Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66126613661466156616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenoyu aldım almaz olaydım, uzaktan gelen bütün şutları yedi abartısız söylüyorum. Adamda uçma uzanma denen bir şey yok kafa gollerinin hepsini yedi 2 maçta 9 gol gördüm bu ne laaa Adam kafaya çıkıyor bizim küçük bey bakıyor
  • ea chatte resmen ergen gönderdi her lafının sonuna smile koyuyor biz de hala ea den adam gibi iş yapmalarını bekleyelim ergen yuvasında
  • Bu oyunda2 birkac kral mevcut ... ibarbo leninster , david luiz baratheon , chiellini greyjoy , balotelli stark , fellaini bolton , cech targeryan.. boyle bir westeros hybird yapip oynanak lazim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yus49 Y kullanıcısına yanıt
    cep telefonunda momentum var mı? :D

http://www.futhead.com/14/squads/11002575/
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: bulgarcayi

Sırf depar yapan takımlar geliyor karşıma ful zenci (ırkçılık olarak algılamayın yada algılayın sinir oldum lan). Sırf o zencileri durduracağım diye aksaray zabıtasına döndüm lan! Onlar önde ben arkada adamları marke etmeye top kapmaya çalışıyorum. Arada kapıp kontraya kalkıyorum. 3 metre uzaktan siyah bir şey uzatıp (bacak değil o yada üçüncü bacak) topu alıyor. Ulan hala daha o tackle'ı nasıl yapıyor anlamadım. Birde faule maruz kalıyorum. Benim adam sakatlanıyor. Sanki sakatlanmak suçmuş gibi birde üstüne sarı kart yiyorum. Sinir oldum sinir ötesi bir şey oldum. Saat gecenin yarısı olmuş ben dünyanın küfrünü bağıra çağıra saydım. Yeni yeni küfürler bile türettim.
    Ha birde defans ve yırtıcı forvet hattında beyaz ve siyah sinir olduklarımı yazayım.
    Şu oyunda Marcelo, Fellaini, Benteke, Zlatan, Sturridge, Şurle ve David Luiz kadar ifrit olduğum başka adam yok. Ha bir de dante var ama o sütten.

Şimdide gelelim diğer konuya TOTS Lallana çıktı packlerden bunun gideri nedir? SeriA kadrosu ile oynuyorum bu yüzden oynatmam ben onu.
    Hatta bunlar komple oynatmam.
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

oynatmayacaksan bu adamları alıyormuş gibi arat fiyatlarına bak ona göre koy

Cok guldum :)) vallahi hepimiz ayni durumdayiz ustat. Bu oyun icin saglam bir yapi gerek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yus49

ea chatte resmen ergen gönderdi her lafının sonuna smile koyuyor biz de hala ea den adam gibi iş yapmalarını bekleyelim ergen yuvasında

Şu live chat le nasıl konuştuğunuzu bide anlatsanız:( konsoldan mı sitedenmi konuşuyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=x_rJES6X9dw

yarabbim adam akıyor mübarek
  • şimdi açılan 15k lık paketlerde bpl tots mavi kartları mı çıkar yoksa şu tots football league yazan yeni maviler mi çıkar? acil cvp lütfen.
  • Fifa 08'den beri Fifa'dan başka oyun oynamadım, FUT'a girişim daha yeni oldu. Şöylehttp://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fYMQ76VwnK65Q:ps3 bir fakir takımı kurdum bakalım ne kadar idare edecek
  • Arkadaslar bisey sormak istiyorum. Bu hesaplari hacklenen arkadaslarin herhangi bir bilgi paylasimindan mi bu hacklenme durumu oluyor (auto buyer alma veya ne bileyim baska bi sekilde yapilan paylasim) ya da adamlar istedigi kisinin hesabini hacklayabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oriiion

quote:

ea chatte resmen ergen gönderdi her lafının sonuna smile koyuyor biz de hala ea den adam gibi iş yapmalarını bekleyelim ergen yuvasında

