Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71877188718971907191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

önerisi olan varmı

cm için topal yerine selçuk(CDMde topal olabilir belki ama CM kesinlikle Selçuk).. ayrıca hızından dolayı alves yerine chedjou...

• 17m yada ibra +2mden ronaldo satılır
  • Angel Di Maria Manchester United a gitmiş bu güzel oldu fut için.
  • bugün ut'ye hiç bağlanamadım beyler sıkıntı yaşayan oldu mu nasıl çözerim ?
  • EA Servers'e Bağlanabilen Var mı ?
  • zaten pack açmak başlı başına saçmalık ben şu ana kadar oyunda 4 tane pack açtım o da oyunun bana bedavadan verdiği packlerdi. bir şey çıkmıyor packlerden iyi bir şey düşürmek imkansız gibi bir şey, size tavsiyem beyler zaten az olan parayı da gidip packlere sıvamayın biriktirin transfer marketten kalbur üstü bir takım kurun çok daha mantıkı hiç pack açmamak en mantıklısı.
  • http://www.futhead.com/14/squads/16318587/

Elimdeki kadro bu bunda ciddi katkı yapıcak nasıl değişiklikler yapabilirim şuan aklımdaki torres yerine wayne rooneyi almak
  • Arkadaslar 2 hafta once Ea sports data editorlugu icin basvurmustum. Bugun yanit geldi Ea Sports Data Reveiwer olarak kabul edildim. Bugun beta surumu icin cikan resimler dogru fakat gercek oyun icin daha calismalar yapiliyor bu overallarin cogu degisecek.Ben Besiktas Reveiweri olarak oyuncularin ozelliklerini suan gorebiliyorum ciddi artislar var fenerbahce ve galatasarayi gormeme izin verilmiyor. Bu overallar suan icin sadece betaya ozel herhanhi bir guncellestirme gelmedi daha. Basit bir ornekle packlerden hala monacolu james rodriguez cikiyor. Cok buyuk degisikler olacak ozellikle gordugum icin soyluyorum Besiktas ta ciddi degisiklikler var. Resmi oyunda Turkiye ligi guzel bir hal alacak gibi duruyor. Overall paylasmam yasak oldugu icin paylasamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizulas28

Arkadaslar 2 hafta once Ea sports data editorlugu icin basvurmustum. Bugun yanit geldi Ea Sports Data Reveiwer olarak kabul edildim. Bugun beta surumu icin cikan resimler dogru fakat gercek oyun icin daha calismalar yapiliyor bu overallarin cogu degisecek.Ben Besiktas Reveiweri olarak oyuncularin ozelliklerini suan gorebiliyorum ciddi artislar var fenerbahce ve galatasarayi gormeme izin verilmiyor. Bu overallar suan icin sadece betaya ozel herhanhi bir guncellestirme gelmedi daha. Basit bir ornekle packlerden hala monacolu james rodriguez cikiyor. Cok buyuk degisikler olacak ozellikle gordugum icin soyluyorum Besiktas ta ciddi degisiklikler var. Resmi oyunda Turkiye ligi guzel bir hal alacak gibi duruyor. Overall paylasmam yasak oldugu icin paylasamiyorum.

Ne iş yapıyor data editörü.Ne istiyorlar senden yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

quote:

Arkadaslar 2 hafta once Ea sports data editorlugu icin basvurmustum. Bugun yanit geldi Ea Sports Data Reveiwer olarak kabul edildim. Bugun beta surumu icin cikan resimler dogru fakat gercek oyun icin daha calismalar yapiliyor bu overallarin cogu degisecek.Ben Besiktas Reveiweri olarak oyuncularin ozelliklerini suan gorebiliyorum ciddi artislar var fenerbahce ve galatasarayi gormeme izin verilmiyor. Bu overallar suan icin sadece betaya ozel herhanhi bir guncellestirme gelmedi daha. Basit bir ornekle packlerden hala monacolu james rodriguez cikiyor. Cok buyuk degisikler olacak ozellikle gordugum icin soyluyorum Besiktas ta ciddi degisiklikler var. Resmi oyunda Turkiye ligi guzel bir hal alacak gibi duruyor. Overall paylasmam yasak oldugu icin paylasamiyorum.

