Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Div 4'e kadar çıktım hiç hileci denk gelmedi bana.
  • byrock6 B kullanıcısına yanıt
    Ben sadece oyunu parayla alırım, başka para veremem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

4-3-3 (4) önceki senelere göre daha dezavantajlı olmuş bu sene. Gerçi oyun genel olarak dengesiz ve oturaklı olmadığı için özellikle kaleci ve bekler çok sapıtıyor.

Böyle bir düşünceye, izlenime nereden kapıldınız bilmiyorum ama gelen rakiplerle sizin hesabınızın easfc levelinin hiç uzaktan alakası yok. Sezon modlarında rakipler bulunduunuz klasmana göre geliyor. Fut sezonda da benzer sistem olmakla birlikte gelecek kadronun gücü kalitesi vb tamamen rastgele.

Tabi kendi tercihiniz ama ben olsam 85level olan hesapla devam ederim. Hem fifa hem konsolda. Yeni gamertag açmanın bir getirisi olmayacak. O kadar yıllardır kullanıp benimsediğim hesabım dururken neden yenisini açayım ki. Şu anki EA hesabımın maili 2010dan bu yana aynı. Psn IDmin maili de aynı mesela bundan keyif alıyorum.

Anliyorum hocam,

Dun eski hesabimla girdim haklisin cunku level 85 oldugum icim katalogdan muthis seyler var henuz kullanmadim dun basladim.

Sizin kullandiginiz dizilisler nelerdir ?

• Adebayor if gelir bu hafta hem hattrick hem de super oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 18 Kasım 2017; 22:42:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar internet hizim muazzam 1000 Mbps ancak online maclarda bazen 20. dakkada bazen 70. dakkada oyun donmaya basliyor slow motion gibi bu sorunu yasayan var mi ? yeni xbox one ve fifa 18 aldim 2 gundur oynuyorum gecici bisey mi yoksa milletin yag gibi akiyo mu ? yani hep basladigi gibi gitse super ama sanki bug var belli dakkadan sonra donukluk basliyor.
  • Bu forum Fifa 15- ve 16'da müthişti. Herkes bir şey yazıyor hiç boş durmuyordu. Şimdi bakıyorum da oyunu bir çok kişi bırakmış galiba sorunu olan arkadaşlara bile bir şey yazmaya üşenmişler. Vah vah.
  • Ya rakipte dybala diye bir herif var diger 10 adam normal gold karti.Sadece dybala ile sut atmaya oynuyor.4 sut atti dybala ile 4u de girdi.Abartmiyorum ceza sahasi disinda topla bulustugu an basiyor herif sut tusuna giriyor.Ben de kicimi yirtayim gol atacam diye

• Haha dün Adebayor hattrick yaptı bugün Soldado, bakalım kimin if kartı gelcek ya da ikisinin de gelcek mi
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Soldado kesin gibi.Adebayor penaltidan falan yazdi ama buyuk mac sonucta bence o da gelmeli.Tr ligine 2 informu cok gormezler umarim

• analitikduzlem A kullanıcısına yanıt
    Adebayor oyun olarak da baya iyi oynadı, Soldado da 20 dakikada hattrick yaptı. Bence gelcek ikisi de :)
  • 18galibiyet 4 mağlubiyet gidiyorum 3 maçım kaldı elite garanti. bu hafta niyeyse şans yanımdaydı. yalnız pc'de ödüller cidden çok kötü. elite olamıyorsan çektiğin sıkıntının stresin hiçbir anlamı yok. bu 7. hafta galiba bu haftayı da sayarsak sadece 3 kere elite olabildim onun dışında 3 kere gold1 ilk hafta da gold3 olmuştum.

15 galibiyet alıp 1 tane megapack gelmesi cidden elimizi kolumuzu bağlıyor. ticaret yapmadığın veya point almadığın sürece para biriktirmenin imkanı yok. r9 r10'da gözümüz yok da del piero sbc'sini yapmak için bile para birikmiyor.

http://www.futhead.com/18/squads/1667458/ kadrom şimdilik bu şekilde 600k'da para var. sizin önerileriniz ne olur acaba? kadrodan aslında memnunum ama immobile yerine top seviye bir forvete ihtiyacım var ki dediğim gibi para olsa da del piero sbc'sini yapabilsem :)

sırf fifa için de konsol alınmaz,alınsa bile ordakilerle point harcamadan baş edilmez. :D rui costa harici icon'a 50maçta 1 falan rastlıyorum pc'de :D

• arkadaşlar squad battles da seviyeleriniz neler ilk 100 e girebilen varmı aranızda ?

