bir şeyleri . dostum dediğim gibi banada oluyor yapıcak bir şey yok derin nefes alıyorum bir şeyleri kırmamak için yıllardır böyle bu oyun maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 28 Eylül 2014; 0:53:46 >

• 
Sayfa: önceki 74097410741174127413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.