Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (1047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah sabah fransada yaşanan bu son olaylardan sonra fransa karmasını elden çıkarsammı acaba diye düşünüyorum... fakat duygusallığı sanal bir oyuna yansıtmak doğru olurmu acaba... bu konuda boykot yapan veya düşünen arkadaş(lar) varmıdır benim gibi düşünen? yoksa çokmu duygusal düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

sabah sabah fransada yaşanan bu son olaylardan sonra fransa karmasını elden çıkarsammı acaba diye düşünüyorum... fakat duygusallığı sanal bir oyuna yansıtmak doğru olurmu acaba... bu konuda boykot yapan veya düşünen arkadaş(lar) varmıdır benim gibi düşünen? yoksa çokmu duygusal düşünüyorum

Hocam ben italyan kadromu satıp fransa kurmak istiyordum. Ama aşırı milliyetçi olduğum için şu anda ingiltere kadrosu yapıyorum. Hatta 2-3 ay sonra araç degiştirip renault alıcaktım şu anda fikrimi degiştirip ford'a döndüm...
  • quote:

sabah sabah fransada yaşanan bu son olaylardan sonra fransa karmasını elden çıkarsammı acaba diye düşünüyorum... fakat duygusallığı sanal bir oyuna yansıtmak doğru olurmu acaba... bu konuda boykot yapan veya düşünen arkadaş(lar) varmıdır benim gibi düşünen? yoksa çokmu duygusal düşünüyorum

Bence Fransizlarla oynarken yeterince sevinemiyeceksin, devamli aklina bu olaylar gelecek, sat kadronu. Baska lig mi yok hocam.. hatta bence Rusya ligi kur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri35 -- 23 Aralık 2011; 11:43:55 >
  • @exchange

@serseri35

doğru diyorsunuz dostlar hemen satışa çıkarıyorum her attığım golden sonra bu tip olaylar aklıma gelecek... kadronun %99 u fransa vatandaşı zaten... hadi lejyoner olsalar eyvallah ama fransız oldukları için beni duygusal karar almaya yöneltti...
  • 200.000 gibi bir coins'im var italya ya da ingiltereden takım kurmayı düşünüyorum. taktik olarak 4-1-2-1-2, 4-4-2 gibi bir taktik düşünüyorum. Kadro önerilerinizi bekliyorum çünkü bir türlü istikrar sağlayamadım bu aralar kafayı yemek üzereyim.
  • turnuvalara girerken donup kaliyormu oyun sizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prosatarus

turnuvalara girerken donup kaliyormu oyun sizde ?

evet turnuvalarda sorun var şuan
  • fransa karmasını satışa sundum... rus karması kurmayı düşünüyorum fakat rusyada kayda değer adam gibi bi CB sadece bruno alves var... acaba yanına bir tane lejyonermi çeksem kadroyu şöyle düşünüyorum;

4-4-2

GK-Akinfeev
    RB-Anyukov
    CB-Bruno Alves
    CB-?
    LB-Ansaldi veya Criscito arasında kararsızım
    CDM-R.carlos
    RM-Mcgeady veya Bystrov arasında kararsızım
    LM-Tosic
    CAM-Danny
    ST-Doumbia
    ST-Wellington

olarak düşünüyorum kadroyu ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

quote:

Orijinalden alıntı: Prosatarus

turnuvalara girerken donup kaliyormu oyun sizde ?

evet turnuvalarda sorun var şuan

sagol hocam
  • quote:

@exchange

@serseri35

doğru diyorsunuz dostlar hemen satışa çıkarıyorum her attığım golden sonra bu tip olaylar aklıma gelecek... kadronun %99 u fransa vatandaşı zaten... hadi lejyoner olsalar eyvallah ama fransız oldukları için beni duygusal karar almaya yöneltti...