Edit:argüman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cntzlm -- 20 Kasım 2017; 7:46:50 >
  • 2 haftadır wl'i 20 galibiyetle bitiriyorum. 2 haftadır ilk yarıda 2 0 geriye düştüğüm bütün maçları kazandım aynı şekilde kaybettiğim 5 maçın 4'ünde de 2 0 öne geçip kaybettim. fifa 17'de momentum ile bir şekil başa çıkılıyordu fakat 18'de hiç bir şey senin elinde değil.

ingiltere ligi kadrosuyla oynuyorum wl'i. forvette lukaku yerine if son'u denedim haftasonu ligi ödüllerinden gelen. çok net şekilde fark yarattı lukakuyu kesmek zorunda kaldım. uzaktan şut ve plase özelliği var son'un her şekilde etkili şut çekebiliyor, parası olana tavsiye ederim.

online seasons'ı ağırlıklı olarak tr ligi kadromla oynuyorum. son 2 denememde son maçlarımda 1.lig kupasını kaybettim :) tahmın edebileceğiniz gibi 2 maçtada 2 0 öne geçmiştim ilk yarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aiko

2 haftadır wl'i 20 galibiyetle bitiriyorum. 2 haftadır ilk yarıda 2 0 geriye düştüğüm bütün maçları kazandım aynı şekilde kaybettiğim 5 maçın 4'ünde de 2 0 öne geçip kaybettim. fifa 17'de momentum ile bir şekil başa çıkılıyordu fakat 18'de hiç bir şey senin elinde değil.

ingiltere ligi kadrosuyla oynuyorum wl'i. forvette lukaku yerine if son'u denedim haftasonu ligi ödüllerinden gelen. çok net şekilde fark yarattı lukakuyu kesmek zorunda kaldım. uzaktan şut ve plase özelliği var son'un her şekilde etkili şut çekebiliyor, parası olana tavsiye ederim.

online seasons'ı ağırlıklı olarak tr ligi kadromla oynuyorum. son 2 denememde son maçlarımda 1.lig kupasını kaybettim :) tahmın edebileceğiniz gibi 2 maçtada 2 0 öne geçmiştim ilk yarı.

kadro, taktik ve custom taktik ayarlarınıi, talimatlarınız nedir aaba? ben de ingiltere ligi oynuyorum da

• buraqka B kullanıcısına yanıt
    ingiltere ligi kadrom bu:

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

kullandığım custom taktik bu;
    https://www.youtube.com/watch?v=xsddelxdf0Q

talimatlarda, lukaku oynuyorsa hedef adam, son oynuyorsa arkaya koşu yap şekilde sterling ve martial ile beraber. bakayoko ve beklerde ataklarda geri kal şeklinde diğer herşey default.

bu da tr ligi kadrom:
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• Aiko A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • Arkadaşlar Fifa 18 1920X1080 çözünürlkteki ceza sahası içi ağırlaşma tekrarlarda ve oyun içi ara ara olan anlık ağırlaşmaların sebebi nedir bilginiz var mıdır ?
  • hocam bütçe derken coinsleri kastetmiştim gerçek para değil, elindekileri satıp belli bir miktara gelirsen ona göre sana bir kadro kurabilirim önceki yazdığım epey pahalı olmuş yeni farkettim :D
  • byrock6 B kullanıcısına yanıt
    Şuan başka bi sorunla uğraşıyorum. Bilgisayarı her ilk açışımda be ilk ultimate team oynadığımda oyunu arka plana attım diye oyundan çıkıyor. Ama oyunu arka plana atmadım ben hiç. Bunu basıl halledebilirim bi fikrin varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bilgisayarında yüklü bir yazılımın güncelleme bildirimi geldiğinden kendiliğinden arka plana alıyordur veya trojan gibi casus bir yazılım varsa kendi kendine alt tab yaptırıyor olabilir google ile alt tab sorunu diye aratırsan cevap bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrock6 -- 20 Kasım 2017; 21:46:45 >
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.