Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
166.659
Cevap
286
Favori
4.319.097
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
Giriş
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: Zafux

beyler messi-neymar-diego costa-benzema üzerine bir kadro kurmayı düşünüyorum messi ve neymar cam olacak sizce iyi olur mu bu kadro?

ekiside cam olmaz d.costa çok ağır boşver etkili olamıyor bütçen,iyi oynadığın taktik ve platform nedir?

div5 teyim tüm kadroyu sattım en baştan kurcam 3m bütçem var
    |
    |

Orijinalden alıntı: Osvaldo17

Evet arkadaşlar son kez gösteriyorum. İlk ilanda 30'dan fazla başvuru geldi, ihtiyacı olan 8 kişiye öğrettim.

Coins sıkıntısı çeken varsa günde bir saatte 120-130 k kazanılacak program verilir ve nasıl kullanılacağı öğretilir.

Bunun yanında hilecilere-lagcılara karşı savunma amaçlı da kullanılabilir.

Coins için yapacaklar ahlaki yönden bir sıkıntı olmaz zaten karşıdakiler de sizin gibi, aynı kişiyle 25 maça girdiğim oluyor.

Ufakta olsa ban riski vardır

Not: Platfom PC

İletişim: PM

Artık kimseye öğretmiyorum arkadaşlar, lütfen mesaj atmayın, ihtiyacı olanlara öğretildi zaten. Yayılırsa fixlenebilir ayrıca.
    |
    |
    web app sorunu halen devam ediyor mu yoksa bende mi var bu hata ? mobilden sorunsuz giriyorum ve ps4 'ten
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sagestica

quote:

Orijinalden alıntı: bar3

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: sagestica

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

arkadaşlar bu momentum belası onlinedan çok fut single player seasonda var özellikle küçük takımlara karşı oynadığım world class maçlarda neler yaşandığını maddeler şeklinde sıralıyorum eminki bu single player seasonu oynayanlar kesin karşılaşmıştır
    1- her maç 3-4 tane %100 gol pozisyonumda top direkten döner
    2-her maç rakibin 1 penaltısı cepte nasılmı örneğin bir frikik veya korner kullanıyorsa orta açarsa rakip takım kafa topunda hakem penaltı veriyor .. replay tuşuna tecavüz etmeme rağmen ne bir el ne de rakibe bir müdahele var oyunda bizim oyuncu kafayı vuruyor ve tak penaltı
    3-45+ sorunu ... hakem +1 dakika uzatma verdiyse ve skor 1-0 2-1 yani tek farklı öndeyseniz boşuna uğraşmayın golü yiyeceksiniz. genelde bu gol ya penaltı olur yada adamımız uzaklaştırmak için tuşa basmamıza rağmen mal gibi top önündeyken birtürlü uzklaştırmaz ve gooooolll... ve ufak bir not o golü yemeden maçı 2 saate oynasanız bitirmez maçı tarafımdan denenmiştir oyun süresi ile +1 gerçek hayatta 4-5 dakika oynadığımı biliyorum o golü yiyene kadar

anlatacaklarım şimdilik bu kadar geçen watford la oynuyorum yine world class sanırsın real yada bayern le oynuyorum bir penaltı bir karambol 4-5 maç üst üste oynadım sonuda ancak yenebildim
    sonuç olarak allah belanı versin ea

Aynen yaa aynen.belli kaliplar icinde ve cok zor oynamak.dun yazmistim.adamlar cezaalani icinde karinca gibiler durdurmak cok zor.sezon da dahada geriliyo insan cok zor yapmislar bu modu.bazi maclar kolay ama bazi maclar inanilmaz zor geciyo ve berebere kalman bile imkansiz oluyor.maalesef bu fifa 14un heryerinde bi dengesizlik var.

dün chiellini ile topu uzaklaştırmaya çalışıyorum d ye basıyorum havalndırıp uzaklaştırsın diye top ayağında salak gibi bekliyor basıyorum basıyorum atmıyor sonra rakip gol atıyor .... bu oyuna 70 tl verdiğime yanıyorum inşallah seneye pes adam gibi çıkarda kurtulurum bu fifa belasından

bende daha ilginç bi problem var :D bendende kaynaklanıyor olabilir pek tabi ama mesela agilitysi düşük bir defans oyuncunuz var ise ve nispeten güçlü ve hızlı bir oyuncuyla karşı karşıyaysa topu kaptığında geriye doğru dönüp topu ayağından elli metre açıyor ve haliyle topu kaptıran ve momentuma sahip adam tekrar topu ele geçirip alıp gidiyor gol oluyor resmen boateng den soğudum bu olay yüzünden. Resmen topu kapamıyorsun izin vermiyor oyun.r2 tuşuyla kendimi duvar yapmayı denesem mümkünatı yok zaten topu kontrol edebilmemin.

Bir paragrafta schweinsteigera .

