Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24062407240824092410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dinazor89

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Merabalar ben standart edition pc için fifa 13 aldım ben bununla ultimate team kurabilicekmiyim yoksa ultimate team olanını mı satın almam gerekiyordu.teşekkür ederim bilgi için şimdiden

UT kurabilirsin hocam..

gerçekten çok teşekkür ederim cd key verildi bana bi an korktum satan yer o tarz bişiden bahsettide.son olarak şuan sanırım ultimate teami web sitesinden yapamıyorum.oyun iniyor preloading diye.oyun inince ultimate team ve pro club için oyun içinden mi acıcam karakterleri+web sitesinden bi işim olucakmı.

tahminim,

şu an oyunu oynamana izin vermediği için UTyi webden de kullanamazsın.. ne zaman oyunu kurup oynayabildin, o zaman UTyi webden de oynayabilirsin hocam..

Teşekkür ederim yardımınız için müsadeniz olursa origin ekliyebilirmiyim?

tabi ki hocam..

• http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 biraz gülelim 273 milyon kişi izlemiş
  • Arkadaşlar bu başlığı nasıl "Cevaplanan mesajlarım" bölümüne alabilirim.Alıntılarda uyarı vermesini istiyorum veriyor ama bu başlığı göstermiyor varmı çözümü

@haki1234 rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 biraz gülelim 273 milyon kişi izlemiş

2 dakika dayanabildim :) sonrasını merak dahi etmedim.. :)
  • PC'de oynayabilen var mı ya Amerika dışında ? Match coinler iyice artmış ??
  • ya yuh be 20 yakın kontrat kartlarım var satılmıyor,ama dur oyun bi çıksın,daha sonra lamerler bi oyuncuların kontratlarını bitirsin bak nasıl satılacak benim kartlar
    niihahaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 25 Eylül 2012; 16:09:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

ya yuh be 20 yakın kontrat kartlarım var satılmıyor,ama dur oyun bi çıksın,daha sonra lamerler bi oyuncuların kontratlarını bitirsin bak nasıl satılacak benim kartlar
    niihahaa

al sat al sat yaparak 2k coini 7k yaptım doğru yoldasın kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sgt. Ghost

quote:

ya yuh be 20 yakın kontrat kartlarım var satılmıyor,ama dur oyun bi çıksın,daha sonra lamerler bi oyuncuların kontratlarını bitirsin bak nasıl satılacak benim kartlar
    niihahaa

az önce 1800 e giden taktik kartını param yok diye 1100 den alamadım alsam 700 coins cebe gelecekti,1800 e 4-2-2-2mi öye taktik aldım bakalım kaça gidecek 2binden gitsekardır
  • quote:

quote:

niihahaa

bende 0 dan başladım açılışta parada vermedi oyuncuları çıkarttım elden şimdi 35 k oldu para imanım gevredi ama kaç gündür.birde işin kötüsü millet başladı ultimate team oynamaya ben 28'ini bekliyorum

• Arkadaslar ps3 ten online oynayabilmek icin 28 ini beklememiz mi gerek single play season falan sıkıyo 2-3 mactan sonra ? Online pass kodumu giremiyorum erken aldik diye seviniyodum bide :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

quote:

quote:

niihahaa

bende 0 dan başladım açılışta parada vermedi oyuncuları çıkarttım elden şimdi 35 k oldu para imanım gevredi ama kaç gündür.birde işin kötüsü millet başladı ultimate team oynamaya ben 28'ini bekliyorum

platform ne pc mi,normalde pc piyasasında bu kadar sürede bu kadar kazanmak çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Kutulu alıpta online oynayamayan var mı?

Yöntem şu: Account Managment > Redeem Code girip online pass kodunuzu yazın 100 kblık dosya çıkıyor indirin ve oyuna girin.

Dh ye söylüyorum bu adamı yönetici yapın burada her derde dewa walla
  • arkadaşlar dün gece yazdım yine yazayım şu KATALOG olayını;
    şimdi birincisi ut nin içinde diil ut ye girmeden eas ye tıklayınca karşımıza katalog news .... gibi şeyler çıkıyor. katalog sekmesine tıklayınca her mod için (kariyer mod ut mod...) bişeyler çıkıyor, bunlar gol sevinçleri, 1965 yılının dortmund forması,top, adidas krampon gibi şeylerde var ama siz ordan r1 e basılı tutup ut yi seçerseniz karşınıza; levela ve puanınıza göre seçebileceğiniz şeyler çıkarıyor bunlar;
    ya 500x5, 500x 10, 1000 x 10, 1000x 15 gibi şeyler dahasıda var bunlardan hangisini alırsak başındaki miktar kadar ekstra coins geliyor çarpının yanıda kaç maç bu ekstra coinsin geleceğini belirtiyor, bunların dışında trade pile i genşletme, consumablesi yükseltme gibi şeylerde var, ayrıca takım isminizide buradan deiştirebiliosunuz
    inşallah bu sefer açıklayabilmişimdir =)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

niihahaa

platform ne pc mi,normalde pc piyasasında bu kadar sürede bu kadar kazanmak çok zor

nie zor la.. 1.5 k ya 4-1-2-1-2 kart aldım 7.5k ya sattım.. 1 saatte 6k kar

• quote:

Orijinalden alıntı: babon

quote:

Yöntem şu: Account Managment > Redeem Code girip online pass kodunuzu yazın 100 kblık dosya çıkıyor indirin ve oyuna girin.

mesut abi sen denedin mi oldu mu yani? birde ilerde bi sorun olur mu acaba insan tedirgin oluyor, hani oyun daha çıkmadan online oynamayalım die pass giremiorz şimdi girersek ea cezalandırır mı bizi acaba =)
  • dün 1000-1500 coinse 90 paceli adamları alıp 1-2k kâr ile satmıştım, gaza geldim olayı biraz daha büyüttüm, 3.8k ya bi adam aldım bu sefer elimde patladı. 3k ya gitmiyor lan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

niihahaa

vallahi futweb ten uğraştım top oynamadan ps3 ama benim platform

• quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

quote:

quote:

mesut abi sen denedin mi oldu mu yani? birde ilerde bi sorun olur mu acaba insan tedirgin oluyor, hani oyun daha çıkmadan online oynamayalım die pass giremiorz şimdi girersek ea cezalandırır mı bizi acaba =)

yok çağrı ben tr psn den pre order ile alcam fifazla beraber. deneyip olduğunu söyleyenler war ama net bilgim yok benim. yımah'ın yardımsewerliğini vurgulamak istedim sadece

• quote:

quote:

oda başkasından öğrendi
  • Beyler fifa12 den kalma takım ismiyle devam ediyorum... bunu degiştirmeninin bir yolu varmı yardımcı olurmusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 24062407240824092410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.