Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 7 Mobil Kullanıcı ( 7 Mobil Cihaz )
166.675
Cevap
289
Favori
4.313.262
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
Giriş
    109 Mesaj
    şöyle bir kadro kurdum ama iş yapmadı, tavsiyesi olan? elimde 30k kaldı başkada param yok. http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dQwF9Y9anKI66:ps3
    43 Mesaj
    Beyler açık ve net konuşuyorum..

Bende messi ronaldo ibrahimovıc ribery bale var şuan ve hepsiylede oynadım ama hikaye..

OYUNUN EN İYİ ADAMI BANA GÖRE BALOTELLİDİR VE EN İYİ LİGİDE SERİE A DIR.

BEN BALOTELLİYLE OYNADIĞIM KADAR KİMSEYLE OYNAMADIM VE MAÇ BAŞINA EN ÇOK GOL ATAN ADAM O. 34 MAÇTA 59 GOL

Orijinalden alıntı: blackmille

tşk beyler sistem değiştirim o zaman takım değiştirmek bana göre değil ya çok sabit kafalıyım. oldu kadar div 6 7 de takılırız napalım.

Kendi oyun stiline göre oyuncuları bulursan değiştirmeye gerek yok zaten hocam. Momentum geçici ama eğer hemen geçmesini istiyorsanız yeni kadro kurmalısınız. Bir de momentum tek yönlü oluyor gibi, yani sizde bir hızlı oyuncu bir de teknik ,bitirici oyuncu olursa forvette momentumdan etkilenme azalıyor.(Hücum için)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

@blackmille Hocam kadron çok ağır köklü değişim yapman şart beklerin zayıf defansın kuvvetli değil.Cam da oynayan oyuncular ağır ne şut yeteneği var ne pace ne dribling hiç bir şey yok. Kadronu sağlamlaştır.Verdiğim kadroyu para varsa. ne kadar coins var elinde.PS3 de oynayan arkadaşlarından falan 20k falan borç et kazanınca verirsin.

@cyrilgrey Yaya Toure mükemmel bi oyuncu fakat TOTY leri beklemeni tavsiye ederim.Yaya nında fiyatının iyi düşeceğini tahmin ediyorum
    |
    |
    Bahsedilenler: blackmille , cyrilgrey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox One GT: i30ALP
  • Teğmen
    109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turan1999

Beyler açık ve net konuşuyorum..

Bende messi ronaldo ibrahimovıc ribery bale var şuan ve hepsiylede oynadım ama hikaye..

OYUNUN EN İYİ ADAMI BANA GÖRE BALOTELLİDİR VE EN İYİ LİGİDE SERİE A DIR.

BEN BALOTELLİYLE OYNADIĞIM KADAR KİMSEYLE OYNAMADIM VE MAÇ BAŞINA EN ÇOK GOL ATAN ADAM O. 34 MAÇTA 59 GOL

ultimate team i 2011 den beri oynuyorum ama henüz messi ve ronaldo ile oynayamadım 2 maçlığına borç verecek birileri varsa
    |
    |
    1246 Mesaj
    Arkadaşlar bu devre arası transferleri, fifa 14 güncelleme olarak gelecek mi? Yani diyelim galatasaray ızet hayroviçi transfer etti sadece kartındaki takım ismimi değişecek yoksa güçlerinde oynama falan olacak mı ? Bir de bu güncelleme ne zaman gelir?

Orijinalden alıntı: ozky13

şöyle bir kadro kurdum ama iş yapmadı, tavsiyesi olan? elimde 30k kaldı başkada param yok. http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dQwF9Y9anKI66:ps3

bu taktik iyi değil zaten başka ligden takım kur yada hangi taktikler sana uyar.

Orijinalden alıntı: tavukum

Arkadaşlar bu devre arası transferleri, fifa 14 güncelleme olarak gelecek mi? Yani diyelim galatasaray ızet hayroviçi transfer etti sadece kartındaki takım ismimi değişecek yoksa güçlerinde oynama falan olacak mı ? Bir de bu güncelleme ne zaman gelir?

güçlerinde değişme olacağını sanmam. Daha çok sezon ilk yarısında iyi performans sergilemiş haliyle if kartı çıkmış oyuncular belki upgrade alacaktır. Örn : lewandowski aguero

|
    |

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

bu taktik iyi değil zaten başka ligden takım kur yada hangi taktikler sana uyar.

fifa14 çok değişik geldi adapte olamadım bir türlü.

fifa13 u fransa ligi 433 oynadım, mükemmel verim almıştım. . oyun stilim genelde agresif, oynadığım maçlarda topla oynama bende olmuyor ama kaleye çekilen şutlarda rakibin en az 5 katı oluyorum. bu arada oyuncularda pace vazgeçilmezim.

