Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66116612661366146615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz siz olun dalgınkenken borsaya girmeyin kar yapalım derken ufakta olsa zararlar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakadur

http://www.futhead.com/14/squads/10982339/

200 k bütçe var bu taktiğe önerisi olan ?

sola tots baines ve sağ beke de tabi ki walker
  • Sırf depar yapan takımlar geliyor karşıma ful zenci (ırkçılık olarak algılamayın yada algılayın sinir oldum lan). Sırf o zencileri durduracağım diye aksaray zabıtasına döndüm lan! Onlar önde ben arkada adamları marke etmeye top kapmaya çalışıyorum. Arada kapıp kontraya kalkıyorum. 3 metre uzaktan siyah bir şey uzatıp (bacak değil o yada üçüncü bacak) topu alıyor. Ulan hala daha o tackle'ı nasıl yapıyor anlamadım. Birde faule maruz kalıyorum. Benim adam sakatlanıyor. Sanki sakatlanmak suçmuş gibi birde üstüne sarı kart yiyorum. Sinir oldum sinir ötesi bir şey oldum. Saat gecenin yarısı olmuş ben dünyanın küfrünü bağıra çağıra saydım. Yeni yeni küfürler bile türettim.
    Ha birde defans ve yırtıcı forvet hattında beyaz ve siyah sinir olduklarımı yazayım.
    Şu oyunda Marcelo, Fellaini, Benteke, Zlatan, Sturridge, Şurle ve David Luiz kadar ifrit olduğum başka adam yok. Ha bir de dante var ama o sütten.

Şimdide gelelim diğer konuya TOTS Lallana çıktı packlerden bunun gideri nedir? SeriA kadrosu ile oynuyorum bu yüzden oynatmam ben onu.
    Hatta bunlar komple oynatmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulgarcayi -- 3 Mayıs 2014; 1:06:24 >

• Eyvallah arkadaşlar cevaplar için. Sif leno alıcam bakalım herkes çok övüyor yabancı forumlar falanda yazmış küçük neuer diye
  • yus49 Y kullanıcısına yanıt
    hocam valla 3.6m'e elimden geldiğince ratingi yüksek tutarak yapabildiğim en iyi kadroyu yaptım umarım beğenirsin , umarım işine yarar
  • eheheheh

• quote:

Orijinalden alıntı: ktyky99

hocam valla 3.6m'e elimden geldiğince ratingi yüksek tutarak yapabildiğim en iyi kadroyu yaptım umarım beğenirsin , umarım işine yarar

eline sağlık hocam biraz daha bakınim iyice ucuzlasın kurcam böyle bişi.eyvallah
  • quote:

hocam kesinlikle sif lenyou öneririm almanya kadrom varken neuerı almadan once uzun bır zaman bu ıkılıyle oynadım adlerı bedava verseler reservde tutmam

http://www.futhead.com/14/players/14128/sven-ulreich/

almanya kadromda bunu oynatıyorum, 6,3 boyu var leno 6,2. Neuer i ben beğenemedim. Hızlı bi kaleci olduğu için arada saçmalıyor gibime geliyor.
    Ulreich in tek eksiği kicking. Neuer gibi eliyle diğer kaleye kadar atamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: juniorhonour

quote:

hocam kesinlikle sif lenyou öneririm almanya kadrom varken neuerı almadan once uzun bır zaman bu ıkılıyle oynadım adlerı bedava verseler reservde tutmam

http://www.futhead.com/14/players/14128/sven-ulreich/

almanya kadromda bunu oynatıyorum, 6,3 boyu var leno 6,2. Neuer i ben beğenemedim. Hızlı bi kaleci olduğu için arada saçmalıyor gibime geliyor.
    Ulreich in tek eksiği kicking. Neuer gibi eliyle diğer kaleye kadar atamıyor

Hocam leno mu bu mu lenonun kickingi de daha iyi ama bunun boyu 192 lenonun 190 karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• leno ile ulreich in kickingi pek fark yaratmaz benim görüşüm. İkisini de dene derim ben. leno yu şahsen denemedim bi ara denerim onuda bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

hemen EA'ya bildir, ekran kopyala gönder dostum, aynısı forumda eski kullanıcı birisi vardı ona olmuştu, EA geri ödedi hesabında ki kaybı. vakit kaybetmeden canlı yazışma yap. geçmiş olsun. bu arada şifrelerini özellikle gizli sorunu hiç klavyeden girdiğin bir zaman dilimini hatırlıyor musun? EA hangi makineden senin hesabına girildiğini bile bulabiliyor.

Ea ile görüştüm saka gibi 2 tane bronz paket verdi. Soruşturma yapılacak bilgi verecez deyip gittiler. Bi sonuc çıkacağını zannetmiyorum. Bu yıl erken veda ettim fifa ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sonunda div 1 e cıktım italya kadromla div 4 den basladım adam gibi kasmaya div 1e kadar sadece 2 maç kaybettm beraberlik 1-veya 2 kez oldu full farkla yendim saat sabahın 6sı oldu cıldırttı beni ea
    gelen paralarla 2 tane mavi pack açtım tabiki hiç bişi çıkmadı bu arada kadrom bu
    orta kafa gol olsun pas olsun arapas olsun hertürlü gol makinesi

bu paketleri oyundan veya web appdan veya telefondan açmamızın bi farkı yoktur değilmi?