Şu live chat le nasıl konuştuğunuzu bide anlatsanız:( konsoldan mı sitedenmi konuşuyorsunuz?

siteden hocam ea help sayfasındanhttp://help.ea.com/en/contact-us/

• quote:

Orijinalden alıntı: musab63

cep telefonunda momentum var mı? :D

http://www.futhead.com/14/squads/11002575/

yok yok çok şükür buna bulaşmadı online olmadığı için :)

teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Abi ordan msj attım in progres yazıyor ne cevap veren var nebişi yapan? Anlamadımki bi msj daha yazıyimmi aynı yerden?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Abi ordan msj attım in progres yazıyor ne cevap veren var nebişi yapan? Anlamadımki bi msj daha yazıyimmi aynı yerden?

resume de ordan devam edecek altta chat now var bas ona bekle süre yazıyor zaten sonra bağlanacak

• şu 1 günde yaya toure den 10-20k kar yaptım 95-94k alıyorum 100kdan satıyorum
  • arkadaşlar, bu dün çıkan turnuva, single'da semi pro olan, ilk kazanışta 4K, ikincide 5K veriyor gözüküyor, daha sonrasını oynayan var mı, tam para kasmalık da

takımı 2K'ya kurdum, ödül ve maçlardan total 5800 K geldi ilk turnuvada
  • Beyler Tots Sterling ile oynayan varsa görüşlerini paylaşabilirmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

resume de ordan devam edecek altta chat now var bas ona bekle süre yazıyor zaten sonra bağlanacak

Resume dedim

How would you like to contact us?

Diye bişi çıkıyor.

Live chat diye bişi çıkmıyor. Telefondan yapmaya çalışıyorum diye çıkmıyor olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oriiion -- 3 Mayıs 2014; 11:26:43 >

• Cobretti81 C kullanıcısına yanıt
    konuyu şöyle özetleyeyim, youtube ta bile var. trade nasıl yapılır, coins kazanma yöntemleri adı altında linkler bulunuyor, bu linklere tıkladığınız an. siteye girip birşeyler yazmanız gerekmez. tıkladığınız an. bilgisayarınıza kaydedici virüs yüklenmiş olur. KLAVYE ile yazdığınız yani buton olarak girdiğiniz tüm bilgiler kaydedilir, bu program. nereye ne girdiğinizi görmezler. sadece klavyeden yazılan bilgileri okuyabilirler. örnek vereyim. biri size mail attı. onu göremezler. ama siz cevap verdiniz, iyiyim dostum yarın görüşürüz. bunu noktasına kadar görebilirler. sadece SANAL KLAVYE ile makinenizde virüs olsa bile yani bu pisliğe makinenız bulaşmış olsa bile hiç zarar görmeden kafanızı yormadan rahat rahat oyununuzu oynarsınız. SANAL KLAVYE İLE yazılanı bu tip virüsler göremez. çünkü tuşlamayı sanal yapmış olursunuz.
    ı
    dikkat edilmesi gereken iki nokta var. güvenmediğiniz link'lere tıklamayın, auto buyer vs. yüklemeyi illa da çok istiyorsanız, forumda kullananlardan sorgulayın, onların vasıtasıyla önerileriyle bilgisayarınıza yükleyin. gerçekten çok can sıkıcı bir durum. üşenmeyin yahu, 5 saniye sürer. bilgisayarınızda Tablet PC giriş paneli diye bir cevher var :) lütfen kullanın :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Resume dedim

How would you like to contact us?

Diye bişi çıkıyor.

Live chat diye bişi çıkmıyor. Telefondan yapmaya çalışıyorum diye çıkmıyor olabilir mi?

bende çıkan şey aynen şöyle resume diyince önce ask now çıkıyor.aşağı iniiyorum live chat chat now diyor basıyor ve giriyorum. pcden dene bir de istersen sanırım telden giriyorsun

• 
Sayfa: önceki 66126613661466156616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.