Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

TSL bazı oyuncu ratingleri açıklanmış.

http://www.futhead.com/18/leagues/super-lig/

Lens'in pace 6 artmış 89 olmuş.
    Quaresma neredeyse aynı kalmış.
    Talisca 79'a yükseltilmiş. En az 80 olmalıydı bence.
    Selçun İnan 76.

Bunlar resmi mi peki? Yoksa tahminden mi ibaret?

Gerçek Fut ratingleri hatta futwiz sitesinde daha fazla açıklanan kart var.

• 2018de süper lig için şöyle bir kadro olabilir o zaman (Sağ bek Visca değil de Mariano olacak o futheadde yoktu futwizde var onda da forvete eto'yu ekleyemedim )

http://www.futhead.com/18/squads/56266/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 14 Eylül 2017; 17:37:58 >
  • Merhaba,

Bir şey sormak istiyorum. Fifa’yı 14’ten beri FUT moduyla beraber PC’de oynuyordum. Geçtiğimiz ay PS4 alarak PC’yi bıraktım. PS4 üzerinden FUT’a girdiğimde katalogdan ürün alırken kullandığımız puanları ve katalog level’ını PC’deki 4 yıllık geçmişimi baz alarak PS4 hesabına aktardı. Ancak takımımı doğal olarak aktarmadı.

Biliyorsunuz önümüzdeki hafta FIFA 18 için FUT Companian App ve market açılacak. Android üzerinden Companion’ı indirip girdiğimde böyle bir ekranla karşılaştım. Bu sorunu FIFA 18 açılana kadar nasıl aşabilirim?

Yardım edebilir misiniz?

• kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Hocam futta maç yapman gerekiyor. Tam sayısı belli değil. Kiminin 20 Maçta Kiminin 50 Maçta açıldığı oluyor. Hafta sonu yoğun olarak ps4 oyna açılır. Kesin bir cevap yok ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frd34

Hocam futta maç yapman gerekiyor. Tam sayısı belli değil. Kiminin 20 Maçta Kiminin 50 Maçta açıldığı oluyor. Hafta sonu yoğun olarak ps4 oyna açılır. Kesin bir cevap yok ama.

ooouuvv. 50 maç mı? kötüymüş ya
  • ayın 20sinde futwebapp acılcakmıs ya bu fifa 18 için. buna giriş nasıl olcak acaba. ben fifa 18 ön sipariş verdim ama elimden kod falan yok yani nası gircez bu hesaba :)
  • vixi1 V kullanıcısına yanıt
    fifa 18'i alsın almasın fifa 17 fut oynayanların tümü web app'e erişim sağlayabilir. Bir müddet sonra ise sadece 18 sahipleri giriş yapabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Eylül 2017; 13:47:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Web app çıksada yavaştan başlasak. :)
  • ahmet35470 A kullanıcısına yanıt
    Webb app rehberi var mıdır . 15 den beri FIFA alıyorum hiç kullanmadım web app i . Nedir nasıl kullanılır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedved55 kullanıcısına yanıt
    Oyun içinde yaptığın hemen hemen her işlemi yapabildiğin çok büyük bir kolaylık aslında. Mobil uygulaması da var. Oyuncu alıp satma, takım düzenleme, top stad forma falan düzenleme, paket açma, 17 de mobil uygulamada Squad Challenge yapma vardı ek olarak. Kısaca maç yapma dışında hemen hemen herşeyi çok rahat bir şekilde yapabildiğin bir ortam.

• Bu yıl SBC'lerin web app içinde geliyor olmasını görmek güzel
  • Sevgiler donanımhaber ailesi,

Yakın bir arkadaşım geçen hafta youtube'da bir girişme başladı. Daha çok eğitici videolar üretmeyi amaçlıyor. Yabancı fifa youtuberlarını uzun zamandır takip ettiği için kendisi de onlar gibi bir yol izlemek istiyor. Kendini geliştirmek isteyen herkesin bir şeyler kapabileceğini düşünüyorum. Kendisini ben başlatmıştım Fifa'ya, ancak iş güç derken o benden daha fazla takip etmeye başladı. İki günde bir video koymayı amaçlıyor.

En azından bir göz atıp artılarını eksilerini söyleyebilirseniz, ikimiz de çok seviniriz. Destek olmak isteyenler de her zaman abone olabilir

Şimdilik videoları

Fifa 18'de Nasıl Gol Atılır 1
    Fifa 18 Cruyff Dönüşü
    Fifa 18 Tüm Yeni Gol Sevinçleri
    Fifa 18 Demo İnceleme

Bu da kanalın linki

Herkese iyi forumlar.

Not: Kendisi ultimate team oynuyor.

• Thema Player kullanıcısına yanıt
    arayüz falan da olduğu gibi değişiyormuş zaten direk mobil arayüz gibi olacakmış
  • cagatyercan kullanıcısına yanıt
    Aynen EA'nin siteden inceledim gayet güzel görünüyor tasarım.

• Ea daha önce 20 sinde geleceğini açıkladığı web app ı 21 olarak değiştirmiş. Telefon uygulaması compotion a da 22 sinde ulaşım sağlanacakmış.

• Origin Access alırsak fifa 18'i erken oynayabiliyor muyuz direk yani 10 saatlik oyun süresi veriyormuş heralde accesslilere, yani fifa 18i almış olmamıza gerek yok dimi daha almadım da :))
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    evet. oyunu erkenden indirmiş oluyorsun + 10saat fifa 18 i oynuyorsun.
  • Web App açıldı, gayet güzel görünüyor.
  • larssonn kullanıcısına yanıt
    hadi bakalım kuralım kadromuzu, italya ile başlangıç yaptım ben, costayı çok beğenmiştim juventusta demoda, direk onu alcam

yalnız şu an serverlar çöktü sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 20 Eylül 2017; 20:57:32 >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    aynen sürekli gidiyor serverlar, ilk başlarda iyiydi. Bende ingiltere açtım ilk gelen oyunculardan yaptığım takım 82 Chem oldu :)
  • 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.