Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71947195719671977198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

millet 1-2 video youtube a atmıştı xbox one ın kapalı betasından... ea kaldırmadan hemen bakabilrsiniz...hocam sana şu sorum olacak oyuncu kiralama nasıl oluyor onu buraya yazarsan çok sevinirim

O videoların hepsi 1-2 saat içinde kaldırılıyor, bende gördüm de beta forumunda adamlar öyle bir ispiyonluyorlar ki inanamazsınız. Ea'ya yaranmak için benim bu yazdıklarımı bile şikayet etmeye kalkarlar Allah bilir.
    Oyuncu kiralama olayını Allah belamı versin bende anlamadım. Beta olduğu için eksiklik var diyeceğim yada ben mi bulamadım anlamadım zira oyun başında manager task kısmında oyuncu kirala var diye Fut'un bir "Fut Now" anasayfası vardır bilirsiniz orada kiralama kısmı vardı ve birkaç oyuncu vardı. Rastgele Neuer'i kiraladım ama ondan sonra kira kısmını bulamadım. Sadece ea fcc katalog puanları ile 300 puana şunu kirala 500 puana bunu kirala diye seçenek var. Ona bir daha bakayım ben oyuna girince.

GEÇEN BİR VİDEODA YOUTUBE DA ADAM FUTBOL KATALOĞUNA GİRMİŞTİ ORADA ALVES VARDI ALMAK İÇİN..LEVELE GÖRE DEĞİŞİYOR ADAMLAR HERALDE..COİNS İLE DEĞİLDE FİFA PUANI İLE KİRANIYORSA GÜZEL OLUR OYUNCU DENEMEK İÇİN AMA COİNS İLE YAPARLARSA KİMSE GİRMEZ O BÖLÜME

Aynen dediğin gibi orada zaten. Yani kiralama olayı tamamen onun üzerine mi kurulu bilmiyorum çünkü orada çok sınırlı sayıda oyuncu var ama katalogda fifa puanı ile 500-600 puan ile Alves vs gibi oyuncuları kiraliyorsun, level ne kadar yüksekse oyuncu kaliteleri de o kadar artıyor bununla birlikte, Neymar falan da var çünkü ileriki levellarda. Normalde 50'ye yakın bir levelım var ama beta'da 0'dan başlattığı için ileriki levelları kullanamıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: paxal

@Kraven

Her şutun kaleyi tutmaması güzel olmuş. Bir de şu orta kafa gol oranı nasıl onu merak ediyorum, yine ortaların çoğu gol oluyor mu? Teşekkürler verdiğin bilgiler için.

Aynen dostum şut olayına alıştıktan sonra hoşuna gidiyor insanın. Ceza sahası dışından şutları tutturmak çok zor hem savunma çok güzel kapanıyor kolay kolay şans bulamıyorsun hem de kaleyi çok kolay bulamıyorsun Biraz daha ısınmaya başladıktan sonra o zımba gibi şutlar çıkmaya başlayacaktır heralde birde tabi ben kadroyu tamamladıktan sonra.
    Bu arada onu söylemeyi unuttum. Fut için en güzel yenilik heralde, orta kafa golü unutun arkadaşlar Yani tabiki orta ile gol atılabiliyor, kanatları kullanan adamlar misal ben gibi, yine etkili olunabiliyor ama 14 ile uzaktan yakından alakası yok gerek pozisyonlar gerek oradaki mücadeleler gerekse kafa vuruşu şekli olsun çok daha gerçekçi olmuş. Oyunda henüz daha bu oyun bu sene bunun üzerinden oynanır diyebileceğim birşey göremedim. Biraz daha göbekten gitmek gerekebilir bu sene ama onun dışında pek öyle oyunu bozan birşeye rastlamadım. Bu arada kornerler 14'te 2 çizgi ile penaltı noktasına ulaşırken artık eğer değiştirmezler ise 3-3.5 çizgi ile istenen yere ulaşıyor. Oyundaki bu tüm güç barı seviyesiyle oynandığı için frikik olayını henüz tam halledemedim.

Peki Suarez'in gücü kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bana ibrahimovic hediye etmek isteyen var mı ? Bu fifayıda bu adamla oynayamadan bitirmek istemiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Bundesliga kadroları için süper bir haber desenize
    Overal min. 85 olur

Seneye overali 86 ama seneye puanlama sistemi değişik olduğu için bu senenin 88-89 u gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantao1995

http://www.futhead.com/14/squads/16389122/ bu kadromu fifa world'de satıyorum 25 tl'ye eger yoksa gönüllü vericem

Hocam İbra'yı kaç coinse verirsin Fifa World'de?

• quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Forum da kapatmış coins alım satım konularını iyi olmuş gayet. İnşallah şu fifa pointsleri biraz indirime sokar ea sportsta

Hocam mesela messi alacaksın 100 liralık fifa points alıp paket açtın çıkmadı ne dersin şans mı ?

Amerika ve avrupanın en büyük coins şirketlerini ea sports alttan besler.

Bilmem biliyor musunuz ama bu görseller 3 senedir var.Amaç coinsi falan engellemek değil kendi besledikleri büyük şirketler dışındaki avrupa kıtasındaki diğer büyük coins sitelerinden haracı almak.
  • 550
  • batu578 kullanıcısına yanıt
    hahaha kısmet seneye sen benı güldürdün'ya allahta seni güldürsün :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkanovic44 -- 26 Ağustos 2014; 20:20:19 >
  • herkese iyi akşamlar, ibrahimovic satıyorum, 89luk. ilgilenen pm atsın, ödeme paypal, yapı kredi, garanti. fiyat 30tl

profilim açık zaten, sayısız referansım var. güvenin sorun olucağını zannetmiyorum isteyen bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 26 Ağustos 2014; 21:53:15 >
  • quote:

550

Abi ne yaptın? Neyse sağol kalsın.

• senın bekledıgın fıyat?
  • quote:

senın bekledıgın fıyat?

Bilmem, hesabı satıyorum deyince ucuza beklerdim. Pazarda 400-450'ye alan gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Andres Messi -- 26 Ağustos 2014; 21:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Forum da kapatmış coins alım satım konularını iyi olmuş gayet. İnşallah şu fifa pointsleri biraz indirime sokar ea sportsta

Hocam mesela messi alacaksın 100 liralık fifa points alıp paket açtın çıkmadı ne dersin şans mı ?

Amerika ve avrupanın en büyük coins şirketlerini ea sports alttan besler.

Bilmem biliyor musunuz ama bu görseller 3 senedir var.Amaç coinsi falan engellemek değil kendi besledikleri büyük şirketler dışındaki avrupa kıtasındaki diğer büyük coins sitelerinden haracı almak.

O kadarını bilmem ben dostum. Sadece pcde işin suyunun çıktığını biliyorum. Ps ve xboxta devam etmesinden yanayım ama pcde yasaklansn bence

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

Orijinalden alıntı: Fukceng

Hızlıca büyüyelim!

Beyler Ultimate Team Grubu kurdum. Şimdiden toplanalım.

FIFA Ultimate Team Türkiye

saten var
    https://www.facebook.com/groups/FUTPP/

o grubun yaş ortalaması 12 falan galiba

bpl sol bek önerin yazmış adam alexis telles alaba falan demişler bende dalga geçince grubun artis admini atmıştı beni gruptan atmasada ben çıkardım gerçi
    yeni grup şart benim görüşüm çoluk cocukla bilgi alışverişi yapılmaz kirlilik oluyor..

yaş ortalamsı yüksek bir tane kurulursa gelirim.

o arkadaşın attıgı grubu yaygınlaştırıp 12-13 yasındaki cocukları almazsak güzel bi platform oluşabilir

genç arkadaşlar bu yorumuma kızmasın girip baksınlar anlatılan gruba kendi yaşıtlarından utansınlar

• İbra Ronaldo (lw,lf) hybrid yapar mısınız?
  • Yavaş yavaş transferler de dökülüyor. BPL kadroları için iyi bir haber;

Angel di Maria resmen Manchester United'da!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laseer -- 26 Ağustos 2014; 22:01:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bojan Bogdanovic

16MDEN RONALDO SATILIR TOTS BALE ALINIR

Ekleyin originden konusalım hocam.

FeelStories
  • quote:

Orijinalden alıntı: mariachiii

@isa_01 merhabalar...Yenı basladım cok param yok forvet torres cıktı baslangıc paketınden gerısı çöp zaten...
    şöyle 25k ya kadar ( farkındayım kotu bır rakam ama gercek para kullanmak ıstemıyorum) 4-4-3 (3) dızılıs ıcın (ps4)bır takım cıkarabılırmısın.Torres sabıt kalıp sadece...TEsekkurler

torres hawk basılı olsun

http://www.futhead.com/14/squads/16417745/

• quote:

Orijinalden alıntı: rambo10

İbra Ronaldo (lw,lf) hybrid yapar mısınız?

http://www.futhead.com/14/squads/16418141/
  • berhan? kullanıcısına yanıt
    bu yorumuna şiddetle katılıyorum hele birde atarlı ergenler geldigi zaman 100 k'lık kadrolarıyla kendilerini oyun 1.cisi zannedenler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo10

İbra Ronaldo (lw,lf) hybrid yapar mısınız?

http://www.futhead.com/14/squads/16418392/
  • 
Sayfa: önceki 71947195719671977198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.