Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.453.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56295630563156325633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kokkoreç

quote:

Orijinalden alıntı: scar-soldier

ayın 14 üne kadar takımın para eden adamlarını sattım birazda ticaret yaptım çok uğraşmadan malum final zamanı 1m coins oldu bende yeni hesap açtım oraya 20 k coins attım takım kurdum division 5 e kadar yükseldim coins 60 k falan oldu 14 ünde tekrar coinsi asıl hesabıma aktaracağım oyuna 14 üne kadar ara verenler böyle bişey yapabilir hem kolay yükseliyor seasonsta hemde çok coins harcamaya gerek yok

başka hesap derken origin hesabı mı ?

aynen yeni origin hesapla oyuna en baştan başlıcaksınız
  • arkadaşlar bu TOTY için oy mu kullanılıyor. kullanılıyorsa nereden bilen var mı acaba??
    Drogba ya oy verelimde takımda bi mavi kart olsun :)
    Fifa 13 de Selçuk TOTY ile oynuyordum :)
  • oyuncuları satışa başladım beyler tüm kadrolarımı yavaş yavaş satıyorum bişey sorucam bu teknik elemanlar bi işe yarıyomu ona göre satıcam.

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papichulo -- 7 Ocak 2014; 12:25:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kokkoreç

quote:

ayın 14 üne kadar takımın para eden adamlarını sattım birazda ticaret yaptım çok uğraşmadan malum final zamanı 1m coins oldu bende yeni hesap açtım oraya 20 k coins attım takım kurdum division 5 e kadar yükseldim coins 60 k falan oldu 14 ünde tekrar coinsi asıl hesabıma aktaracağım oyuna 14 üne kadar ara verenler böyle bişey yapabilir hem kolay yükseliyor seasonsta hemde çok coins harcamaya gerek yok

başka hesap derken origin hesabı mı ?

aynen yeni origin hesapla oyuna en baştan başlıcaksınız

tekrardan fifa 14 key almak gerekiyor mu ? yoksa aynı kodu başka hesaba tanıtabiliyormuyuz ?
  • Elimde sadece FİFA14 oyunu olan Sorunsuz Origin hesabı mevcuttur..

KPSS ye çalıştığım için oyun oynayamıyorum..

Hesapta 12.000 civarı coins ve ortalama bir premier lig takımı mevcuttur..

sıfır ayarında tertemiz..

@efelerbjk adlı arkadaşa satılmıştır.. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asparuh -- 7 Ocak 2014; 21:42:57 >
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim sağolasın. yaya pahalı dayanamıyorum ha bire paket açıyorum para tırt. düşün iyi oyuncu çıkıyor onuda satıp yine paket açıyorum. o yüzden birikim sıfır.
  • blackmille kullanıcısına yanıt
    Aman pakete bulaşmayın bende yandım zamanindda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almanyada luiz gustavoyla oynuyorum cdm ilkayı alcam çok bi katkı verir mi ?
  • bu arada attıgı golü 2 kere izleyen adam bence kişilik problemleri yaşıyo ya da küfür yemekten zevk alıyo
    bu aralar çok geliyo böyleleri boş kaleye attıgı golü izleyen 50 metre ofsaytları izleyen faulleri izleyen adamlar
    bu adamlardan da temizlense şu oyun 1 kat daha efsane olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

almanyada luiz gustavoyla oynuyorum cdm ilkayı alcam çok bi katkı verir mi ?

Tek cdm olunca oyun sakata geliyor. Ise yariyor ama ilkay ikk atagin birinde yerinde olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar seria a kadromun yaklaşık 80-90 k ederi var, sizce toty'den önce hepsini satayım mı? öyle çok ender bi bulunan bi oyuncum yok ama 20-30 k zarar edeceksek satalım gitsin.
  • psiko53 P kullanıcısına yanıt
    http://www.futhead.com/14/players/4374/lars-bender/

CDM olanı al ve rahatına bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

herkese göre değişebilir ama bence suarez

Öneri için teşekkürler...
  • Elimde olan :

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=iSxioOldnKJdb:pc

Yapmaya çabaladığım :

http://www.futhead.com/14/squads/4902774/

Şu an için chemistry kartları ne basayım, tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lounge Act -- 7 Ocak 2014; 14:05:40 >
  • bu paket olayında oyunun ilk başlarında şans gülüyodu banada. levandowski alaba rooney hemde 2 kere fellaini ki o zman pahalıydı çıkıyodu ama arkadaş sonradan nolduysa parlak altını bile arar olduk bırakın rare leri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero

quote:

Orijinalden alıntı: yunus107

Usta arkadaşların dikkatine ;

Bi süre önce D1 de title almaya kadar yaklaştım . Şu an D4 e deyim bişeyler oluyor ama çözemiyorum . Rakibim öyle bi yapışıyor ki bana sanırsınız legacy defans oynuyor . Fakat ben yapamıyorum x e basınca hamle yapıyor r2 ve kareye basınca da iki adam pres yapıp top kapmaya çalışıyor . Bunlar normal de rakibin yaptığı presi anlayamıyorum . Bu konuda fikri olan arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim ... Yoksa soğudum fifa dan yeminle :S Birde şu pas olayı var istediğim yere %60 doğrulukla pas atıyorum ya yanlış yere atıyorum yada rakibe . Bende mi sıkıntı yoksa rakip mi çok akıllı ? Bu oyuna bugün başlamadım 3 senedir oynuyorum ilk defa bu kadar tıkandım lütfen yardım edin ustalar ...

