Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66106611661266136614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca ekstra soru şimdi adamı rw'den RM çeviriyorum diyelim adam yine rw gözüküyor o nasıl oluyor?

Arkadaşlar kadrom aşağıda.CDM'ye toure yi alayım diyorum.Sonrasında LM ve RM ihtiyacım var hızlı sağlam 150k bütçe var yardımcı olabilir misiniz? ekstaradan şurayı değiştir dediğiniz var mı? RM 'ye jesus navas nasıl olur?

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

usta var mı tavisye? @İSA_1

• quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

Arkadaşlar kadrom aşağıda.CDM'ye toure yi alayım diyorum.Sonrasında LM ve RM ihtiyacım var hızlı sağlam 150k bütçe var yardımcı olabilir misiniz? ekstaradan şurayı değiştir dediğiniz var mı? RM 'ye jesus navas nasıl olur?

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

usta var mı tavisye? @İSA_1

kadron aslında güzel ama değişiklik yapacaksan sağlam şekilde olsun cdm yaya alırsın.

lm hazard için coins biriktir.

rm de tots sterlig tmmdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İSA_1 -- 2 Mayıs 2014; 23:17:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ktyky99

http://www.fut14coinsforsale.com/
    hem hızlı hemde guvenılır. transferi 5 dakka en gec 15 dkda yaparlar

Pc için fiyatlar iyide ps için uçuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kilo Moana -- 2 Mayıs 2014; 23:18:19 >
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    hocam bana gore en ucuz ve guvenlı olan bu daha guvenlı ve ucuz ps ıcın ben bulamadım malsesef, bilen varsa soylerse ıyı olur aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Orijinalden alıntı: yus49

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Çarşamba günü ilk 4 pakette (15k) bana normal Sterling ve Coleman çıkmıştı, Ea tots olanları gönderince onları sattım ve Bpl kadrosu kurdum, kalanlarla da 6 paket daha açtım ama sadece if Raul Garcia çıktı, o da pek para etmiyor gibi.Bilseydim şansımı fazla zorlamazdım

hocam ne zaman gönderdiler bende hala tık yok sterling hala normal.ea helpe girdim de online 60 dk bekletiyor

Dostum çarşamba günü pack'leri açmıştım, dün akşam göndermişlerdi.

bizimkini de bi halletseler keşke :) neyse yarın bakınim chate de söylim çocukcağızlara bizim elemanlara da el atsınlar

• Arkadaslar ben simdi fifa point almayi dusunuyorum. Bununla oyuncuvtransferi yapabiliyomuyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Arkadaslar ben simdi fifa point almayi dusunuyorum. Bununla oyuncuvtransferi yapabiliyomuyum ?

Hayır sadece paket acabilirisin. Coins almak hem daha ucuz olur hem de transfer de yapabilirsin coinsle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

quote:

Arkadaslar ben simdi fifa point almayi dusunuyorum. Bununla oyuncuvtransferi yapabiliyomuyum ?

Hayır sadece paket acabilirisin. Coins almak hem daha ucuz olur hem de transfer de yapabilirsin coinsle.

Coinsi nereden alabilirim peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.futhead.com/14/squads/10982339/

200 k bütçe var bu taktiğe önerisi olan ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

quote:

Coinsi nereden alabilirim peki ?

Forumda satan arkadaşlar var.Onlardan alabilirsiniz veya yurt dışı sitelerden alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar TOTS Schneiderlin deneyen var mı ?

özellikleri bunlar

http://www.futhead.com/14/players/14233/morgan-schneiderlin/
  • platonn kullanıcısına yanıt
    Ben bu adamı Yaya Toure alana kadar oynattım ama çok ağır kalıyor. Pek tavsiye etmem.
  • Aquess kullanıcısına yanıt
    ağır kalıyorsa bana göre değil ya. dembele oynatıyorum cdmdede hem hızlı hem defansif özelliği iyi olan başka adam var mı bildiğin önerebileceğin ?
    Ramires olabilir. Birde Fellaini benim hoşuma gitmişti boyu uzundu arkaya top kaçırmıyordu.
  • Aquess kullanıcısına yanıt
    ramires var zaten hocam. Hmm Fellaini buna bir bakıyım ben eyvallah sağolasın.
  • bir soru daha sif leno mu adler mi ? ikisiylede oynamadım
  • arkadaşlar yüksek ratingli bir takım oluşturabilir misin.şöyle ucuz yüksek güçlü adamlardan mesela falcao 100 k chiellini 8 9 k vidic keza öyle vs.ucuz derken yanlış anlaşılmasın yani :) toplam rating 90 ve üstü olacak şekilde toplam 18 lik bir kadro istiyorum.platform android bütçe 4.4m ama hepsi gitmese fena olmaz :) @Muhibbii @musab63 @İSA_1 ve tabi diğer arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: platonn

bir soru daha sif leno mu adler mi ? ikisiylede oynamadım

sif leno.müthiş bir kaleci
  • quote:

Orijinalden alıntı: platonn

Arkadaşlar TOTS Schneiderlin deneyen var mı ?

özellikleri bunlar

http://www.futhead.com/14/players/14233/morgan-schneiderlin/

fer veya wanyama çok daha iyiler
    hocam kesinlikle sif lenyou öneririm almanya kadrom varken neuerı almadan once uzun bır zaman bu ıkılıyle oynadım adlerı bedava verseler reservde tutmam
  • 
Sayfa: önceki 66106611661266136614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.