Kutluyorum arkadaşım seni... Başarılar yeni kadronla...
  • beyler cf sılva ve cm ıf lucas ıhtıyacı olan var mı ? satıyorum oyun ıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: exchange

quote:

@exchange

@serseri35

Kutluyorum arkadaşım seni... Başarılar yeni kadronla...

eyvallah hocam ilahi adalette gerçekleşiyor sanki adamları 400 500 karla koymama rağmen bayağı talep oluyor bayağı hızlı gidiyor adamlar çok şükür...

edit: bu arada satılacak itemlerle beraber ortalama 40K olacak rusya karmasımı kuriyim yoksa farklı bir ligemi yönelsem? BPL karması dışında....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 23 Aralık 2011; 13:32:23 >

• rus karmasını kurmaya karar verdim olabildiğince kelepir adamlar düşürmeye çalışıyorum 2K ya danny geldi 10K civarına wellington yolda 7K civarınada doumbia yolda
    rus liginin en pahalı iki adamı bu rakamlara gelirse süper olur
  • kanka dun bırı ıle mac yaptım adam rus karması kurmus zorladıda baya ıyı oynadı ama nıtekım galıp geldım :D sana tavsıyem eto ve wellıngton mutlaka 2 lı olarak st oynat
  • quote:

rus karmasını kurmaya karar verdim olabildiğince kelepir adamlar düşürmeye çalışıyorum 2K ya danny geldi 10K civarına wellington yolda 7K civarınada doumbia yolda

hucumda çok iyi bi lig rusya lakin defansı sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

rus karmasını kurmaya karar verdim olabildiğince kelepir adamlar düşürmeye çalışıyorum 2K ya danny geldi 10K civarına wellington yolda 7K civarınada doumbia yolda

hucumda çok iyi bi lig rusya lakin defansı sıkıntı

haki onada çare buldum bro defansta bruno alvesin yanına fransa karmasından kalma cameroon aslanı M'bia yı oynatıcam bruno ağır biraz yanına seri olan M'bia ilaç gibi gelecek

@gökay

kanka bu kurmayı düşündüğüm kadroyu rakip olarak gelmişti karşıma ve hayran kalmıştım özellikle kanatlardaki adamlar tosic ve mcgeady gayet seri adamlar... ilk etapta welligton ile doumbia yı oynatıcam etoo ya şimdilik boyum yetmiyor ilerde neden olmasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

Yahu bu ezikler kendilerine küfür ettirmekten zevkmi alıyorlar, işin ilginci 3ünden biri Türk

kimleri sattın böyle abi 1 milyonu vurmuşsun

Messinin parası çoğu :)

birazda aldım Hakan, 3 tane almam gereken IF var şöyle hedefliyorum.

IF Thiago Silva 700K
    IF Julio Cesar 150K
    IF Richards 150k

Toplamda 1ilyonk yapyıyor. Ne dersin alabilirmiyim sence

• quote:

quote:

quote:

Yahu bu ezikler kendilerine küfür ettirmekten zevkmi alıyorlar, işin ilginci 3ünden biri Türk

kimleri sattın böyle abi 1 milyonu vurmuşsun

Messinin parası çoğu :)

birazda aldım Hakan, 3 tane almam gereken IF var şöyle hedefliyorum.

IF Thiago Silva 700K
    IF Julio Cesar 150K
    IF Richards 150k

Toplamda 1ilyonk yapyıyor. Ne dersin alabilirmiyim sence

tiagoyu alırsın 700 e abi ama richards ve cesar zaman alır 150 ye bulman richards 200 lerde seyrediyor 2-3 güne o 2 adamıda alırsın hatta tiagoyu biraz daha ucuza ara derim 1-2 gün daha beklemenden yanayım

• Ya hakan normal silva vardı onuda sattım IF silva için, şimdi Serie A ile maç yapamıyorum

Serie A'sız ut olmazmış, sürekli BPL ile oynamak sıkıyor beni

Dediğin gibi Pazartesi akşamına kadar beklemeyi düşünüyorum bir happy hours'a bakar olay
  • kaptan hh da bak gor sılva cıkarıcam
  • 
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.