Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66076608660966106611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

birşey soracam custom tactics fut oynarken olmuyormu ben mesela takımım pres yapmasını istiyorum veya oyuncularımın önde basmasını istiyorum ben bu taktik kullanamayacakmıyım varmı yokmu bu özellik offline olarak var onu biliyorum onlineda yokmu bu özellik cevaplarınızı bekliyorum

1 kişi yokmu içinizde soruma cevap verecek yanlış konuyamı yazıyorum acaba ultimate team ile ilgili soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camaleonte

şu oyunda bazı oyunculardan yeminle gına geldi, kusacam bunları görünce, her 10 rakipten 7 tanesinin kadrosundaki fix oyuncuları söyleyim, artık gözü kapalı biliyorum,

1- David Luiz
    2- Cech
    3- Eto
    4- Benzema

her kadroda bunlardan 1 tane kesin var, zaten oyunun tanrısı Cech olmuş, adam ispanya ligi kadrosu kurmuş kaleye oyun başlayınca yedeklerden Cech'i alıyor, ve girip inanılmaz kurtarışlar yapıyor, David Luiz'i geçmenin imkanı yok, her yerde o var, sanki 8 tane david luiz var sahada, bazen bu oyuncular chemistrysi berbat takımlarda karşıma çıkıyorlar ve yine aslan kesiliyorlar, ben ne anladım o zaman komple yeşil bağlantıdan.

hee bide 10 kişi kalan takımın devleşmesi var, dün rakip daha 10. dakikada 10 kişi kaldı, aha şimdi olacakları izle dedim kendi kendime, yemin ediyorum kalesine gidemedim, oyuncularım bir anda akıl hastanesinde boş boş dolaşan delilere döndü, önünden top geçiyor zahmet edip ayağını uzatmıyorlar, 15 dk üzerimde baskı kurdu 3 gol attı adam, oyunu durdurup baktım acaba ben mi 10 kişi kaldım, yanlış mı gördüm diye :)

bence bazı oyuncular custom tactics konusunda oyunun hilesini bulmuşlar, yoksa bu kadar baskılı, bu kadar kolay oynamanın imkanı yok, adamla ilk kez oynuyorum ama nerede ne yapacağımı ezberlemiş resmen, dolayısıyla Div.2'den ötesini görmemem ben.

Tots Jackson Martinez aldım, 6-7 maç rakipleri parçaladı, kaplan gibi atik ve çevikti, 8. maçtan sonra konuk oyuncu oldu, sahada teleskopla arar oldum kendisini, topu ayağına almasıyla vermesi bir oldu, allah senin yapacağın momentum sisteminin belasını versin ea !!!

vallahi çok doğru söylüyosun ama herkes her oyuncuyu bilmediği için böyle sanırım.. Ben bazen gümüş kadrolu hiç tanımadığım takımlı adamlar örüyorum, ne if li , ne turuncu kartlı adamlara taş çıkarır cinsten oynuyolar.

keşke bilsek öyle oyuncuları ama pek fazla bilinmediğinden bence kalıplaştı bu iş.

• SONUNDA TOTS YAYA TOURE!!!

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spectrum7 -- 2 Mayıs 2014; 20:08:32 >
  • quote:

quote:

birşey soracam custom tactics fut oynarken olmuyormu ben mesela takımım pres yapmasını istiyorum veya oyuncularımın önde basmasını istiyorum ben bu taktik kullanamayacakmıyım varmı yokmu bu özellik offline olarak var onu biliyorum onlineda yokmu bu özellik cevaplarınızı bekliyorum

1 kişi yokmu içinizde soruma cevap verecek yanlış konuyamı yazıyorum acaba ultimate team ile ilgili soruyorum

Hocam ben kullaniyorum online seassons da oluyor yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

ENG FOOTBALL LEAGUE TOTSLARI CIKMIS:

http://www.futhead.com/14/totw/totsfl/

Bu cok ekstra oldu iste bu tots yuzunden rest of the world tots goremeyecegiz sanırım

• 300k açtım ve en iyi çıkan if muniain, bundan önce de 200k açmıştım yine çöptü
  • onda zaten oluyor onu biliyorum ama ultimate teamda oluyormu ultimate teamda offiline olarak oluyor ama online oynuyacam zaman oluyormu bunu soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spectrum7

SONUNDA TOTS YAYA TOURE!!!

Nsy takimi fullluyon bakiorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

SONUNDA TOTS YAYA TOURE!!!

kaç tane packaçtın o hale gelene kadar kim bilir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

300k açtım ve en iyi çıkan if muniain, bundan önce de 200k açmıştım yine çöptü

Sipali baskan pack acmasan 3-4 milyon biriktirmistin zahar:)

• Beyler coins alabilecegim guvenli site isimlerini acil yazabilirmisiniz

• quote:

onda zaten oluyor onu biliyorum ama ultimate teamda oluyormu ultimate teamda offiline olarak oluyor ama online oynuyacam zaman oluyormu bunu soruyorum

Evet oluyor hocam ut ta ben kullaniyorum hat fifa ultimate team custom tactics yaz musab63 un guzel bir rehberi var orayi bi incele istersen

• http://www.fut14coinsforsale.com/
    hem hızlı hemde guvenılır. transferi 5 dakka en gec 15 dkda yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktyky99

http://www.fut14coinsforsale.com/
    hem hızlı hemde guvenılır. transferi 5 dakka en gec 15 dkda yaparlar

Aldinmi buradan hic coins hocam

• Czn C kullanıcısına yanıt
    İlk pakette geldi kendisi
  • sadece50 kullanıcısına yanıt
    Benim takım değişmez zaten dostum ya aylardır BPL ciyim. Normal Toure gider TOTS gelir o kadar
  • ps4 de oynuyorum onu söylemeyi unuttum belki onda yoktur o özellik birde hat fifa ultimate team custom tactics yaz musab63 un guzel bir rehberi var orayi bulamadım link atabilirmisin
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88462535&p=1#88462535 buyur hocam

• quote:

Benim takım değişmez zaten dostum ya aylardır BPL ciyim. Normal Toure gider TOTS gelir o kadar

Buyuksun baskan pazar kapisiriz:)

• Kostüm Taktik neki ola?
  • 
Sayfa: önceki 66076608660966106611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.