Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.453.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serseri35

Arkadaslar selam,

Bronz kadro kurmaya karar verdim, Lig veya ulke tavsiyeleriniz nelerdir ?

Ingiltere alt ligleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darkwaves

quote:

Beyler bir tane Casillas kovalıyordum son 30 saniyeye 80k'da girdi ve olana bakın:

/>

adam dier hesabından çekmiştir muhtemelen, ama öyle oluncada komisyon giriyor adama :)

Bana kalırsa iki kişi kapışıyordu, çünkü fiyat 1k 1k artmaya başlamıştı bir anda birinin analog tusu takıldı ve max parayı çekti..

aklımdan geçeni yazmışsın :)) tam %90 kol takılmıştır diyecektimm

Acaba trade'e koyduklarımızı buy now'lı yaparak hata mı ediyoruz ya !?? Bize neden denk gelmiyor hiç böyle gariplikler..

ps: dun 2.5k ya Ramos buldum 41212 =D

kol takılması filan degil bu şirket adamlar 2 kişi böyle adamları 150 den koyuyor son saniyelerde basan basana şirketi yapan adamın biri 200 yazıyor diger sazanlarda 80 de diye basıyor fiyat görmeden 201 olmuş halbuki
  • Arkadaslar su contract olayı cok can sıkıcı hemen bitiyor ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk-eagle

Arkadaslar su contract olayı cok can sıkıcı hemen bitiyor ne yapmam lazım?

Rare teknik trektörler yüzde 2 kontratları artıryo biraz teknik traktör alip ileriye dönük yatırım yapabilirsin
  • quote:

Rare teknik trektörler yüzde 2 kontratları artıryo biraz teknik traktör alip ileriye dönük yatırım yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

abiler bu pac ne oluyor

pac ten kastın PACE ise adamın hızlanması anlamına geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darkwaves

quote:

Beyler bir tane Casillas kovalıyordum son 30 saniyeye 80k'da girdi ve olana bakın:

/>

adam dier hesabından çekmiştir muhtemelen, ama öyle oluncada komisyon giriyor adama :)

Bana kalırsa iki kişi kapışıyordu, çünkü fiyat 1k 1k artmaya başlamıştı bir anda birinin analog tusu takıldı ve max parayı çekti..

aklımdan geçeni yazmışsın :)) tam %90 kol takılmıştır diyecektimm

Acaba trade'e koyduklarımızı buy now'lı yaparak hata mı ediyoruz ya !?? Bize neden denk gelmiyor hiç böyle gariplikler..

ps: dun 2.5k ya Ramos buldum 41212 =D

kol takılması filan degil bu şirket adamlar 2 kişi böyle adamları 150 den koyuyor son saniyelerde basan basana şirketi yapan adamın biri 200 yazıyor diger sazanlarda 80 de diye basıyor fiyat görmeden 201 olmuş halbuki

vay be :) neler neler dönüyo şu oyunda yaa hayret :))

taktik sağlammış :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesakan96

quote:

teknik traktör
  • quote:

Orijinalden alıntı: ognfb

quote:

Orijinalden alıntı: enesakan96

quote:

teknik traktör

gold rare ler %3 silver rare %2 bronze rare %1 werir
  • Arkadaslar bu devre arasi transferlerinden sonra Ut kartlarinda degisiklik oluyormu?adam transfer olduysa hala eski takimimi yaziyor kartin ustunde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

IF Cesar en düşük 150K sizce alınır mı?

100'lere düşer mi?

evet yavaş yavaş düşüyor fiyatı :))

arkadaşlar aranızda ID Cesar deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Arkadaslar bu devre arasi transferlerinden sonra Ut kartlarinda degisiklik oluyormu?adam transfer olduysa hala eski takimimi yaziyor kartin ustunde?

aynen transferler ut ye yansıcak. hem eski takımı tradelerde olucak yeni takımlı halide packlerden çıkacak
  • Arkadaşlar 1.5m Coins satıyorum Ps3 için ilgilenenler PM atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

quote:

Orijinalden alıntı: omsima

quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Takimin son hali;

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#fIa3NCNabckfs

IF Suarez ile ilk 2 mac golsuz kapattim, Hakan Sukur gibi arkadakileri besledi durdu, ama bir plase vurdu topu durdurup, aklimdan cikmiyo. ST ve bu taktikte sanki uyusmayacak gibi bakalim.

