Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (1216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5li defans oynayanlar genelde orta-kafa ile etkili oluyorlar. benimde en zorlandığım taktiklerden biri karşıdayken eğer iyi bir header'ı varsa ve öne geçmişse defansif mod'a alıp oyunu öyle devam ettirebiliyorlar, lakin bana kalırsa çok sıkıcı bir taktik..
  • 3-0 yenilirken dakika 89 da karşı tarafın düşmesi ve maçı kazanmam.... Ne kadar güzel bir duyguymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

5li defans oynayanlar genelde orta-kafa ile etkili oluyorlar. benimde en zorlandığım taktiklerden biri karşıdayken eğer iyi bir header'ı varsa ve öne geçmişse defansif mod'a alıp oyunu öyle devam ettirebiliyorlar, lakin bana kalırsa çok sıkıcı bir taktik..

rakibi günaha sokan bi taktik diyelim hocam 90 dakika boyunca agzım durmuyor kısacası
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

5li defans oynayanlar genelde orta-kafa ile etkili oluyorlar. benimde en zorlandığım taktiklerden biri karşıdayken eğer iyi bir header'ı varsa ve öne geçmişse defansif mod'a alıp oyunu öyle devam ettirebiliyorlar, lakin bana kalırsa çok sıkıcı bir taktik..

rakibi günaha sokan bi taktik diyelim hocam 90 dakika boyunca agzım durmuyor kısacası

Gerçekten öyle geliyor kafayla golü atıyor 25-30.dakikada maç öyle sonlanıyor, normal atakda yapamıyor.. orta-kafa-gol ve defansa çekil, 1-2 pozisyon yakalıyorum ve değerlendiremezsem o maç bitmiştir artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: emresenol9

beyler bu haftanın topçularını nasıl alıyolar ya da nasıl çıkıyor

paketlerden çıkıyor
  • real madridi tamamlamama 2 kişi kaldı.. c.Ronaldo ve Casillas..

gerisi tamam..
    kadrom ispanya
    4231 oynuyorum

Kameni[gk]
    s.ramos pepe carvalho marcelo
    diarra khedira
    di maria özil
    kaka
    benzema

yedekler : higuain - raul albiol - arbeloa ..

elimde 3 kadro kurabilcek futbolcu var..
    ingiltere - ispanya - fransa - brezilya karmaları..
    --
    neymar nasri david luiz gomez.. mandanda bunlarıda fahiş fiyatlarla satılığa koydum..bakalım alan çıkar belki
    **
    kadro ile ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim ?
    kameniden memnunum en başından beri bende..daha yerine 1 kişi bile geçmedi..hatta yedeği bile yok
    geri kalan için öneriniz varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

geri kalan için öneriniz varmıdır ?

En büyük eksikliklerden biri "xavi alonso" yok kadronda kardeşim ;)

Not : kaleye mutlaka C.Lopez al derim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 19 Ocak 2012; 14:02:00 >
  • 5'li defansı yerenler sanırım hiç bu taktikle iyi oynayan birine denk gelmemişler. çok daha iyi 5'li defans 4'lüye göre.
  • Arkadaşlar geçen günde sormuştum ama cevap alamadım eğer bilen varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim ;)

İspanya Liginde "Malaga" takımında oynayan LB pozisyonun "ELİSEU" (if) diye bir adam var onu almak istiyorum ama tam emin değilim 78 overall ama güçleri oldukça iyi 90 pace güzel yani ;) yorumlarınızı bekliyorum...

Fiyatı : 45k falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 19 Ocak 2012; 14:10:59 >
  • 5li defans yap ultra defensive yap adamdan kufurlu mesaji ye :) eskiden tum maclarim boyleydi ama cok sikici biktiriyor adami :)

ve ataklar daha gucsuz oluyor tabii bir kez buldunuzmu atmaniz lazim
  • PS3ü olanlar lütfen eklerler mi beni PSN'e :D

Nick : ShevaESES
  • Flood için özür dilerim

Benim birsürü kadrom var ama devamlılığım yok kadrolarım şöyle

Bosna Hersek

İskoçya Ligi Bronz

Bologna FC (İtalyada Tuttuğum takım)

Fransa Silver

Barclays PL

Nijerya

daha birsürü de var....