Bu adamı neden bilmiyorum ama mal olarak eklemişler oyuna.agility yok , arasıra en yakın rakip 10 metredeyken mal mal tribünlere dalıp gidiyor unutuyor oyunu, uzaktan şut desen zaten o da yok neredeyse bütün müsait pozisyonlarda mal gibi sol ayağına alıp şut çekiyor. pasa bakıyorsun 86 amka adam gel görki inatla saçma sapan yerlere pas atmaya çalışıyor

Bu dediginden ben de nefret ediyorum.cok gol yedim boyle ama oyunun yapisindan kaynakli sanirim cunku cogu oyuncuda bu durum var ve mac icinde cok oluyor bu olay genelliklede golle sonuclaniyor.tabii bizim sabirsizligimizda var isin icinde.topu adamin ayagindan alinca hemen geri donup ataga kalma huyumuzdan veya rakibin tersine gitme aliskanligimizdan oluyor.cogumuz boyle oynuyoruz.topu calinca ayni yonde devam edip birine pas vermemiz gerek ama yapmiyoruz iste aliskanlik

hocam namümkün yani mesela bi adam benim baotengin sütüne topla birlikte koşuyor diyelim rakip topu ayağından çok açarsa otomatik olarak benim baotengime geçiyor top ama benim adamda geriye doğru dönüp ropu kendi kendine açıveriyor ayağından haliyle diğer adam tekrar topu alıp basıp gidiyor. yani mümkünatı yok kontrol edebilmemin. Yani düşündümde tam o anda teammate contain tuşunun işleme geçip atak yaparkenki işlevi olan topa dokunmadan bacak arasından geçirme yüzünden oluyor (sanırım ) haliyle bu tuş işlerine bi düzenleme filaan gelmesi gerek yada kendimizin ayarlayabilmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bar3 -- 13 Mayıs 2014; 19:51:49 >
    |
    |

• Binbaşı
    1757 Mesaj
    Ayrıca tavsiyem bundesliga oynayanlar mutlaka riberyi almaya çalışsınlar adam hazardın bir üst versiyonu ve reus falan filann bildiğin palavra bu adamın yanında :D
    |
    |
    |
    |

Ayrıca tavsiyem bundesliga oynayanlar mutlaka riberyi almaya çalışsınlar adam hazardın bir üst versiyonu ve reus falan filann bildiğin palavra bu adamın yanında :D

hocam neyi varki adamin?

Orijinalden alıntı: sarp709

Arkadaşlar yaklaşık 7-8 aydan beri FUT oynuyorum ve toplamda 361 galibiyet 67 mağlubiyet ve 256 mağlubiyetim var.Bu kadroyu kendi emeklerimle maç ve kupa kazanarak yaptım ve tabiki de ticaret ile de günde yaklaşık 5-10 k elde edıyordum.Bır de açtığım packler var.Nerden baksanız 500 k'ya yakın pack açmışımdır ve çoğu çöp çıktı.Çıkanlarda Agüero ve If Koscıelny onlarda Untradable olduğu için satılmıyor.Sizden istediğim şu kadroya önerileriniz varmı Sol tarafta Hazard'ı denemiştim 1 ay önce 85'lik olanı ama hiç beğenmedim ve direk satmıştım.Önerilerinizi beklıyorum.Ayrıca David Silva'yı satmayı planlıyorum sattığımda yaklaşık 80 k elımde olacak ve ona göre önerilerinizi beklıyorum sımdıden tesekkurler :)

http://www.futhead.com/14/squads/11621326/

http://www.futhead.com/14/squads/11625911/

Yerinde olsam bu kadroya dönerim. Lennon işe yaramaz sadece hız var orta ve şut özellikleri düşük. Navas ile daha asist yapabilirsin. Boşuna hazard'a para verme derim schürle çok iyi şutları efsane. Çok coins varsa 88'lik hazard deneyebilirsin sana kalmış. Gene coins varsa rooney yerine 88'lik suarez'i öneririm.

• Binbaşı
    1550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efkarli_adam

quote:

hocam neyi varki adamin?

+1..
    http://www.futhead.com/14/players/2470/franck-ribery/compare/14-6025/
    Reus'un şutları daha iyi. Kimisine göre önemli olmayabilir ama ben uzaktan şut çekmeyi severim. Ayrıca aralarında çok fiyat farkı var.
    Reus tam F/P kartı olmuş.

• Teğmen
    105 Mesaj
    bbva en iyi kaleci hangisi beyler?

Courtois.

Aynen öyle ribery candır.Yanında birde TOTS lahm cem olursa on numara oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bar3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox One GT: i30ALP
  • Binbaşı
    1383 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

quote:

quote:

hocam neyi varki adamin?

+1..
    Reus'un şutları daha iyi. Kimisine göre önemli olmayabilir ama ben uzaktan şut çekmeyi severim. Ayrıca aralarında çok fiyat farkı var.

+1 hocam o yüzden reus diyorum aynı fiyat olsa bile bence reus alinir riberyde bitek top kontrol var

• Teğmen
    221 Mesaj
    Bu haftakı TOTW bellimi arkadaşlar ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Courtois.

ya herkes neden kurtua diyo en güçlüsü kasillas değil mi
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aquess

quote:

quote:

hocam neyi varki adamin?

+1..

yahu bi deneyin hemen dedikodu yapıonuz kaynana gibi :D

• Yarbay
    2517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OmerBABA29

http://www.futhead.com/14/squads/11625827/ Beyler eksik varsa söyleyin

kaç coins var ? pc mi ps3-4 xbox mu? şunları bi yazın ama sen yazmadan bi kadro yapayım
    http://www.futhead.com/14/squads/11627730/
    |
    |

At 1 maçlığına deneyelim.
    |
    |
    bar3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.