Editor en basit haliyle oyundaki oyuncularin guclerini belirleyen kisiler. Takimlarin transferkerini, oyuncularin ozelliklerini vb. Seyleri yapiyorlar. Ben reveiwerim Editorlere yardimci oluyorum. Ornegin bir oyuncunun ozelligini az bulduysa ona bu ozelligin arttirilmasi icin talepte bulunabilirim. O da benden neden attrilmasi gerekrigini gecerli yanitlar seklinde sunmami ister. Ben de gerek gorsel gerekse yazi seklinde sunarim o onaylarsa oyuncunun ozelliklerini takimin ozellerini degistirebilirim. Sadece Besiktas hakkinda soz sahibiyim suan diger takimlara bakmama izin yok. Benim gibi bircok arkadas daha var bir cok oyuncu icin istekte bulunuyoruz bazilari kabul edildi bugun bazilari reddedildi. Bu sekilde devam ediyor. Yaptigin calismalar sonunda ucretli editorluge gecis yapabiliyorsun her arastirma sonucu sana bir puan veriliyor yukselmeni sagliyor.

• FIFA'da ki bütün oyuncuları satıyorum, mavi ibra vs. isteyen olursa bana ulaşsın çok ucuz fiyataa
  • özellikle simdiden gordugum kadarayli cb icin ilk isim pedro franco olacak 2. Sizin alternatifinize kalmis rw icin töre ilk sirada ayrica oguzhan iyi cam olacak. Demba ba zaten st olarak en iyisi. Besiktasli oldugum icin soylemiyorun gercekten degerlerde bariz bir artis olacak olcay 74 falan degil.holosko da 76 degil daha dusuk. Ayrica ibrahim toramanin transferi data uzerinden yapildi overallarinda ciddi dususler olacaktir. Ayni sekilde muhammed demircide oyunda yer almayacak. Beta surumun packlerini gordugunuz icin uzulmeyin onlar degisecek. Serdal Kesimalin 75 atibanin 73 oldugu oyun zaten objektif olamazdi.. ;)

• ronaldo aldım begenmedim ibrahimovic istiyorum ibo+1 m verene ronaldo vericem iletişim pm yada origin
    BERHANN
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

quote:

Editor en basit haliyle oyundaki oyuncularin guclerini belirleyen kisiler. Takimlarin transferkerini, oyuncularin ozelliklerini vb. Seyleri yapiyorlar. Ben reveiwerim Editorlere yardimci oluyorum. Ornegin bir oyuncunun ozelligini az bulduysa ona bu ozelligin arttirilmasi icin talepte bulunabilirim. O da benden neden attrilmasi gerekrigini gecerli yanitlar seklinde sunmami ister. Ben de gerek gorsel gerekse yazi seklinde sunarim o onaylarsa oyuncunun ozelliklerini takimin ozellerini degistirebilirim. Sadece Besiktas hakkinda soz sahibiyim suan diger takimlara bakmama izin yok. Benim gibi bircok arkadas daha var bir cok oyuncu icin istekte bulunuyoruz bazilari kabul edildi bugun bazilari reddedildi. Bu sekilde devam ediyor. Yaptigin calismalar sonunda ucretli editorluge gecis yapabiliyorsun her arastirma sonucu sana bir puan veriliyor yukselmeni sagliyor.

nerden başvurdun link atarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: ll Asterius ll

http://www.futhead.com/14/squads/16318587/

Elimdeki kadro bu bunda ciddi katkı yapıcak nasıl değişiklikler yapabilirim şuan aklımdaki torres yerine wayne rooneyi almak

takviye coins durumunaq göre değişir ayrıca ortasaha göbekteki adamlar hiç iyi değil oscar güçsüz ve lampard çok ağır,pedro da rm olmaz rw adamı

direk bpl kurabilirsin.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    PC platfrom ise hazard varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgazarda

Angel Di Maria Manchester United a gitmiş bu güzel oldu fut için.

Güzel haber, bpl'de sağ kanatta ters ayaklı oyuncu bulmak sıkıntıydı.

•  FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

yok artık atiba rb olamaz olamazzz.. melo nun yanında cok saglam ıkı cdm olacaktılar

• 
Sayfa: önceki 71877188718971907191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.