Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (4335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43334334433543364337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

Orijinalden alıntı: skursav

quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Kim ne derse desin bu oynun en iyi taktigi 4222 hem ofans hem de defans anlamında harikalar yaratıyor yalnız bu taktikte dmc sıkıntısı çekiyorum İngiliz liginde Ramirese yanına kaliteli birini bulamadım anıta var ama yine bir Ramires değil önerisi olan var mi de rossi denedim vidali denedim başka kim olabilir başka lig de olabilir biraz pace yüksek olsun

yaya toure kardeş tabiki 77 pace çok iyi hem hücum hem defans anlamında oyunun en iyisi belkide cdm olarak , 4-2-2-2 de cam oyuncuları bölgelerinin dışındalar biraz lm rm ye yakın gibi tam bir cam yok ortada bence

benimde sevdigim taktikdir arti 4-3-2-1 buda guzeldir evet yaya toure ve ramirez harici oyuncu yok belki tiote denenebilir

Hocam iki santrafordan vazgeçmiyorum hic bir zaman iki li forvet olunca daha rahat pozisyon yaratabiliyirum birde sunu soracağım transfer oncesi bir oynunun kimyasinn degerini ogrenebilirmiiyiz illa kendi takımıma Gelince mi öğrenebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İSA_1 kullanıcısına yanıt
    İSA Bey bana da silver kadro 35-50 bin arası ps3 için kadro oluştururmusunuz? formation ve lig farketmez. teşekkürler şimdiden
  • Beyler oyun içinde workrate leri değiştirince çok birşey değişmiyor galiba. David luiz i attack low defense high yaptım ama hala ne zaman baksam ilerde.
  • Yeni turnuva var.

New Tournament: Min 2 Nations + 2 Leagues in First XI.

First online win: 10k coins + 1 Prem. Gold Jumbo.

Future wins 7500

First offline win: 5k coins + 1 Prem. Gold Jumbo. Future wins 3k coins (2/2)

Ekleme: 25 Haziran'a kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 20 Haziran 2013; 14:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Yeni turnuva var.

Future wins 7500

Öh ödüle bak jumbo paket bide. Ne zamana kadar bu peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poena -- 20 Haziran 2013; 14:39:15 >
  • quote:

Yeni turnuva var.

Future wins 7500

iyimiş baya ödül
  • quote:

Orijinalden alıntı: poena

quote:

Yeni turnuva var.

Future wins 7500

25 Haziran'a kadar
  • quote:

Yeni turnuva var.

Future wins 7500

İyiymiş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: poena

quote:

Yeni turnuva var.

Future wins 7500

25 Haziran'a kadar

peki 2 nation 2 league derken ne demek istiyor. 2 farklı ligten 2 farklı milliyet mi oluyor? italya ingiltere liginden kurulu brezilyalı ve ingilizlerden oluşan bir takım olabilir mi mesela?

teşekkürler...

• 2-3 tane altın takımım var ama hiçbiri bu MLS kadar zevk vermiyor,herkese tavsiye ederim

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edito81

peki 2 nation 2 league derken ne demek istiyor. 2 farklı ligten 2 farklı milliyet mi oluyor? italya ingiltere liginden kurulu brezilyalı ve ingilizlerden oluşan bir takım olabilir mi mesela?

teşekkürler...

Evet, ilk 11'de en az 2 ligden ve en az 2 farklı ulustan oyuncular olacak.

Evet, dediğiniz şekilde bir takım olabilir.
  • de rossinin totwu kaç para eder pc ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edito81

teşekkürler...

Evet, ilk 11'de en az 2 ligden ve en az 2 farklı ulustan oyuncular olacak.

Evet, dediğiniz şekilde bir takım olabilir.

sağolasın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: jehat21

de rossinin totwu kaç para eder pc ?

totw deil o motm :D motm adamlara verilen paralar değmez bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jehat21

de rossinin totwu kaç para eder pc ?

totw deil o motm :D motm adamlara verilen paralar değmez bence

yok packte çıktı ne kadara koyayım diye sormuştum
  • Ps3 den Ultimate Team e girebilen var mı ?
    Bende hata veriyor sürekli
  • 4-5-1 Fransa kurarmısın kardeş ileride +90 paceli bi adam koy iyi heading olsun bütçe 300 k platformu biliyorsun :D
  • quote:

Yeni turnuva var.

Future wins 7500

Ben de gordum onu da girmedim. Acaba giren var midiir diye ?
  • ps3 için silver kadro önerileri 50k kadar bütçe. formasyon en iyi hangisi gidiyorsa silver'a onu önerebilirsiniz.
    şimdiden sağolun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

quote:

Kim ne derse desin bu oynun en iyi taktigi 4222 hem ofans hem de defans anlamında harikalar yaratıyor yalnız bu taktikte dmc sıkıntısı çekiyorum İngiliz liginde Ramirese yanına kaliteli birini bulamadım anıta var ama yine bir Ramires değil önerisi olan var mi de rossi denedim vidali denedim başka kim olabilir başka lig de olabilir biraz pace yüksek olsun

yaya toure kardeş tabiki 77 pace çok iyi hem hücum hem defans anlamında oyunun en iyisi belkide cdm olarak , 4-2-2-2 de cam oyuncuları bölgelerinin dışındalar biraz lm rm ye yakın gibi tam bir cam yok ortada bence

benimde sevdigim taktikdir arti 4-3-2-1 buda guzeldir evet yaya toure ve ramirez harici oyuncu yok belki tiote denenebilir

Hocam iki santrafordan vazgeçmiyorum hic bir zaman iki li forvet olunca daha rahat pozisyon yaratabiliyirum birde sunu soracağım transfer oncesi bir oynunun kimyasinn degerini ogrenebilirmiiyiz illa kendi takımıma Gelince mi öğrenebilirim

mantık yürüterek çözebilirsine kimya meselesini aynı liğ aynı ülke pozisyon ve taktik olarak ama futhead stesi sana yardımcı olabilir önce orda bakarsın kimyasına

• 
Sayfa: önceki 43334334433543364337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.