Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7080. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.453.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70787079708070817082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda ps3 icin coop seasona giricek kimse yok mu ya egleniriz iste zaman gecirmelik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps için söyledim pc de öyle olabilir arkadaş 5k düşünmüş öyle olmadığını öğrendiği sürece sıkıntı yok
  • beyler pc ye format atacagım, origini kurup fifa yı kursam kaldıgım yerden ultimate devam eder mı? yoksa eskisi gibi belgelerimden save dosayasını mı almam gerek?
  • Seria'ya sonunda eli yüzü düzgün Lb geliyor.
  •  FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
    Bana bu vatandaş çıktı.
  • Arkadaşlar sa.Wc modu oynuyorum bu aralar kardo aşağıdaki gibi yedeklerde dahil.
    http://www.futhead.com/14/worldcup/squads/14350025/
    Ayrıca yazamadıgım yedekler:
    defans:clich-marcelo-dante-t.silva-david luiz-maicon
    orta saha:vidal-toure-hernanes-pogba-xavi-iniesta-fabregas-cuadroda-rodriguez-de rossi-valbuena-pedro-
    forvet:higuian-sanchez-falcao-martinez-
    Bu oyunculrla kurulabılecek en ıyı kadroyu yaparmısınız?teşekkürler :)
  • 2 indirme haklı psn den oyun sizce bu sene kaç olur arkadaşlar

tr psn de..150 olur mu adam başı 75 gibi
  • Siyah Kartlar transfler olduktan sonra değişiklik oluyormu ?
  • Cyronaa kullanıcısına yanıt
    olmuyor öyle kalıyor
  • Bu ibrahimovic le oynayamayan bir ben varim heralde, bugun yine aldim 2 mac yapip tekrar sattim hemem

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Bu ibrahimovic le oynayamayan bir ben varim heralde, bugun yine aldim 2 mac yapip tekrar sattim hemem

aynı şekilde çok yavaş kalıyor 77 lik vargas benim için daha iyi :D
  • beyler defansta caceres çok iyi onunla aynı özelliklerdeki defans oyuncuları kimler cheme hiç bakmayın tüm özellikleriyle cacerese benzeyen oyuncu hızlı ve defide iyi caceresin çok iyi bence mesela ogbonna olabilir mi ve bu tip teki oyuncuları bana söylerseniz defansım için çok sevinicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

beyler defansta caceres çok iyi onunla aynı özelliklerdeki defans oyuncuları kimler cheme hiç bakmayın tüm özellikleriyle cacerese benzeyen oyuncu hızlı ve defide iyi caceresin çok iyi bence mesela ogbonna olabilir mi ve bu tip teki oyuncuları bana söylerseniz defansım için çok sevinicem

Ogbonna, david luiz ve Santana bek oynayabilecek kadar hiza sahipler.

• Arsenal de alexis sanchezi almis.Guzel transfer

• Beyler merhaba işlerimden dolayı yeni fifa 14 e geçebildim fifa 13 de iyiydim fakat 14 bambaşka bi oyun top kontrolleri çok değişik ayrıca lob pass sistemi iyice boka sarmış eren derdiyoktan bile lob pass yedim durma lob pass yiyorum ayrica bu top kontrollerini nasıl kavrarım bi yardım edebilir misinz ?

• 72k param var, ingiliz kadrom var birde başka lig kurmak istiyorum, yardımcı olacak var mı? teşekkürler. ağırlıklı olarak defansif kontra atak oynamayı severim.

platform pc

courtois, ramos ve godin'i aldım, ispanaya kuracağım. toplam 7k param giti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdemre -- 10 Temmuz 2014; 23:42:33 >
  • Beyler oyunu arayanlar suan 11 TL Ye alınabiliyor Digital indirme kampanyalarına bakın forumdan nasıl alınacağı var

• wolf_555 kullanıcısına yanıt
    :D
  • Mavi ronaldo şu an 23m küsür fiyatta benim daha fazla coinsim olmasına rağmen bid yapamıyorum neden? normal ronaldolarda 15m bidde onlara da dokunamıyorum, daha dün 15m bidden fazlasına satılmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursunnkalem

Mavi ronaldo şu an 23m küsür fiyatta benim daha fazla coinsim olmasına rağmen bid yapamıyorum neden? normal ronaldolarda 15m bidde onlara da dokunamıyorum, daha dün 15m bidden fazlasına satılmıştı

Hocam mobil uygulamasından 15 milyonun üzerinde teklif veriliyor olabilir belki
  • 
Sayfa: önceki 70787079708070817082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.