Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (1211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapım aşaması henüz yeni tamamlanmış olan güncel oyun ve teknoloji portal sayfamızda bizlere yardımcı olacak arkadaşlar aranmaktadır.
    Web sitemizde düzenlecek olan yarışmayı kazanan 2 arkadaşımıza istedikleri herhangi bir oyun için 75 TL değerinde e-pin kodu hediye edilicektir.
    Detaylar için :www.mcgameportal.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Etkinlik:http://www.mcgameportal.com/etkinlik-duyurulari-%28odullu%29/wallpaper-yarismasi/
    Yetkili alımları için :www.mcgameportal.com/yetkili-alimlari

Saygılarımızla,

McgamePORTAL Yönetimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

Orijinalden alıntı: simaobjk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

şu parasına oynama olayı nasıl oluyo ?

o ne demek hocam yoksa tahmin ettigim düello sistemimi geldi iki kişi ortaya para koyup yenen alıp giden cinste bişey mi var

hocam galiba şuhttp://virgingaming.com/what-is-virgin-gaming/?f=HME_1B_001http://virgingaming.com/play-for-real-money/?f=HME_1E_001 (linkler temizdir herhalde bana da ea gönderdi). fazla çeviremedim ingilizce eksikliğinden

ahaa :)
    bu nedir böyle ya merak ettim cidden :)) inceliyorum şuan :)

Oyundada var bu 400.000$ için fifa 12 oynayın adı altında sol üstte bi icon cıkıyor, üçgene basıp take me here deyince lobilere gönderiyor ama pek birşey çözemedim..

üye oldum sorun yok gayet temiz menüler falan gayet açıklayıcı sana belli bir para veriyor ve onunla başlıyosun ardından kredi kartınla para alıyosun vs. vs. maç kazandıkçada para kazanıyosun aynen

ancakkk oynamak istediğiniz oyunu seçin dedi fifa 12 yi seçtim ve PSN ve EA giriş bilgilerimi istiyor :D yok abi ben güvenemedim :)) kapadım ekranı iptal

ne kadar para oluyor hesapta? bide o kazanılan parayla hemen pack açılır di mi

ne kadar olduğunu görmem içni üyeliği tamamlamam lazım abicim :)) yarıda bırakıp çıktım, belli olmaz EA bunu kendi yapsa katılırdım ama virgingame :)

güvenemiyorum açıkçası sırf şu psn ve EA girişlerini istediğinden :))

virgingame araştırdım, EA ile ortak yapıyormuş bu turnuvaları

örnek turnuva haberi ;
    http://shiftdelete.net/turnuva-geneli-toplam-1.6-milyon-dolar-odul-dagitilacak-32123.html

üye oldum ve gelen mesajı alta ekledim :)

Hello Muhibbi;

Welcome to Virgin Gaming, the worlds fastest growing online gaming community.

As a member, you can now add games to your account and start playing in tournaments and head-to-head matches. Win or lose, every game played will help you earn Virgin Gaming Points, define your skill rating by game, and increase your reputation through feedback from other members.

On behalf of the Virgin Gaming team, we're glad to have you on board.

Now go win a race or kill something.

Cheers,
    Virgin Gaming

buda ikinci mesaj;

Console Setup for FIFA 12

NEXT STEPS:

Select Online Modes
    Select EA SPORTS Arena
    Select Lobby Rooms
    Select the lobby you agreed to meet your opponent in (Ranked #1)
    Find your opponent in the lobby and select "invite to game"
    Choose your team and start playing!

hehe maç yapılacak yeri tarf ediyorr :)) bu akşam deneyelim bakalım :))

• http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iRSy9w97bcAOh (link temizdir) oyunda oluşturulabilecek en iyi takım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbi

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

quote:

quote:

quote:

quote:

şu parasına oynama olayı nasıl oluyo ?