• berhan? kullanıcısına yanıt
    Belki saçma gelebilir bilmiyorum ama web appdan açtığım hiç bir paketten 10K+ bir oyuncu çıkmadı oyundan açtığım paketlerden iniesta 3-4 inform oyuncu lewandowski tots sturridge ve son olarak tots hazard çıktı bilmiyorum ama bence oyun içinden açmak daha iyi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yus49

arkadaşlar yüksek ratingli bir takım oluşturabilir misin.şöyle ucuz yüksek güçlü adamlardan mesela falcao 100 k chiellini 8 9 k vidic keza öyle vs.ucuz derken yanlış anlaşılmasın yani :) toplam rating 90 ve üstü olacak şekilde toplam 18 lik bir kadro istiyorum.platform android bütçe 4.4m ama hepsi gitmese fena olmaz :) @Muhibbii @musab63 @İSA_1 ve tabi diğer arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

yani zor dostum o coinse bak kurabilirsen kur 90 rating chem düzgün hem android de fiyatlar nasıl hangi platform a yakın?

http://www.futhead.com/14/squads/10997182/

http://www.futhead.com/14/squads/10997527/

• quote:

Orijinalden alıntı: bulgarcayi

Sırf depar yapan takımlar geliyor karşıma ful zenci (ırkçılık olarak algılamayın yada algılayın sinir oldum lan). Sırf o zencileri durduracağım diye aksaray zabıtasına döndüm lan! Onlar önde ben arkada adamları marke etmeye top kapmaya çalışıyorum. Arada kapıp kontraya kalkıyorum. 3 metre uzaktan siyah bir şey uzatıp (bacak değil o yada üçüncü bacak) topu alıyor. Ulan hala daha o tackle'ı nasıl yapıyor anlamadım. Birde faule maruz kalıyorum. Benim adam sakatlanıyor. Sanki sakatlanmak suçmuş gibi birde üstüne sarı kart yiyorum. Sinir oldum sinir ötesi bir şey oldum. Saat gecenin yarısı olmuş ben dünyanın küfrünü bağıra çağıra saydım. Yeni yeni küfürler bile türettim.
    Ha birde defans ve yırtıcı forvet hattında beyaz ve siyah sinir olduklarımı yazayım.
    Şu oyunda Marcelo, Fellaini, Benteke, Zlatan, Sturridge, Şurle ve David Luiz kadar ifrit olduğum başka adam yok. Ha bir de dante var ama o sütten.

Şimdide gelelim diğer konuya TOTS Lallana çıktı packlerden bunun gideri nedir? SeriA kadrosu ile oynuyorum bu yüzden oynatmam ben onu.

oynatmayacaksan bu adamları alıyormuş gibi arat fiyatlarına bak ona göre koy

• quote:

Sırf depar yapan takımlar geliyor karşıma ful zenci (ırkçılık olarak algılamayın yada algılayın sinir oldum lan). Sırf o zencileri durduracağım diye aksaray zabıtasına döndüm lan! Onlar önde ben arkada adamları marke etmeye top kapmaya çalışıyorum. Arada kapıp kontraya kalkıyorum. 3 metre uzaktan siyah bir şey uzatıp (bacak değil o yada üçüncü bacak) topu alıyor. Ulan hala daha o tackle'ı nasıl yapıyor anlamadım. Birde faule maruz kalıyorum. Benim adam sakatlanıyor. Sanki sakatlanmak suçmuş gibi birde üstüne sarı kart yiyorum. Sinir oldum sinir ötesi bir şey oldum. Saat gecenin yarısı olmuş ben dünyanın küfrünü bağıra çağıra saydım. Yeni yeni küfürler bile türettim.

Bende hala anlayabilmiş değilim. Adam arkamdan gelip çok rahat topu kapıp gidiyor benimkiler ise adamı sallayamıyor bile. Geçen oynuyorum inanırmısın adamın ibarbo 1 messi 2 o kadar yani. Zaten bide momentum yersen constant gibi bi kağnının robbenin arkasından koşup yetişebilmesi var . Ben artık süper kadrolar kurmasya bakmıyorum. Böyle sweaty kadrolar kuracağım alacağım bentekeyi lukakuyu filan sağa koyacam ben arfayı yada naniyi solada hızlısından bi willian koyarsın zenci gücü bildiğin.

Ben artık futheaddeki verilere filan inanmamaya başladım yada oyunun bize gösterdiklerine. o gösterilenler oyuncuların alabileceği maks değerler ve eminim bunun min değeleride vardır ve her maç başında random olarak ikisiin arasında bir özellik alıyordur. Yoksa momentum filan yendiğinde ibarbonun kompany i donunda sallamasını yada schweinsteigerin 1 tane doğru düzgün pas atamamasını moral bozukluğuyla açıklayamayız.

