Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24052406240724082409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4231 NASRİ 28 000 iyimidir,kar yaparmıyız beyler,kaça gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

oyunu oynayan arkadaşlar overall - pace konusunda ortak bir karara varamamış gözüküyor.Kimine göre pace varken overall hiç önemli değil ,kimine görede pace si az olan iyi yüksel overalli ile o açığı kapatıyor.Kafam iyice karıştı

pace in önemi göz ardı edilemez ama şunu sölemek gerekirse,yaklaşık 35 maç yaptım...overallı robinhoda sonuna kadar hissediyorsun ama 75 overallı eder luiz sürünüyor,topa hakim değil,ayağında top yutamıyor,aynı şekilde welington yerlerde sürünürken pato yardırıyor,yani oyunda artık agbonu al deli gibi koş ,agbonu tutmak için bronz osborne al,yada yüksek paceli defans oyuncu koy kalmamış,oyunda vizyon(ki overalla doğru orantılı),mantalite ve top tekniği önem kazanmış,yani bariz pato ile welington arasındaki farkı aralara kaçmasından top almasından pas atmasından anlayabiliyoruz,böyle oluncada overall bu sene oyunda herşey olacak,
    geçen sene ki gibi bronz ve silver takımlar 87-88 overalları madara edemeyecek(süper oynayanlar hariç),

• pace in önemi göz ardı edilemez ama şunu sölemek gerekirse,yaklaşık 35 maç yaptım...overallı robinhoda sonuna kadar hissediyorsun ama 75 overallı eder luiz sürünüyor,topa hakim değil,ayağında top yutamıyor,aynı şekilde welington yerlerde sürünürken pato yardırıyor,yani oyunda artık agbonu al deli gibi koş ,agbonu tutmak için bronz osborne al,yada yüksek paceli defans oyuncu koy kalmamış,oyunda vizyon(ki overalla doğru orantılı),mantalite ve top tekniği önem kazanmış,yani bariz pato ile welington arasındaki farkı aralara kaçmasından top almasından pas atmasından anlayabiliyoruz,böyle oluncada overall bu sene oyunda herşey olacak,
    geçen sene ki gibi bronz ve silver takımlar 87-88 overalları madara edemeyecek(süper oynayanlar hariç),
  • Burçin Abi

Nasri'nin özellikleri hiçte fena değil, gayet güzel,

benim tahminim 45'e çıkar :) hemde rahat çıkar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhibbi -- 25 Eylül 2012; 14:40:25 >
  • 21 000 86 lavezzi aldım umarım hata yapmamışımdır????????
  • acil 5-6 bin borç vericek var mı beyler geceye geri ödeyebilirim acil lazımm
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

quote:

oyunu oynayan arkadaşlar overall - pace konusunda ortak bir karara varamamış gözüküyor.Kimine göre pace varken overall hiç önemli değil ,kimine görede pace si az olan iyi yüksel overalli ile o açığı kapatıyor.Kafam iyice karıştı

pace in önemi göz ardı edilemez ama şunu sölemek gerekirse,yaklaşık 35 maç yaptım...overallı robinhoda sonuna kadar hissediyorsun ama 75 overallı eder luiz sürünüyor,topa hakim değil,ayağında top yutamıyor,aynı şekilde welington yerlerde sürünürken pato yardırıyor,yani oyunda artık agbonu al deli gibi koş ,agbonu tutmak için bronz osborne al,yada yüksek paceli defans oyuncu koy kalmamış,oyunda vizyon(ki overalla doğru orantılı),mantalite ve top tekniği önem kazanmış,yani bariz pato ile welington arasındaki farkı aralara kaçmasından top almasından pas atmasından anlayabiliyoruz,böyle oluncada overall bu sene oyunda herşey olacak,

hımm o zaman overall olmadan pace sadece koşmak gibi oluyor.Fb de bir Lazetic vardı aklıma o geldi birden...

Nasriyi kendi kadrona düşünüyorsan al derim.Al sat için bakıyorsan bu aralar fiyatlar arttığından dolayı ticaret azaldı.Avrupada oyun çıktığında fiyatlar birden artmazsa çok iyi kar edersin ama kısa vadede 10k lık bir kar bekleme.Uzun vadede büyük kar olur.Ama karar senin

• bi yardım sever açıklarmı şu ultimate team olayını

cuma oyun çıkınca bende alıcam orj. pc için bugüne kadar 1 kere dahi online oynamadım fifa senelerdir offline takılıyorumm

çok karışık bir şeymidir bu ultimate işi bende başlasam becerebilirmiyim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bi yardım sever açıklarmı şu ultimate team olayını

cuma oyun çıkınca bende alıcam orj. pc için bugüne kadar 1 kere dahi online oynamadım fifa senelerdir offline takılıyorumm

