Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (4332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43304331433243334334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skursav

Kardeş bana 100 k bütçeli bir silver kadro kurarmısın acaba ?

sen pc desin 100k belçika ligi yada brazil yada bundesliga da olabilir gibi seç bide taktik ne olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

sen pc desin 100k belçika ligi yada brazil yada bundesliga da olabilir gibi seç bide taktik ne olsun?

kalabalık orta saha olsun kardeş 4-5-1 gibi 4-2-3-1 gibi 4-4-2 gibi olabilir en uygunu hangisi olursa yap mümkünse kardeş hızlı bir takım istiyorum yani ama orta saha boş da olmasın fazla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: poena

İsa şu takıma bi bakarmısın hoşuna gitmeyen kısımları düzeltirsin. http://www.futhead.com/fifa/squads/12278592/

@İSA_1

gayet iyi kadro bozmaya gerek yok sessegnon kötü oynarsa nasri aynı şekil wallcot kötü oynarsa if mirallas.

Tamamdır aga kuruyorum şimdi

• 6 ile 7:30 arasi happy hour varmis. 15k pack
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardnz

6 ile 7:30 arasi happy hour varmis. 15k pack

2 tane açarız
  • 800 k ps3 coin var uygun fiyattan verecegim vakit ayiramiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Sorucağım soru biraz saçma olucak ama şimdi bakıyorum kurulan kadrolara bahsedilen paralara falan da.
    Siz bi şekilde bi yerlerden coin alarak mı bu kadar para yaptınız ? Yani para parayı çeker mantığıyla önce bi 300 400k coin alıp işleri yoluna sokup sonrasında zaten oyuncu alıp satarak, arada da paketlerden hazine bularak paraya para mı kattınız ?
    Yoksa hiç coin almadan da böyle milyoner olan var mı aranızda ? Yani ben üniversiteden vakit bulamadığım için sadece tatillerde oynuyorum FUT'u. Ocak ayında sömestır tatilinde 1 ay boyunca sabah akşam oynadıktan sonra şimdi yine geçen hafta sonu başladım. Baya sabahtan akşama kadar oynuyorum yine dediğim gibi. Ama burda bahsedilen paralar hayal gibi geliyor bana yani hiç bi zaman o kadar para birikmeyecekmiş gibi elimde bi umutusuzluğa kapıldım.

hile kardeş hileciler hile ile kasıyorlar diğerleri de alıyorlar böle piyasa , pc de hile var yani

Alan yok ticaret yapıyoruz

• quote:

quote:

quote:

kalabalık orta saha olsun kardeş 4-5-1 gibi 4-2-3-1 gibi 4-4-2 gibi olabilir en uygunu hangisi olursa yap mümkünse kardeş hızlı bir takım istiyorum yani ama orta saha boş da olmasın fazla

442 belçika ligi...

http://www.futwiz.com/squad/3710254

• quote:

quote:

2 tane açarız

yine husran yine husran :)
  • quote:

quote:

quote:

2 tane açarız

yine husran yine husran :)

en iyi çıkan pedro yav o da tots değil of yacob dante castro çıkıyor ama tots değil ne yazıkki
  • quote:

quote:

quote:

quote:

442 belçika ligi...

http://www.futwiz.com/squad/3710254

kardeş başka lig de yapabilirmisin 150 k ya da çıkar bütçe , ülke de olur farketmez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QardeLs

http://www.futhead.com/fifa/squads/12255186/

kurdum inanılmaz !
    Bale yerine Nani koydum ama. LM'de sol ayak oynayamıyorum, çek vur olmuyor.

ne alaka dostum bale weak foot 4 yıldız sağ ilede çok iyi şut çeker

Aslında biraz da Nani fanlığım etken oldu.(Fan egosu)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quaresmaa14

EN iyi silver kadro belçika liginde dimi beyler?

hayır değil en ucuzu orası ama güzel sayılır en iyi bpl ama kazık.....bundesliga,brazil de iyi.

eyv. bana da 50k lık silver kurabilirmisin rica etsem 3-5-2 tarzı falan olmasa sevinirim platform ps3 lig farketmez
  • kadrolarınızdaki yedekler nasıl?

bakıyorum da bazıları aynı ligden yedekler seçiyor bazıları ise diğer kadrodaki adamları yedeğe koyuyor, bu yedekler oyuna girince kimyası düşmüyor mu?
  • UltraDefans-Kontra atak oynamak istiyorum ama nereden ayarlıyacaz bulamadım bir türlü @İSA_1
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

UltraDefans-Kontra atak oynamak istiyorum ama nereden ayarlıyacaz bulamadım bir türlü @İSA_1

sol analogdan ayarlıyorsun ultra defansı
  • quote:

quote:

UltraDefans-Kontra atak oynamak istiyorum ama nereden ayarlıyacaz bulamadım bir türlü @İSA_1

Klavye ile oynuyorum

• quote:

quote:

quote:

Klavye ile oynuyorum

kontrollerde yazıyor right left falan ayrıca onları ayarla kendine göre yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: QardeLs

quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

beyler Alonso yu sattım 400 e şimdi o parayla bu kadroya takviye yapmak istiyorum öneriniz var mı yoksa başka kadro mu kurayım elimde BPL-SERİE A - BRAZİL - LİGA BBVA kadroları da var TOTS Vidal , Benat , Campagnaro , Lichtsteitner gibi yıldızlar da var IF Guardado - IF Medel gibi de var

sen biraz daha coins yapsanda bi tanede silver kadro kursan en azindan denersin silveri ben bir kadro yaptim kendime fena degil birax once 2-0 da 4-2 ye cevirdim maci

momentum

silverin guzelligide bu olsa gerek ama silver oynatmak gercekten zor ama benteke tam bir kafa canavari

• İsa yedek takım yaptımda nasıl olmuş sence ?http://www.futhead.com/fifa/squads/12289054/

@İSA_1
  • 
Sayfa: önceki 43304331433243334334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.