Oyüzden bende takımdaki hazarddı agueroyu suarezi sattım elimde 500 k coins var. belki riberyi alıp robbenle oyynatırım ama seasonsta tek oynayacağım takım kuracağım sweaty bpl veya kolombiya olacak. Hatta şimdiden düşünmeye başladım bile

sweaty bpl

http://www.futhead.com/14/squads/10999283/

sweaty italy-kolombiya

http://www.futhead.com/14/squads/10999387/

Bu takımdan ikisini yap güçlü takımları zorlarsın ( momentum yerlerse zaten aparçalarsın)

diğer sweatylerle kafa kafaya taıkılırsın

• quote:

Bende hala anlayabilmiş değilim. Adam arkamdan gelip çok rahat topu kapıp gidiyor benimkiler ise adamı sallayamıyor bile. Geçen oynuyorum inanırmısın adamın ibarbo 1 messi 2 o kadar yani. Zaten bide momentum yersen constant gibi bi kağnının robbenin arkasından koşup yetişebilmesi var . Ben artık süper kadrolar kurmasya bakmıyorum. Böyle sweaty kadrolar kuracağım alacağım bentekeyi lukakuyu filan sağa koyacam ben arfayı yada naniyi solada hızlısından bi willian koyarsın zenci gücü bildiğin.

Ben artık futheaddeki verilere filan inanmamaya başladım yada oyunun bize gösterdiklerine. o gösterilenler oyuncuların alabileceği maks değerler ve eminim bunun min değeleride vardır ve her maç başında random olarak ikisiin arasında bir özellik alıyordur. Yoksa momentum filan yendiğinde ibarbonun kompany i donunda sallamasını yada schweinsteigerin 1 tane doğru düzgün pas atamamasını moral bozukluğuyla açıklayamayız.

Oyüzden bende takımdaki hazarddı agueroyu suarezi sattım elimde 500 k coins var. belki riberyi alıp robbenle oyynatırım ama seasonsta tek oynayacağım takım kuracağım sweaty bpl veya kolombiya olacak. Hatta şimdiden düşünmeye başladım bile

sweaty bpl

http://www.futhead.com/14/squads/10999283/

sweaty italy-kolombiya

http://www.futhead.com/14/squads/10999387/

Bu takımdan ikisini yap güçlü takımları zorlarsın ( momentum yerlerse zaten aparçalarsın)

diğer sweatylerle kafa kafaya taıkılırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: yus49

arkadaşlar yüksek ratingli bir takım oluşturabilir misin.şöyle ucuz yüksek güçlü adamlardan mesela falcao 100 k chiellini 8 9 k vidic keza öyle vs.ucuz derken yanlış anlaşılmasın yani :) toplam rating 90 ve üstü olacak şekilde toplam 18 lik bir kadro istiyorum.platform android bütçe 4.4m ama hepsi gitmese fena olmaz :) @Muhibbii @musab63 @İSA_1 ve tabi diğer arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

yani zor dostum o coinse bak kurabilirsen kur 90 rating chem düzgün hem android de fiyatlar nasıl hangi platform a yakın?

http://www.futhead.com/14/squads/10997182/

http://www.futhead.com/14/squads/10997527/

chem aslında önemsiz.fiyatlar gayet uygun aslında.ibra üzerinden örnek vereyim sanırım diğer platformlarda normalı 800 900 k larda en azından futhead öyle diyor ben şu anda 250 ye rahat alabiliyorum.en uygun platformdan daha uygun sanırım

• Arkadaşlar 200k (PS4) ya kurulabilecek 433-2 veya 433-5 taktikli hybrid kadro tavsiyeniz varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bar3 B kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkür ederim hocam.
    Şuhttp://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=jKfG0eBUnK65u:pc kadro ile (TOTS) Agüero'lu İbrahimoviçli, İniestalı suarezli hatta takımın yarısı tots, if oyunculardan oluşan kadroya üç tane yuvarladım. Birazda şans vardı. Çelsi gibi oynadım. Hava yağmurlu. Göz gözü görmüyor. Çektim otobüsü (Buffon, Kellini, Barzagli) kalenin önüne kontradan üç gol buldum.
    Genel olarak takımımdan memnunum. Benim asıl derdim verilmeyen faullere. Beşiktaş gibi oldum ya la. Taraftarım olsa kanser olacak öyle bir grafik var.
    Birde bu David Luiz denen eleman kaleye giden topu eliyle kesti karşı atak gol oldu. Adamın NŞA'da kırmızı kart görmesi gerekirken hiç bir şey olmadı. Akabinde Buffon oyuna eliyle sokacak topu bitane annesinin nerede çalıştığı belli olmayan bitin küçüğü bufona faul yapıyor. Adam elinde topla ceza sahası dışına sürükleniyor. Dışarda elle dokundu diye sarı kart yiyorum aparatif niyetine ardından Frikikten de golü yiyorum. Oynayacağınız topu sikeyim ben gidiyorum diyip direkt bilgisayarı kapatmak suretiyle çeşitli küfürler eşliğinde yatıyorum.

Sakinleşmek stres atmak için oynuyorum ben bu oyunu normalde. Aksine daha da sinir oluyorum.

• 
Sayfa: önceki 66116612661366146615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.