çok karışık bir şeymidir bu ultimate işi bende başlasam becerebilirmiyim ??

o yardımsever rehberi hazırlıyor hocam :) sadece bir kaç gün daha sabredersen rehber elinde olur.. zaten ilk defa oynayacağından 28inden önce başlayamayacaksın..
  • hocam youtube a gir videoları seyret tutorial falan
  • Merabalar ben standart edition pc için fifa 13 aldım ben bununla ultimate team kurabilicekmiyim yoksa ultimate team olanını mı satın almam gerekiyordu.teşekkür ederim bilgi için şimdiden
  • pace bence çok önemli..
    burçin abiye katılıyorum ama dolaylı olarak..
    dediği gibi pace tek başına bir işe yaramıyor
    first touch olayı. vs. si artık çok önemli..
    yani genel olarak overall yüksek olupta pace i düşük olan adam işe yaramaz.
    ama pace yüksek overall de yüksek ise o zaman para eder.
    adam alırken tek birşeye bakmak hata olur.
    overall ile pace e bakıp alınacak..
    **
    umarım anlatabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

acil 5-6 bin borç vericek var mı beyler geceye geri ödeyebilirim acil lazımm

hemen çıkartırsan kartı alabilirim
    %5 sana ait ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinazor89

Merabalar ben standart edition pc için fifa 13 aldım ben bununla ultimate team kurabilicekmiyim yoksa ultimate team olanını mı satın almam gerekiyordu.teşekkür ederim bilgi için şimdiden

UT kurabilirsin hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Merabalar ben standart edition pc için fifa 13 aldım ben bununla ultimate team kurabilicekmiyim yoksa ultimate team olanını mı satın almam gerekiyordu.teşekkür ederim bilgi için şimdiden

UT kurabilirsin hocam..

gerçekten çok teşekkür ederim cd key verildi bana bi an korktum satan yer o tarz bişiden bahsettide.son olarak şuan sanırım ultimate teami web sitesinden yapamıyorum.oyun iniyor preloading diye.oyun inince ultimate team ve pro club için oyun içinden mi acıcam karakterleri+web sitesinden bi işim olucakmı.

• quote:

quote:

quote:

UT kurabilirsin hocam..

gerçekten çok teşekkür ederim cd key verildi bana bi an korktum satan yer o tarz bişiden bahsettide.son olarak şuan sanırım ultimate teami web sitesinden yapamıyorum.oyun iniyor preloading diye.oyun inince ultimate team ve pro club için oyun içinden mi acıcam karakterleri+web sitesinden bi işim olucakmı.

tahminim,

şu an oyunu oynamana izin vermediği için UTyi webden de kullanamazsın.. ne zaman oyunu kurup oynayabildin, o zaman UTyi webden de oynayabilirsin hocam..

• Kutulu alıpta online oynayamayan var mı?

Yöntem şu: Account Managment > Redeem Code girip online pass kodunuzu yazın 100 kblık dosya çıkıyor indirin ve oyuna girin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

UT kurabilirsin hocam..

tahminim,

şu an oyunu oynamana izin vermediği için UTyi webden de kullanamazsın.. ne zaman oyunu kurup oynayabildin, o zaman UTyi webden de oynayabilirsin hocam..

Teşekkür ederim yardımınız için müsadeniz olursa origin ekliyebilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

pace bence çok önemli..
    burçin abiye katılıyorum ama dolaylı olarak..
    dediği gibi pace tek başına bir işe yaramıyor
    first touch olayı. vs. si artık çok önemli..
    yani genel olarak overall yüksek olupta pace i düşük olan adam işe yaramaz.
    ama pace yüksek overall de yüksek ise o zaman para eder.
    adam alırken tek birşeye bakmak hata olur.
    overall ile pace e bakıp alınacak..
    **
    umarım anlatabildim

hocam pace ve overal ikiside yüksel olunca zaten problem yok genelde tercih elidir durumda budur.

Mesela Realli Alonso overall 87 pace 58
    Benim değerlendirmeme göre(daha oyunu oynamadan) bu adam sadece CDM oynar başkada bundan hiçbirşey olmaz.

Peki siz oyun oynayanlar bu Alonso yu nasıl değerlendirirsiniz

Not : Alonso almıştım sattım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

acil 5-6 bin borç vericek var mı beyler geceye geri ödeyebilirim acil lazımm

hemen çıkartırsan kartı alabilirim
    %5 sana ait ama

buldum dostum teşekkürler genede
  • 
Sayfa: önceki 24052406240724082409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.