o ne demek hocam yoksa tahmin ettigim düello sistemimi geldi iki kişi ortaya para koyup yenen alıp giden cinste bişey mi var

hocam galiba şuhttp://virgingaming.com/what-is-virgin-gaming/?f=HME_1B_001http://virgingaming.com/play-for-real-money/?f=HME_1E_001 (linkler temizdir herhalde bana da ea gönderdi). fazla çeviremedim ingilizce eksikliğinden

ahaa :)
    bu nedir böyle ya merak ettim cidden :)) inceliyorum şuan :)

Oyundada var bu 400.000$ için fifa 12 oynayın adı altında sol üstte bi icon cıkıyor, üçgene basıp take me here deyince lobilere gönderiyor ama pek birşey çözemedim..

üye oldum sorun yok gayet temiz menüler falan gayet açıklayıcı sana belli bir para veriyor ve onunla başlıyosun ardından kredi kartınla para alıyosun vs. vs. maç kazandıkçada para kazanıyosun aynen

ancakkk oynamak istediğiniz oyunu seçin dedi fifa 12 yi seçtim ve PSN ve EA giriş bilgilerimi istiyor :D yok abi ben güvenemedim :)) kapadım ekranı iptal

ne kadar para oluyor hesapta? bide o kazanılan parayla hemen pack açılır di mi

ne kadar olduğunu görmem içni üyeliği tamamlamam lazım abicim :)) yarıda bırakıp çıktım, belli olmaz EA bunu kendi yapsa katılırdım ama virgingame :)

güvenemiyorum açıkçası sırf şu psn ve EA girişlerini istediğinden :))

virgingame araştırdım, EA ile ortak yapıyormuş bu turnuvaları

örnek turnuva haberi ;
    http://shiftdelete.net/turnuva-geneli-toplam-1.6-milyon-dolar-odul-dagitilacak-32123.html

üye oldum ve gelen mesajı alta ekledim :)

Hello Muhibbi;

Welcome to Virgin Gaming, the worlds fastest growing online gaming community.

As a member, you can now add games to your account and start playing in tournaments and head-to-head matches. Win or lose, every game played will help you earn Virgin Gaming Points, define your skill rating by game, and increase your reputation through feedback from other members.

On behalf of the Virgin Gaming team, we're glad to have you on board.

Now go win a race or kill something.

Cheers,
    Virgin Gaming

buda ikinci mesaj;

Console Setup for FIFA 12

NEXT STEPS:

Select Online Modes
    Select EA SPORTS Arena
    Select Lobby Rooms
    Select the lobby you agreed to meet your opponent in (Ranked #1)
    Find your opponent in the lobby and select "invite to game"
    Choose your team and start playing!

hehe maç yapılacak yeri tarf ediyorr :)) bu akşam deneyelim bakalım :))

Alıntıları Göster
    @muhibbi
    kendi biraz para veriyo di mi? ben de üye olayım bari
    edit: başlangıçta para vermiyomuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simaobjk -- 18 Ocak 2012; 14:55:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxfifazxx

quote:

Orijinalden alıntı: EVREN-FB-

quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Yalniz bir oyuncunun nif ile ifi arasinda fark yok demek matematige aykiri herseyden once!adamin dribbling 80 den 85e cikinca fark nasil olmuyor?ibrahimovic mesela,if olmayani cildirtiyor bazen ama if olani mukemmel.

dostum sana bir konuda katılmam,fi ile sif if ile regular arasında bariz fark var kullanan bilir kağıt üzerinde bakmayın statslarına bakın,ama ben hem regular hemde if ibra kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirm ibrada if olmamış,reguları ile arasındaki fark farkedilmiyor sadece bu oyuncu için sana katılmam ama bir sif nani regular nani araısnda dağlar kadar fark var ,unutmadan şunu da söylim illa bir oyuncunun sifi ifinden iyi olur diye bir mantık ta yok, geçen sene bende 88 lucio vardı süpher adamdı sonra 89 toty lucio çıktı ama alakası bile yoktu ifi ile,birçok oyuncu da benim gibi düşünüyordu,yani toty si daha kötü geldi

burçine katılıyorum bazı ifler sifler tutmuyor,ama genel olarak formda oyuncunun farkı göz ardı edilemez,bir defa daha iri oluyorlar dikkat edin...
    bu arada nasılsınız arkadaşlar burçin,xxfifazxx ve çelikalpuzun süredir yazamadım ama sizin tempo aynen devam maşallah

Hocam hoşgeldin , bayadır yoktun ortalarda..

