Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23992400240124022403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk-eagle

33k'ya kurduğum gold kadroyu an itibariyle 60k'ya sattım nasıl oldu anlamadım

iyi ticaret yapmışsın işte
  • Valla öyle oldu 2kya aldığım adamı 7-8k ya sattım süper oldu
  • başlarken kaç gold ile başlıyor oyun ve mesela maç başına kaç gold kazanıyorsunuz. bilmediğimden soruyorum hala kararsızım da ben alıp almamak konusunda
  • Oyucnular ne pahali yaa, ne is bu ...
    40k var, ne yapacagimi bilmiyorum ...

Bu Takimla Oynuyorum :

442

Muslera (9)
    Bamba (Fildisili 7) - Semih (9) - Miranda (9) - Filipe Luis (9)
    Eboué (9) - Selçuk (9) - Emre (9) - Simao (9)
    Burak (9) - Adrian Atletico Mad 9)

Chem 100

Rekor - 7-0-2 ...

Ne dersiniz, bekleyimmi 1 ay falan, fiyatlar inermi .. ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: x7urkiiSh67

Oyucnular ne pahali yaa, ne is bu ...

Bu Takimla Oynuyorum :

442

Muslera (9)

Chem 100

Rekor - 7-0-2 ...

valla ben 20 k ya Bent - Hernandez Ashley Young - Wallcot aldım.. biraz daha biriktireyim devamı gelecek.. Pacesi yüksek bpl kadrosu kuruyorum.. yavaş yavaş geliştiricem ilerde..
  • quote:

Bu Takimla Oynuyorum :

442

Muslera (9)

Chem 100

Rekor - 7-0-2 ...

Bu kadro kalsin satmaya kalksan da ancak bugun satilir bazilari yarindan itibaren bu adamlar discard edilmeye baslanacak. Onemli olan coins yapman icin tam bir kadro olmasi elinde kazan veya kaybet coins aliyorsun illaki. Elindeki nakiti islet, kendine kar marji belirle ( yuzde 5 EA kesecek o yuzden , 15 de sen ekle sat mesela)

Pace 90+ oyuncular herzaman kar birakir , arastir biraz ve 80+ CB'leri arastir bunlar yarin itibariyle cok satar.

• Beyler Suan 7 k Kastım Bu 7 k ile Ne Yapmamı Önerirsiniz ve Nasıl Yapmamı Önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

fifa 13 ve fight night champions u alıcam psn den ortak olmak isteyen varmı 90 tl ediyor 2 oyun ?

bende psnden almayı dusunuyorum kardesim nasıl oluyo ıkı kısı oynuyo bıde gold paket verıyomu oyle alınca
  • Oyunu aldık online pass henüz kabul etmediği için offline takılıyorum. Ut takımımı dağıtmasaydım şimdi offline maçlar yapardım. Kariyer yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

quote:

Bu Takimla Oynuyorum :

442

Muslera (9)

Chem 100

Rekor - 7-0-2 ...

Bu kadro kalsin satmaya kalksan da ancak bugun satilir bazilari yarindan itibaren bu adamlar discard edilmeye baslanacak. Onemli olan coins yapman icin tam bir kadro olmasi elinde kazan veya kaybet coins aliyorsun illaki. Elindeki nakiti islet, kendine kar marji belirle ( yuzde 5 EA kesecek o yuzden , 15 de sen ekle sat mesela)

Pace 90+ oyuncular herzaman kar birakir , arastir biraz ve 80+ CB'leri arastir bunlar yarin itibariyle cok satar.

Tamam kardo ;)

• Evet sabah satmaya başladığım TR-GS takımım akşam saatlerinde 17 oyuncudan 3oyuncuya indi arada gelen parayla ucuza italyan alıp sattım en karlışda FREY alışverişi oldu 500e geldi 3000e gitti şok oldum Herneyse İtalyan takımıma birtek sağ bek kaldı Basta diye bir oyuncu var onu düşünüyrum ama elimde kalanların satılması gerek. Şimdilik durum aşağıdaki gibi çok hızlı bir takım oldu

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

• quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

quote:

Bu Takimla Oynuyorum :

442

Muslera (9)

Chem 100

Rekor - 7-0-2 ...

Merhaba mistır Alp. Sizin memlekette oyun ne zaman çıkıyor? Belki online pass girebiliriz o zaman.

• yahu kafayı yiyecem ben yine az önce ne güzel oyanrken yaklaşık 1 saattir şu hatayı alıyorum sebebini bilen yada şu an alan var mı?
    We are sorry but there has been an error connecting to FIFA 12 UT you will be returned to the FIFA 12 MAIN MENU..........

Valla sowcem ya
  • Beyler ps3 fifa da Türkçe menümü var yoksa alttaki ilandaki adamlarmı yalancı?

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-13-turkce-stokta-ps3-oyun-move-worldbazaar-64895803
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuNuSHD

Beyler Suan 7 k Kastım Bu 7 k ile Ne Yapmamı Önerirsiniz ve Nasıl Yapmamı Önerirsiniz ?

bana gönderebilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick_Otin

yahu kafayı yiyecem ben yine az önce ne güzel oyanrken yaklaşık 1 saattir şu hatayı alıyorum sebebini bilen yada şu an alan var mı?
    We are sorry but there has been an error connecting to FIFA 12 UT you will be returned to the FIFA 12 MAIN MENU..........

Valla sowcem ya

aynen öle defalarca denedim ayni hata h2h oynadim ..
  • Fiyatlar resmen overpriced yakındır düşmesi. :)

Bu arada web bende çok yavaş sizde nasıl?
  • beyler oyunu aldım açtım ut modu güzel olmuş ama fifa point alamadım şu anda alamazsınız dedi bununla ilgili bi bilgisi olan var mı? yani oyun içinden almaya çalıştım alamazsın yazısı çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Fiyatlar resmen overpriced yakındır düşmesi. :)

Bu arada web bende çok yavaş sizde nasıl?

Web aşırı yavaş gerçekten.

Cuma günü fiyatlar çok iyiydi.Cumartesi hafiften arttı.Pazar günü baya yükseldi.Hafta sonu olduğu için normaldir demiştim.Bugün düşücek diye beklerken iyice tavan yaptı.İnşallah en kısa zamanda normale döner
  • 350 coins'e oyunun başında aldımd sonuç

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
  • 
Sayfa: önceki 23992400240124022403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.