Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (4235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42334234423542364237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsa hocam bana messili bi kadro kurabilirmisin? Diziliş sana kalmış ama hep 4-4-2 ve 4-1-2-1-2 ile oynadım platform pc bütçem ise messi hariç 100k civarı ama aşılabilir çok farkedecek bişey olursa. Satmadan önce bi deniyeyim bakayım nasılmış

@İSA_1
  • beyler amma yaptınız ha :) pc cıyım ben.pcde sız hıc profıl ısmının yanında easports amblemı oldugunu gordunuz mu ? :) eaforumda buldum fotoyu koydum.bıraz makara olsun dedım.çal keke çal :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaos123

İsa hocam bana messili bi kadro kurabilirmisin? Diziliş sana kalmış ama hep 4-4-2 ve 4-1-2-1-2 ile oynadım platform pc bütçem ise messi hariç 100k civarı ama aşılabilir çok farkedecek bişey olursa. Satmadan önce bi deniyeyim bakayım nasılmış

@İSA_1

coins azmış ama bunlar iş yapar istediğini kurarsın.

442

http://www.futhead.com/fifa/squads/11293172/#

41212

http://www.futhead.com/fifa/squads/11293334/#

• quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: Chaos123

İsa hocam bana messili bi kadro kurabilirmisin? Diziliş sana kalmış ama hep 4-4-2 ve 4-1-2-1-2 ile oynadım platform pc bütçem ise messi hariç 100k civarı ama aşılabilir çok farkedecek bişey olursa. Satmadan önce bi deniyeyim bakayım nasılmış

@İSA_1

coins azmış ama bunlar iş yapar istediğini kurarsın.

442

http://www.futhead.com/fifa/squads/11293172/#

41212

http://www.futhead.com/fifa/squads/11293334/#

Çok saolun kurucam birini.

• Bugün kendimi zor tuttum :) Serie A açıklansın har vurup harman savurucam :)
  • Çok Şanslıyım Farfan da çıkarsa tamamdır.d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Rose -- 29 Mayıs 2013; 1:24:32 >
  • beyler defans taktiğiniz var mı? pas + koşmaya alışkınım pesten falan bunda o olay yok defans yapamıyorum
  • arkadaşlar 451 taktiğini kullanan var mı varsa düşünceleriniz nelerdir önerirseniz hangi ligden önerirsiniz teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

beyler defans taktiğiniz var mı? pas + koşmaya alışkınım pesten falan bunda o olay yok defans yapamıyorum

dostum fifa da o taktik online maçlarda iptal oldu artık taktiksel savunma var alışırsın zamanla kontrollü defans yapıp hamleni zamanında yapacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

arkadaşlar 451 taktiğini kullanan var mı varsa düşünceleriniz nelerdir önerirseniz hangi ligden önerirsiniz teşekkürler

güzel taktiktir bundesliga,bpl ve serie a güzel olur.
  • quote:

arkadaşlar 451 taktiğini kullanan var mı varsa düşünceleriniz nelerdir önerirseniz hangi ligden önerirsiniz teşekkürler

Şuan onu kullanan biri olarak söyliyim kadrom 2m yonluk bir kadro fkaat defans yaparken hiç sıkıntı çekmiyosun ama ataga kalkerken tek forvet çok kötü sürekli geni dönüp pas yapmak ileri gitmek gerekiyor durum böyle olunca rakibin defansı çok çabuk toparlanıyor önermiyorum kardesim
  • quote:

FIFA13'ün en defansif taktiği bence....

defansif ve counter atak oynar ise (tek forvetin ve cam'ların hızlı olma koşulu ile) bence çok başarılı. takriben 4-5 ay oynadım bu taktikle
  • Web appdrn satilanlari nası silcem yardim

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetT06

Web appdrn satilanlari nası silcem yardim

Satılan item'e tıkla, 1 sn bekle diğerine tıkla, öyle öyle tüket hepsini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Rose

Çok Şanslıyım Farfan da çıkarsa tamamdır.d

hangi paket hocam bu
  • 7.500 paket den çıktı abi düz normal gold paketden
  • we are sorry but there has been an error connecting to fifa 13 ultimate team hatası aliyorum nasil çözerim lütfen yardımm edin nasıl çözerim ?
  • gece olan happy hour fenaydı 24 oyuncu hepsi good rare yazıyordu fiyatıda 100bin di ama para yoktu açamadım:D
  • Beyler Ronaldo'nun dahil olacağı 260 k'lık bir takım önerebilir misiniz? Aşina olduğum taktik 41212, lig ise Almanya ve ingiltere (pc)

• Sanırım 100K pack açıldığında en az 1 tane mavi ve siyah kart tutturulur.
  • 
Sayfa: önceki 42334234423542364237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.