Onumuzdeki hedef IF Modric ama 450k'ye bulursam.

suarez yavas kaliyodur bence bende denedim yavas kaldi ben yavas adamlarla oynayamiyorum :)

SIF RVP deneyebilirsin oraya sol ayak sadece ama mukemmeldir sol ayagi

Torres'den farki yok gibi hiz olarak, kafa olarak daha dekgelmedi zaten onu bekliyorum tek forvette kafa atacak adama ihtiyacim var. Sirf bu yuzden Van Persie istemiyorum

sif rvp nin kafalari kotu degildi ben oynarken atiyordu yani :) ama baya iyi adam hizi cok iyi paslari + sol ayagi

tabi bende xavi ve iniesta oldugu icin messiyle dani alvesle de kafa atiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: no8name

quote:

Arkadaslar bu devre arasi transferlerinden sonra Ut kartlarinda degisiklik oluyormu?adam transfer olduysa hala eski takimimi yaziyor kartin ustunde?

aynen transferler ut ye yansıcak. hem eski takımı tradelerde olucak yeni takımlı halide packlerden çıkacak

tesekkurler,merak ediyordum bunu.

arkadaşlar bir sahtekarlık üzerine uyarayım herkesi,pahalı oyuncularınıza takas teklifinde Delibasic gibi birkaç if bronze oyuncuyu teklif ediyorlar,genelde fiyatı çok bilinmeyen ouncular oluyor ve fiyat araştırması yaptığınızda çok yüksek fiyat çıkabiliyor karşınıza o oyuncu ile ilgili ancak bu manipülasyon şeklinde oluyor.yani o oyunucunun fiyatını kendi accountalrı arasında şişirip daha sonra size patlatmaya çalışıyorlar,böylece elinizdeki kıymetli oyuncuyu balon fiyatlı bir oyuncuyla takas ederek büyük zarar edebilirsiniz. çok deniyorlar,o yüzden uyarayım dedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: no8name

quote:

tesekkurler,merak ediyordum bunu.

arkadaşlar bir sahtekarlık üzerine uyarayım herkesi,pahalı oyuncularınıza takas teklifinde Delibasic gibi birkaç if bronze oyuncuyu teklif ediyorlar,genelde fiyatı çok bilinmeyen ouncular oluyor ve fiyat araştırması yaptığınızda çok yüksek fiyat çıkabiliyor karşınıza o oyuncu ile ilgili ancak bu manipülasyon şeklinde oluyor.yani o oyunucunun fiyatını kendi accountalrı arasında şişirip daha sonra size patlatmaya çalışıyorlar,böylece elinizdeki kıymetli oyuncuyu balon fiyatlı bir oyuncuyla takas ederek büyük zarar edebilirsiniz. çok deniyorlar,o yüzden uyarayım dedim.

uyarı için çok teşekkürler çok haklısın. çakal kaynıo ortalıkta
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebabila

3k lik turnuva icin kendime yeni bir takim yaptim barclays pl liginden harika oynuyolar oneririm fovretdeki ikili super defans da super kaleciyi begendim fena deil yedeklerimi daha duzenleyemedim ama bu kadroya bakmaniz degerlendirmenizi isterim sahsen guzel bi kadro sizden de yorumlarinizi beklerim kardesler

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#bTJpexgxbcj8a

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#g4UQif7mbckqD

Turnuva için ben de ingiltereden kurdum böyle bi kadro. Bendeki bazı oyunculardan ekleyebilirsin istersen daha sağlam olur Kaleci jaaskelainen'in hastasıyım bende ilginç kurtarışları oluyor kedi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih118 -- 25 Aralık 2011; 16:20:33 >
  • s.a beyler aranıza yeni katıldım bende takip ediyorum arada.Kadromun linki:http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#jwS3N8aVbbTGa
    kadroma bi öneriniz felan varmı ? tşekkürler :))
  • arkadaşlar, BPL piyasasında fiyatlar acayip düşmüş yahu? bana mı öyle geliyor? adamlarım satılmıyor, fiyat düşüyorum halen alan yok, bekletiyorum artık satışa çıkarmıyorum
  • quote:

arkadaşlar, BPL piyasasında fiyatlar acayip düşmüş yahu? bana mı öyle geliyor? adamlarım satılmıyor, fiyat düşüyorum halen alan yok, bekletiyorum artık satışa çıkarmıyorum

Sadece bpl değil tüm fiyatlar düşük şu an artık hafta sonlarının bir esprisi kalmadı alım satım için
  • 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.