Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç senedir Fut oynuyorum. Daha yeni alabildim, takımı oluşturunca, kuruluş yılı 2019 Ekim oldu. Aynı hesapla girmeme rağmen daha önceki seneyi görmedi. Sebebi nedir ?
  • arkadaşlar selam aktif bir fut whatsapp grubu var mıdır ya da kurmayı düşünür müsünüz
  • Fut champions ödülleri akşam 11'de veriliyordu şimdi webapp e baktım gelmiş.
    Gelen var mı başka ?
  • Fefe F kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı oldu hocam 2014tü Ekim 2019 oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fut 20 yi pc de oynuyorum messi çıktı paketten satıp yatırım yapıp coins kasmak istiyorum yaklaşık 1.6 milyon coins olacak ortalıktan kimi toplayıp satmak mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canelka

arkadaşlar selam aktif bir fut whatsapp grubu var mıdır ya da kurmayı düşünür müsünüz
    bana uyar. baskalarını da bulabılırsek kuralım bır grup.
  • HeiligeR-7 kullanıcısına yanıt
    lig kurma gorevlerını takıp et. gumus kartı olanları topla. altın karrt pıyasada cok var. ve cok paket acılıyor. gumus kartlar sayı olarak pıyasada az. hepsını toplama sansın daha yuksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Fut champions ödülleri akşam 11'de veriliyordu şimdi webapp e baktım gelmiş.
    Gelen var mı başka ?
    sen yaşıyor musun yav :D
  • Düz 4-4-2 taktiği nasıl arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 15 Kasım 2019; 2:42:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

sen yaşıyor musun yav :D

Alıntıları Göster
    Neden yaşamıyayım :)
  • Arkadaşlar , superonline superbox kullanan var mı ? Dün arkafaşımın modemşyle oynadım, normalde benm internet daha hızlı ama evde çok kişi oldupu için inanılmaz ping oluyor, takılmıyor , akıyor ama bşraz daha geç hamlenolduğunu hissediyorum. Statik ip ile uğraşacağım ama superbox kullanan var mı merak ettim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FUT ta yeniyim kondisyonu kart kullanmadan arttırmanın yolu varmı bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? iyi oyunlar
  • behzat09 kullanıcısına yanıt
    Fifa 19 aldın mı

• Öncesinde Neymar akabinde ardarda gelen 2 Partey hayattaki bütün şansı kullanmak gibi birşey sanırım

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• Arkadaşlar dribling yeteneği çok iyi ve ucuz oyuncu onerebilirmisiniz? Bilnmedik olsa çok iyi olur. :)
    Fifa 2020 oyunum orjinal..
    Son olarak aldıgım oyuncuları ultimate teamda özelliklerini kalıcı yükseltebiliyor muyum?
    şimdiden teşekkürler.
  • ben kafayı yemiş bulunmaktayım sizler nasıl devam ediyorsunuz anlamadım bende deli gibi gecikme var sorun bende dicem diğer oyunlarda stabilim hep. iyi bir kadro kurmama rağmen wl de daha 18 galibiyeti geçemedim en buyuk sorunda gecıkme adamlar yerlere dusuyor pas almıyor atamıyor çıldırma noktasına gelip oyun hayatımı bitiresim geldi hatta ilgilenen olursa hesabımı dukkana koydum.
  • Arkadaşlar market ban yedim.

Market banını açtırabilmiş olan var mı aynı fifa oyununda.Dünya kadar birikimim var hepsi boşa gidecek.Oyuna küsmem için bana bahene vermezler umarım.

Ayrıca uyarı gelmeden doğrudan banlamak kadar saçma bir şey daha yok.
  • Arkadaşlar squad battle maçlarında kazanmama rağmen neden 0 puan geliyor?

• Merhaba, FIFA 20 PS4 platformunda 1 milyon coins aktardığım için transfer banı yedim, ne oyuncu alabiliyorum ne satabiliyorum. fifa 21'e kadar sürer demi bu ban?
    Eğer sürüyorsa yeni hesap almam veya açmam ı çözüm? sıfırdan da yapmak üşendiriyor, alabilceğim bir yer var mı
  • Mevkiye göre olması gereken kimya kartlarını tecrübeli arkadaşlar yazabilirmi. İyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.