oyunda momentum denen bişey var.ne kadar iyi olursan ol oyun seni çoluk çocuğa maskara ediyor. sırf orta-kafa şeklinde oynayıp div1e çıkanlar var, kafa şutlarının %90ı isabetli olur mu arkadaş ya bu kadar kolay mı bu işler?

single maç yaparken ince ayarlar yapabiliyoruz settingste, işte o onlineda kafasına göre değişiyor. eğer sen iyiysen oyun hep seni ....! bende div1 deyim 3te3 başladım 9 puan aldım ve ne zaman momentum girecek diye bekliyordum ki bi girdi tam girdi 5 maç kazanamadım. oyuncular birbirine çarpar,pas atarsın rakibe gider, arkaya kaçan adama atarsın hiç alakası olmayan yere verir, defansın salaklaşır sürekli açık vermeye başlar, tek kale oynarsın rakip 1 defa gelir saçma sapan bi gol atar, aguero 1,95lik adamın üstünden kafa vurur, benzema bütün kafa toplarına vurup seni deli eder, sen türlü türlü pozisyon yaratırsın ama oyun sana o golü attırmaz. hazard gibi çelimsiz adamlar fizikli oyunculara omuz atıp top kapar, rakibin forvetleri senin defanstan daha iyi top çalar, 45 ile 90. dakikalarda defanslar aşırı salaklaşır, rakibin kalecisi pirlo olur, hatta pirlonun atamadığı parsları atar tek topla adamı atağa sokar...gibi saçmalıklar. ben daha önce de çok söyledim yine söylüyorum;

fifayı keyif almak için istiyorsanız ALMAYIN
    ben iyi futbol oyunu oynar herkesi yenerim diyorsanız ALMAYIN
    akşamları oynar stres atarım diyorsanız ALMAYIN
    ama ben daha çocuğum mahallede orta kafa oynardık biz, bunu da o şekilde oynarım derseniz ALABİLİRSİNİZ.

ama şunu unutmayın ki fifada iyi oyuncu kötü oyuncu diye bişey yok.herkes herkesi yenebiliyor.sağolsun momentum zırvalığı. eskiden sadece yetenekliler oynayabilirdi, şimdi ise kolu tutmasını bilen ve az buçuk oyun oynamış herkes bu oyunda bişeyler yapabilir. zaten oynarken hissediyorsun çocuk 2 pas yapamıyor şut atamıyor ne çalım ne bişey ama oyun ona öyle şeyler katıyor ki kalesine top gitmiyor ve son dakikada bi kafa golü aldı maçı. maç sonu istatistikler : benim şutlar 25 kaleci bulan 10 , onu şutlar 1 kaleyi bulan 1 ve o da gol. gel de çıldırma.

Orta kafa gol hakkındaki yorumuna tamamen katılıyorum dostum
    bütün maçı kanattan sıfıra inip orta yapma çabasıyla oynayanlara şaşıyorum, hep aynı şeyi yaparsan bu işin ne tadı var?
  • essencee kullanıcısına yanıt
    Aldığın oyuncu için store in my club seçeneğini seçmediysen unassigned diye bir bölüm var, ordan seçip takıma ekleyebilmen lazım
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    keşke hiç bulaşmasaydıkda olan oldu iyi bişi çıkar diye. ki gerekde yokmuş bugunne kadar açtım paketlerle istedim oyuncuyu alırdım zaten. 200 tl de paketlere harcamışımdır. ronaldo umudu ile
  • blackmille kullanıcısına yanıt
    ben yaklasık 1.5m harcadım belki daha fazla şimdiye kadar , lewndski,cavani,casillas,sergio ramos,marcelo,nani bide if figueora oda cb olanı :)en iyi çıkan oyuncularım külliyen zarar anlıyacağın öle ronaldo messi hayallerim hiç olmadı yaya toure ye bile razıyım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyrilgrey

ben yaklasık 1.5m harcadım belki daha fazla şimdiye kadar , lewndski,cavani,casillas,sergio ramos,marcelo,nani bide if figueora oda cb olanı :)en iyi çıkan oyuncularım külliyen zarar anlıyacağın öle ronaldo messi hayallerim hiç olmadı yaya toure ye bile razıyım :)

baktın zaman acayip acayip takımlar geliyor kök söktürüyo sana. hani hangi takımı kurarsan kur fifa ne istiyosa o oluyor gibi. hani onuda aklım almıyor ya neyse. düşün geçen arabın birine denk geldim adam ronaldo messi neymar alayını almış ekran simsiyah kadroyu gördüm dedim adam bi düzine giydirip gidicek. adama top göstermedim ama oynarkan bile inanamıyoum o derece 3lük oldu gitti. e artık sen düşün. kafa karıştırıyor budurmlar. herkese böle şeyler oluyor sonuçta onlıne oyun ya gerçekden adamlar bilmiyor oynamayı karşındaki bebe bile olabilir. yenildimiz kötü takımlarada belki adam 10 numara oyuncudur. ben anlamadım arkadaş vala. bak yine dağıldım
  • 
Sayfa: önceki 56295630563156325633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.