Hazır yakalamışken sorayım İf Given nasıl memnunmusun ? Bu adam tam bir soru işareti sayılır , kalecilerin kova olduğu şu ortamda bpl de iş yaparmı ne diyosun ?

dostum given normal çokta iyi değil diyeyim..kalecilerde casillastan başkası beni şaşırtamadı daha oyunda,onunda özellikleri ortada..
    turnuvalar nasıl gidiyor imreniyorum valla xboxta düzenleyen falan yok heralde,çok zevkli olur ödülde baya iyi

• quote:

@muhibbi

dostum siteyi inceliyorum şuan tam çözemedim ama anladığım kadarıyla maç yaparak para kazanıyorsun.

para vererekte turnuvalara giriyorsun belli bir miktar :)) aslında süper çok güzel geldi banada incelemek lazım tam anlamıyla :))

gerçek para dönüyor işin içinde coins falan değil.

şuan mesela 10$ giriş bedelli bir turnuva var

sıralama ve kazanacağın paralar şu şekil :)

1. 140bin dolar
    2. 40bin dolar
    3-4 2800 dolar
    5-8 2400 dolar
    9-16 2000 dolar
    17-32 1800 dolar
    33-64 1400 dolar
    65-128 840 dolar
    129-256 480 dolar

abi sanırım 250. falan olabilirimm :D uff kaptım 480 doları :D

• Evet turnuvalarımız oldukça zevkli ve keyifli , forumun en elit oyuncuları bizim turnuvada sayılır..

Xbox ve pc de durum farklı evet ama bu platformlarında oyuncu kitlesi arttıkça onlarında organize olabileceğini düşünüyorum zaman lazım.
  • quote:

benin takım
    if given
    if richards-if terry-ferdinand-evra
    toure
    if walcott-gerard-bale
    rooney-agüero

ingiltereden çok memnunum
    burçin usta senin takımı merak etmiyor değilimen son süper la liga takımın vardı

güzel özetlemişsin kardeşim "en süper la liga VARDI" artık yok çünkü çalındı şimdi silver brasil ile devam ediyozz

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Yalniz bir oyuncunun nif ile ifi arasinda fark yok demek matematige aykiri herseyden once!adamin dribbling 80 den 85e cikinca fark nasil olmuyor?ibrahimovic mesela,if olmayani cildirtiyor bazen ama if olani mukemmel.

dostum sana bir konuda katılmam,fi ile sif if ile regular arasında bariz fark var kullanan bilir kağıt üzerinde bakmayın statslarına bakın,ama ben hem regular hemde if ibra kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirm ibrada if olmamış,reguları ile arasındaki fark farkedilmiyor sadece bu oyuncu için sana katılmam ama bir sif nani regular nani araısnda dağlar kadar fark var ,unutmadan şunu da söylim illa bir oyuncunun sifi ifinden iyi olur diye bir mantık ta yok, geçen sene bende 88 lucio vardı süpher adamdı sonra 89 toty lucio çıktı ama alakası bile yoktu ifi ile,birçok oyuncu da benim gibi düşünüyordu,yani toty si daha kötü geldi

burçine katılıyorum bazı ifler sifler tutmuyor,ama genel olarak formda oyuncunun farkı göz ardı edilemez,bir defa daha iri oluyorlar dikkat edin...
    bu arada nasılsınız arkadaşlar burçin,xxfifazxx ve çelikalpuzun süredir yazamadım ama sizin tempo aynen devam maşallah

kardeşim hakikatten ya neelerdesin uzun süredir yazmıyorsun psn de yoksun

• quote:

quote:

