Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.453.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56325633563456355636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LM'ye Tonev denemelisin hocam, hem şutları aşırı sağlam hem 5*wf hemde 90 pace
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Yeni kadrom.

http://www.futhead.com/14/squads/4917328/

Gumuse gecmenin nedeni momentummu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

LM'ye Tonev denemelisin hocam, hem şutları aşırı sağlam hem 5*wf hemde 90 pace

Bellamy'den iyi olduğu tek özelliği hızı hocam, ve dribling değeri cok düşük, o tip oyuncularla oynayamıyorum ben Work rate de çok uygun değil Nani de H/L orta saha bomboş kalır yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

quote:

Yeni kadrom.

http://www.futhead.com/14/squads/4917328/

Gumuse gecmenin nedeni momentummu hocam?

Dün konuştuktan sonra div3'e düştüm sinirlenip sattım. Elimde if balotelli ve if fernandinho vardı. Fernandinho'nun etrafına kurdum takımı Silverla oynamanın zevki ayrı. Bu akşam seninle de oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

Selamlar, elimde SIF Benatia var, sizce TOTY zamanı mı satayım yoksa şimdi mi? Fark olur mu?

95'e aldığım SIF Benatia'yı 105'e sattım iyi bari..
  • quote:

http://www.futhead.com/14/squads/4890044/

ahahdoasujfwpeoıfkaşsildq,sdpakjfaodıks bunu yapan adam kör olmuş
  • Bu gol tekrarı olayının olmaması lazım kesinlikle. Bütün tekrarlar kalkmalı. Çok isteyen maçtan sonra 10 kere izlesin bu kadar seviyorsa. Adam penaltıyı bile izletiyor, sinirden kolu kırmamak için gittim en pahalısını aldım ama insan zor tutuyor kendisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scar-soldier

quote:

Orijinalden alıntı: kokkoreç

quote:

ayın 14 üne kadar takımın para eden adamlarını sattım birazda ticaret yaptım çok uğraşmadan malum final zamanı 1m coins oldu bende yeni hesap açtım oraya 20 k coins attım takım kurdum division 5 e kadar yükseldim coins 60 k falan oldu 14 ünde tekrar coinsi asıl hesabıma aktaracağım oyuna 14 üne kadar ara verenler böyle bişey yapabilir hem kolay yükseliyor seasonsta hemde çok coins harcamaya gerek yok

başka hesap derken origin hesabı mı ?

aynen yeni origin hesapla oyuna en baştan başlıcaksınız

Iyi de o hesaba fifa nasil eklicen key kullanilmistir dicek?

• quote:

quote:

quote:

quote:

ayın 14 üne kadar takımın para eden adamlarını sattım birazda ticaret yaptım çok uğraşmadan malum final zamanı 1m coins oldu bende yeni hesap açtım oraya 20 k coins attım takım kurdum division 5 e kadar yükseldim coins 60 k falan oldu 14 ünde tekrar coinsi asıl hesabıma aktaracağım oyuna 14 üne kadar ara verenler böyle bişey yapabilir hem kolay yükseliyor seasonsta hemde çok coins harcamaya gerek yok

PS3'te oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

PS3'te oluyor.

PC'de böyle bi şansımız yok değil mi?
  • En düşük fiyatları ne zaman buluruz? TOTY açıklandıktan hemen sonra mı yoksa birkaç gün sonra mı?

• quote:

http://www.futhead.com/14/fhtoty/

http://www.futhead.com/14/toty/

Bakalım hangileri gelecek..

neuer
    alaba-ramos-thiago silva-lahm
    ribery-schweinsteiger(vidal)-bale
    ronaldo-ibra(suarez)-messi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüyendisAdayı -- 7 Ocak 2014; 21:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo10

En düşük fiyatları ne zaman buluruz? TOTY açıklandıktan hemen sonra mı yoksa birkaç gün sonra mı?

defans oyuncuları pakette olduğu zaman(13 ocak)ucuza oyuncu bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecyln

bu momentum değildirde nedir allah aşkına yahttp://www.easports.com/fifa/football-club/profile/media/PS3/ecey77/2014/video/179136275

Bende de şöyle oldu

Serbest vuruş kullandım.. top defansa çarptı gol oldu.. top filelere duvara çarpar gibi çarptı ve serbest vuruş yaptığım noktaya kadar geri geldi.. sanki kamera görüntüsünü geriye sarmışlar gibi.. kafayı yedim ya

Oh be sattım kurtuldum şu FİFA denen illetden..

• quote:

Orijinalden alıntı: necroph

quote:

En düşük fiyatları ne zaman buluruz? TOTY açıklandıktan hemen sonra mı yoksa birkaç gün sonra mı?

pek emin degilim kim defans oyuncusu icin paket acmak ister ki? en pahalisi 30-40k'ya gidiyor. elimi zor tutuyorum zlatan almamak icin, 1m ye gidiyor suan PS'de daha da duser mi bilmiyorum, herkes 13 ocagi bekliyor ama herkes ayni anda alirsa bu seferde fiyatlar artmaz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakin ol Sampuan -- 7 Ocak 2014; 22:13:02 >
  • quote:

quote:

Teşekkürler hocam umarım aradığım fiyatlara alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

quote:

quote:

pek emin degilim kim defans oyuncusu icin paket acmak ister ki? en pahalisi 30-40k'ya gidiyor. elimi zor tutuyorum zlatan almamak icin, 1m ye gidiyor suan PS'de daha da duser mi bilmiyorum, herkes 13 ocagi bekliyor ama herkes ayni anda alirsa bu seferde fiyatlar artmaz mi?

dostum defans toty leri bile 300k dan fazlaya gidicektir.bazılarının 500k dan fazla olucağını tahmin ediyorum.merak etme herkes mavi yi görünce paket açıyo dayanamıyolar
  • 
Sayfa: önceki 56325633563456355636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.