• Yarbay
    2779 Mesaj

Kardeşim kadron güzel ancak şahsi fikrim 41212 (2) taktiğinde anormal bir şeyler var. Onun yerine 4312 yada normal 41212 ye dönebilirsin.30k için ise yedek bir almanya kadrosu kurabilirsin.Kalende mutlaka ve mutlaka Cech olsun
    Diğer taktiğin ise şöyle olabilir.

GER http://www.futhead.com/14/squads/4887732/

BPL http://www.futhead.com/14/squads/4888143/
    |
    |
    ozky13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1054 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Egzap

http://www.futhead.com/14/squads/4758901/
    şöyle şuan takımım.

Eski takımıma dönücem ya, böyle italyan ve brezilya ağırlıklı 2 alman olan takımdı. Arkadaşlar beni yanılttı öyle takım olmaz chemistry falan filan.. O takımla div 7den 2ye çıktım değiştim çok kötü oldu :D

bu takimla is yapman dogal olarak zor, cunku 3 tane futbolcundan tam veerim alamiyorsun, diego ve lucas hele 3 chem ile oynuyor. lucas yerine dortmundan blasickowski(?) koyarsan hic olmazsa aubemeyang full chemi olur ve blazsickowski teknik direktör ve 10 mac sonra 8 chemi olur. diego ya yapacak pek birsey yok.

yada bastan duzenleyim diyorsan kadroyu, söyle yapabilirsin.

kaleci handanovic, sag kanat asamoah 3-5-2 en iyi oynayan oyuncudur. defansin saginda caceres CAM bölgesine Giovinio ile cok daha verim alirsin. ilerde ise lewa.
    http://www.futhead.com/14/squads/4887277/
    |
    |

• Yarbay
    2779 Mesaj

Güçleri değişmez sadece takım değişir
    |
    |
    Bahsedilenler: bar3 , tavukum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    şu kadroyu satmak için doğru zaman mıdır?

http://www.futhead.com/14/squads/4059230/
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

fifa14 çok değişik geldi adapte olamadım bir türlü.

fifa13 u fransa ligi 433 oynadım, mükemmel verim almıştım. . oyun stilim genelde agresif, oynadığım maçlarda topla oynama bende olmuyor ama kaleye çekilen şutlarda rakibin en az 5 katı oluyorum. bu arada oyuncularda pace vazgeçilmezim.

bu kadroyu kur o zmn bendede aynısı var çok memnunum sadece rw de muller var bende sen hızlı dediğin için farfan yazdım.maça başlıyınca takımı ultra defansa alırsın daha oturaklı oluyor

http://www.futhead.com/14/squads/4888785/
    |
    |

• Yüzbaşı
    253 Mesaj
    ayın 14 üne kadar takımın para eden adamlarını sattım birazda ticaret yaptım çok uğraşmadan malum final zamanı 1m coins oldu bende yeni hesap açtım oraya 20 k coins attım takım kurdum division 5 e kadar yükseldim coins 60 k falan oldu 14 ünde tekrar coinsi asıl hesabıma aktaracağım oyuna 14 üne kadar ara verenler böyle bişey yapabilir hem kolay yükseliyor seasonsta hemde çok coins harcamaya gerek yok
    quote:

Orijinalden alıntı: musab63

@blackmille Hocam kadron çok ağır köklü değişim yapman şart beklerin zayıf defansın kuvvetli değil.Cam da oynayan oyuncular ağır ne şut yeteneği var ne pace ne dribling hiç bir şey yok. Kadronu sağlamlaştır.Verdiğim kadroyu para varsa. ne kadar coins var elinde.PS3 de oynayan arkadaşlarından falan 20k falan borç et kazanınca verirsin.

@cyrilgrey Yaya Toure mükemmel bi oyuncu fakat TOTY leri beklemeni tavsiye ederim.Yaya nında fiyatının iyi düşeceğini tahmin ediyorum

eywallah kardeş inş toty de fena çuvallamayız elde ne coins nede kadro kalacak :)
    |
    |

herkese göre değişebilir ama bence suarez
    |
    |
    ozgursoy1681 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.