@muhibbi

dostum siteyi inceliyorum şuan tam çözemedim ama anladığım kadarıyla maç yaparak para kazanıyorsun.

para vererekte turnuvalara giriyorsun belli bir miktar :)) aslında süper çok güzel geldi banada incelemek lazım tam anlamıyla :))

gerçek para dönüyor işin içinde coins falan değil.

şuan mesela 10$ giriş bedelli bir turnuva var

sıralama ve kazanacağın paralar şu şekil :)

1. 140bin dolar
    2. 40bin dolar
    3-4 2800 dolar
    5-8 2400 dolar
    9-16 2000 dolar
    17-32 1800 dolar
    33-64 1400 dolar
    65-128 840 dolar
    129-256 480 dolar

abi sanırım 250. falan olabilirimm :D uff kaptım 480 doları :D

arena lobbysinde bi maç yaptım. yendim ama para gelmedi. herhalde başka bi olayı var bunun

• quote:

quote:

benin takım
    if given
    toure
    if walcott-gerard-bale
    rooney-agüero

burçin usta senin takımı merak etmiyor değilimen son süper la liga takımın vardı

güzel özetlemişsin kardeşim "en süper la liga VARDI" artık yok çünkü çalındı şimdi silver brasil ile devam ediyozz

ciddi olamazsın nasıl olur ya bir ara hatırlıyorum kayıptı takımın ama sonra ortaya çıkmıştı,sonramı oldu çok üzüldüm burçin.valla iyi kadro görmeye görsünler hemen başlıyorlar mesja bilmem neye hep tuzak

• quote:

quote:

quote:

benin takım
    if given
    toure
    if walcott-gerard-bale
    rooney-agüero

ciddi olamazsın nasıl olur ya bir ara hatırlıyorum kayıptı takımın ama sonra ortaya çıkmıştı,sonramı oldu çok üzüldüm burçin.valla iyi kadro görmeye görsünler hemen başlıyorlar mesja bilmem neye hep tuzak

pm

• Arkadaşlar PS3 platformu için 100K coins arıyorum bide virtual proda takım arıyorum pmden ulaşın.
  • quote:

Evet turnuvalarımız oldukça zevkli ve keyifli , forumun en elit oyuncuları bizim turnuvada sayılır..

Xbox ve pc de durum farklı evet ama bu platformlarında oyuncu kitlesi arttıkça onlarında organize olabileceğini düşünüyorum zaman lazım.

italya kadrosu onerir misin hocam coin bol
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

quote:

Evet turnuvalarımız oldukça zevkli ve keyifli , forumun en elit oyuncuları bizim turnuvada sayılır..

4-3-3
    if cesar
    if tiago silva
    lucio
    maıcon
    alves
    pato
    if boateng
    snejder
    robben
    if ibra
    if lavezzi
    akar bu kadro

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omsima

quote:

4-3-3
    if cesar
    if tiago silva
    lucio
    maıcon
    alves
    pato
    if boateng
    snejder
    robben
    if ibra
    if lavezzi
    akar bu kadro

hocam banada bır portekız kadrosu onersen :)

• if benzemalar aşırı derecede ucuzlucak sif falcao geliyor
  • Sif Falcao gelirse yakarım bu gezegeni yakkarrımm! Oyun tarzima en cok uyan forvet. Tek eksiği hızıydı oda artarsa tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • totw saat kacta cikiyodu ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuanJuan

Sif Falcao gelirse yakarım bu gezegeni yakkarrımm! Oyun tarzima en cok uyan forvet. Tek eksiği hızıydı oda artarsa tamamdır.

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#cGj7hn1abcAER burda işte pace 80 olmuş bence güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.