Şuan birikmiş 10k coin var ne yapmalıyım? Pack aldım hep ve hiç bişi çıkmadı şu ana kadar risk almaktan korkuyorum ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutnaderi -- 19 Ocak 2012; 15:14:39 >

• Kadroyu kampa aldim bikac radikal degisiklik zamani :)
  • Rooney'i almış bulunmaktayım alır almazda 1. dakikada golü attım kafayla
  • quote:

Rooney'i almış bulunmaktayım alır almazda 1. dakikada golü attım kafayla

Hayırlı olsun , özellikle uzaktan şut çek iyi vuruyor.
  •  FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

herşey bi anda oldu..ne oluyor anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: xxfifazxx

quote:

Ben size söylemiştim, rooney'i alma sebebimi. nasıl şutlar atıyordu rakibim ve çileden çıkmıştım birde direk hizası 0'dan vurdugu bi plase var top resmen düz giderken döndü kaleye girdi yok böyle birşey hem kafa toplarındada gayet başarılı

• quote:

quote:

korkudan paylasamiyorum uzgunum

GK : Stekelenburg
    LB : Taiwo
    CB : IF Thiago Silva
    CB : Chiellini
    RB : Maicon
    CDM : Cambiasso
    CDM : SIF Marchisio
    CAM : IF Lavezzi
    CAM : Robinho
    ST : Pato
    ST : IF Pazzini

IF Pazziniyi cok begendim biraz yavas ama her kafasi gol sutlari da baya iyi cunku finishingi 99 kacirmiyor.

IF Lavezziyi CAM de kullanmak ne kadar dogru bilmiyorum 3 chemistry ama deniyoruz iste LW suan LM yapsam acaba chemistry artar mi?

Robinho cam de idare ediyor yani cok birsey yaptigini gormedim

Cambiasso orta sahada cok savasiyor seviyorum cok top kapiyor

SIF Marchisio pek gostermiyor kendini bilmiyorum pek begenmedim KIMLE DEGISTIRSEM?

DEFANSTA biraz zayiflik var sanki adamlarin passingler dusuk oldugundan biraz yamuk paslardan top kaybediyorum gol yiyorum :/

ONERECEGINIZ BIRI VAR MI 300k var

• quote:

Orijinalden alıntı: omsima

quote:

quote:

korkudan paylasamiyorum uzgunum

GK : Stekelenburg
    LB : Taiwo
    CB : IF Thiago Silva
    CB : Chiellini
    RB : Maicon
    CDM : Cambiasso
    CDM : SIF Marchisio
    CAM : IF Lavezzi
    CAM : Robinho
    ST : Pato
    ST : IF Pazzini

IF Pazziniyi cok begendim biraz yavas ama her kafasi gol sutlari da baya iyi cunku finishingi 99 kacirmiyor.

IF Lavezziyi CAM de kullanmak ne kadar dogru bilmiyorum 3 chemistry ama deniyoruz iste LW suan LM yapsam acaba chemistry artar mi?

Robinho cam de idare ediyor yani cok birsey yaptigini gormedim

Cambiasso orta sahada cok savasiyor seviyorum cok top kapiyor

SIF Marchisio pek gostermiyor kendini bilmiyorum pek begenmedim KIMLE DEGISTIRSEM?

DEFANSTA biraz zayiflik var sanki adamlarin passingler dusuk oldugundan biraz yamuk paslardan top kaybediyorum gol yiyorum :/

ONERECEGINIZ BIRI VAR MI 300k var

diğer cam a SİF neymar al pato ile bağla cdm ye sif ramirez pato ile de if ibrayı koy bak takımı izle

• arkadaşlar 2 gündür pc de online maç yapamıyorum nedendir. ? kimsenin başına gelmezmi bu iş ?
  • 
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.