Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (3990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39883989399039913992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FBI-007

if dzeko nasıldır kullanan varmı normalinden farkı varmı

Remy - Torres - Van Persie - Agüero.

2'li Premier Lig forvet hattımda yukarıdaki isimler hep geldi gitti ama Forvetin sağ tarafında IF Dzekoyu hiç değiştirmedim.Yani oldukça memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MekaRex UT

quote:

Remy - Torres - Van Persie - Agüero.

2'li Premier Lig forvet hattımda yukarıdaki isimler hep geldi gitti ama Forvetin sağ tarafında IF Dzekoyu hiç değiştirmedim.Yani oldukça memnunum.

çok etkileyici konuştun almazsam olmaz şimdi sağol
  • Patladı mı yine beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

PReminum gold pack gelmiş beyler durduk yere sizlerede geldimi?

Hayır bana her pazartesi gelirdi Gold pack ama 2 haftadır gelmiyor niçin
  • bitmiştir artık gold pack süresi
  • İmkanı yok :S
    senin geliyor mu
  • ben oynamıyorum bittiyse gelmez
  • ben oynamıyorum bittiyse gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChexChosa

Merhaba arkadaşlar böyle bir kadro yapmayı düşünüyorum :
    http://www.futhead.com/fifa/squads/8151932/#

iş yapar mı sizce?

iş yapmaz diyebilirim defans oyuncuları 352 için yavaş aynı şekil forvet hattıda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

iş yapar mı sizce?

iş yapmaz diyebilirim defans oyuncuları 352 için yavaş aynı şekil forvet hattıda.

cevap için teşekkürler hocam. takımı kurdum 3 maç oynadım 3 ünüde kazandım ama mascherano'dan pek memnun kalmadım onun yerine önerebileceğin birisi var mı acaba?

• quote:

quote:

quote:

iş yapar mı sizce?

cevap için teşekkürler hocam. takımı kurdum 3 maç oynadım 3 ünüde kazandım ama mascherano'dan pek memnun kalmadım onun yerine önerebileceğin birisi var mı acaba?

ilk başta kadrolar güzel oynayabilir önemli olan 9-10 maç sonrasıdır.cb if campagnaro öneririm çok iyidir zaten mascherano tam bir armut

• quote:

17 maçta 29 golle oynuyor şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih118

quote:

Orijinalden alıntı: Bo0m3r

quote:

17 maçta 29 golle oynuyor şuan

Tarzi nasil? Kafaci mi,gorundugunden hizli mi,guclu yikilmayan tarz mi vs ? Yani en belirgin artilari neler? Hic oynamadim if dzeko ile onun icin bi kadro kurabilirim degisiklik olsun

semih bir non rare serie a yada portekiz ligi yapsana 41212 şeklinde değişiklik olur.yada if şeklinde bpl yazıyım hatta......

http://www.futhead.com/fifa/squads/8166988/#squad-player

• quote:

Orijinalden alıntı: StarSkillersS

Bu lloris inşallah 6-7 M olmaz :(

o kdr olmasada 3 m den aşşaga düşceğini sanmam çnkü çok az cıkıcak
  • arkadaşlar ben android fut 13 uygulamasini indirdim ama şifreyide gizli soru cevabinida haturlamiyorum nasıl girecez yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless06

arkadaşlar ben android fut 13 uygulamasini indirdim ama şifreyide gizli soru cevabinida haturlamiyorum nasıl girecez yardım ederseniz sevinirim

pc paltformu içn ise origin şifrenizi unuttuysanız kayıtlı mail adresine göndererek sıfırlayabilirsiniz.fakat futa girişteki güvenlik sorusunun cevabını unuttuysanız ae ile livechate den iletişime geçmeniz lazım.
  • quote:

quote:

quote:

iş yapar mı sizce?

http://www.futhead.com/fifa/squads/8168714/#squad-player

şu takım gelmişti gecen karsıma en cok zorlandıgım takımlardan biriydi admada iyiydi. zorladıgım takımım la 25 macta 1defa kaybetmiştim o maça kadar.(lm yerine lw olarak koydum onlara takılma hepsi orj yerlerindeydi bulamadım sitede ondan)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bo0m3r

quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Momentumla ilgili yazı yayımlamışlar.

http://www.ultimateteam.co.uk/2013/03/fut-13-handicapscriptingmomentum-doesnt.html

Özetlemek gerekirse;

2-0 öndesiniz... Son dakikada 3 gol yiyip "momentum monetum" demeyin rakibiniz zayıf yönlerinizi bulmuş. Mourinho'nun, Nani'nin atılmasından sonraki Modric değişikliği gibi bir antrenör müdahalesiyle maçı kazanmıştır rakibiniz. Yorgun oyuncularınızı sonlarda oyun dışına alın.

Handikap meselesi... 85-90 reytingli bir takım daha düşük reytingli takımla oynarken, o reytingi düşük olan "pace" ağırlıklı takımın oyuncularının özelliklerinin yükseldiği ve süper star seviyesinde oynadıkları söyleniyor.

Yapacağınız en büyük hata ilk 11'e 85-90 overalli adam koyup yedek kulübeyi düşük overalli oyuncularla doldurmak olur. Bunu yapmayın 86+ overalli oyuncularla doldurun yedek kulübenizi. Modric, Turan vs. gibi. Sakın ilk 11'inizde düşük reytingli oyuncu kullanmayın.

Üstünlüğünüzü korumak için de "gerçek hayatta" olduğu gibi "savunma yapın."

Kısaca momentum, handikap, script yok. Fakat inanıyorsanız da size tavsiyeleri sıraladık, uygulamak size kalmış diyorlar.

*Çeviride hatalar olabilir.

Güzel çevirmişsin kardeşim. Her zamanki EA yalanları. Tabii ki herifler kabul etmeyecek. EA'in her zaman ilk hedefi para olmuştur zaten. Momentum olacak ki insanlar takımlarını bozsun, alsın satsın zarar etsin, gerçek para harcayıp takım kursunlar. %100 değil %1milyon bu oyunda script var!

script falan var ama kime var ? pace takımlarında var kendini uyanık sanan 5-3-2 cilere var.. sen git kur bakayım 86+ overallı bi takım ben kurdum 1 kere bile momentumdur scritptir olmadı kaybettiysemde adam akıllı oynayarak kaybettim..

K-league bronz-silver takım kurdum. 85 ortalamali takımları yenmekten sıkıldım :). Gold takım ile çıkıyorum inanın iyi oyunculardan kurulu rakibe karşı daha çok zorlanıyorum çünkü oyuncular daha yavaş koşuyor (kağıt üzerinde hizli), daha geç tepki veriyorlar, daha kötü pozisyon alıyorlar vs.

Arkadaşlar denemeyen kaldı ise deneyin. Ayırın kenara 3-4k ve kötü oyuncular dahi olsa 100 Chemistry ile bronz-silver bir takım kurun.

Gülme ve kopma garantisini ben veriyorum çünkü her ne oluyorsa rakibin süperstarlari bırak bronzu, plastik oyuncu seviyesine düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler hızdan oluşan bronze bir kadro önerir misiniz?
  • Modemi değiştirdiğimden beri sürekli oyun içinde kopuyorum. Modemden anti-ddos ayarını kapattım bir nebze iyi geldi ama halen atıyor oyundan.

Firewall kapalı. Açık mı olmalı yoksa? Ne yapmam gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 39883989399039913992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.