Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iyi çıkan genellikle 2.resimdeki az çıkan 3.resim 1.resimden pek birşey çıkmıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osvaldo17 kullanıcısına yanıt
    Benim de buna benzer olay yaşandı geçenlerde. Son saniye kornerinde kaleci gol attı uzatmalara gitti maç kazandım orda da
  • Aylık elit için 12 galibiyet gerekiyordu 12 yapıp kadroyu sattım hemen fiyatlar acayip düşüşte bence maliyetli kadron varsa bugün bitirip satin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cighost -- 25 Şubat 2017; 14:25:2 >
  • Şu kaleciden seken top saçmalığı da iyice sıkmaya başladı, saçma sapan şutları tutup tam rakibin diğer boştaki adamının önüne servis ediyor.

10 gol yiyorsam 5 tanesi seken top.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 25 Şubat 2017; 15:38:56 >
  • Arkadaşlar selam;

Oyunu geçen yıl çok oynamıştım ve çok sağlam kadro kurmuştum. Bu yıl ise işten fırsat bulup oynayamam diye almamıştım ama şimdi biraz rahatladığım için aldım indirdim. Birazdan download bitecek.

Şimdi sizlerden öneri bekliyorum. UT çok değişmiş deniliyor, turnuvalar v.s. takım kurmak felan sanırım eski serilere nazaran daha kolay olmuş. Bir çok yenilik gelmiş.

•Sizce ben ne yapmalıyım?
    •Hangi turnuvaları ya da varsa etkinlikleri yapmam gerekir?
    •Geçen yıl ilk girişimizde draft jetonu ile kazandıklarımızla bir başlangıç kadrosu kurabiliyorduk. Şimdi bunun yerini ne aldı?
    •Kimya kartları geçen yıllarda oyuna çok etki etmiyordu. Hatta ikiye bile bölünmüştük ediyor-etmiyor diye. Ama bu yıl sanırım kartlar tamamen oyuna yansıyormuş bu doğru mu?

ve son olarak tüm önerilerinize açığım arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim. 10-15dkya oyundayım inşAllah :)

Edit: Oyuna giremedik Reus ekranında Directx hatası alıp duruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KeJ -- 25 Şubat 2017; 16:30:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kutillo

quote:

Orijinalden alıntı: fimi

Paketlerin üzerindeki şeyler nasıl değişiyor hocam anlamadım anlatabilir misiniz? Paketi açıp kapatma vs tarzı bir şey mi var ki? Tüm paketler duruyor yani premium gold pack vs. Açıyorsun oyuncu çıkıyor sizin dediğiniz olayı anlamadım.

Youtube'taki elemanın dediğine göre böyle olmayacak çok renkli
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Şu şekilde olacak bana daha çok bundan çıktı siyah renk ağırlıklı

veya bu ama düşük ihtimalli

ŞİMDİ PAKET AÇTIM BİR TANE RİBERY ÇIKTI

sa

arkadaşlar bu konsol mu?

pc de böyle bişey,çizgi falan yok

• (((TeAcHeR))) kullanıcısına yanıt
    konsolda hocam ve bazen oluyor her zaman değil
  • Arkadaşlar hala lag,oyuncuların hızının yarıya düşmesi gibi saçma sapan şeyler devam ediyor mu weekend league de
  • Beyler oyunu indirdim demoda yağ gibi akıyordu oyun ama aşırı derecede fps düşüşü var. Adım atamıyorum sahada ağır çekimde gibi oyun. Kasma yok oyunda fps düşüşü var...
    Replaya aldığımda yine yağ gibi akıyor ne yapsam çözemedim ya. Her yolu denedim, tüm ayarları nvdiayı, belgelerimi, sürücüleri, ek ayarları yaptım neden böyle çıldıracam. 2dk oynamadım dogru düzgün originde 6 saat oynadım gözüküyor oyuna gir çık ayar yap yap yap derken ... töbe yarabbim ya
  • coins kazanma taktikleri verebilecek varmı? sezon maçları yapmaktan bıktım çok yavaş birikiyor. draft desen 4 galibiyet alsam da paketlerden düzgün birşey çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olcaycukur -- 26 Şubat 2017; 1:20:53 >
  • 06Sabrossa89 0 kullanıcısına yanıt
    uzatma dakikalarındaki kose vurusunda kendisi geliyor

• 06Sabrossa89 0 kullanıcısına yanıt
    Geride isen ve taktiğin atak veya ultra atak ise çıkıyor kornerlerde.
  • komediyim ya ben 200 coinslik 11 maçlık sözleşme alayım dedim genelde 200 oluyorlar bakmadan aldım 5000 binden açmış adam bendede 5035 felan vardı max gitti hepsi bi anda takla atmıştır sabahdan beri 5000 i yeni birikrdim defansada varane'yı alıcam elde gene sıfır :D

oyunu 1 haftadır oynuyorum hiç paket açmadım şimdilik kadrom bu https://www.futbin.com/17/squad/2037829

forvetleri ufakdan değiştirip güclendireceğim haftaya kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeaDGardeN -- 26 Şubat 2017; 3:52:14 >
  • olcaycukur kullanıcısına yanıt
    Ben bu aralar ticaretle kazaniyorum.Haftanin maclarindaki oyuncular gereksiz yere pahalilaniyor.Turkiye ligindeki sol bekler 4k,stoperler 2.5k.Ben Galatasaray-Besiktas derbisinin gorevini gelecegini tahmin ettim ve bu oyunculardan bolca stokladim.Aldigimin 3 katina da peynir ekmek gibi sattim

• Arkadaslar merhaba fifayi sadece kariyer mod için istiyorum ama sıfır oyuna o kadar para veremicem 2.el fifa keyi baska pc de giriliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: 06Sabrossa89

quote:

Orijinalden alıntı: akabe1903

Geride isen ve taktiğin atak veya ultra atak ise çıkıyor kornerlerde.

yani illa kontraya alacaz emin misin bundan ama bu kötü sonuçölar doğurur hurra diye çıkıyor full atakta defansta oyuncu kalmıyor

Kaleci zaten son 3-5 dk da ileri gidiyor kornerlerde .Gerideysen zaten kaç kişinin gittiği önemli değil bence zaten kaybediyosun.
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    06Sabrossa89 0 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca böyle son saniye kornerlerinde korner taktiklerinden kalecinin etrafında biriki seçip penaltı noktasının önüne doğru orta açarsanız karambolden felan gol olma şansı yükseliyor
  • wl'de yedeğe bronzları koyup takım ratingini düşürmek pek işe yaramıyor sanki ya, demin 3 tane toty + messi,ronaldolu kadrosu olan bir adam denk geldi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrock6 -- 26 Şubat 2017; 16:16:55 >
  • Arkadaşlar şu wl deki gecikme işini nasıl çözeceğiz. Yok mudur bir yolu bağlantı yeşil ama paslarda şutlarda her şeyde gecikme oluyor resmen 1-0 geride başlıyoruz çok sinir bozucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei Splinter

Dostlar merhaba.Oyuna yeni başladım şuan offline alışmaya çalışıyorum FUTta.Şöyle bir kadro kurdum aklım yettiğince :)

Her türlü tavsiyeye ve eleştiriye açığım.Yeni başladığım için önerilerinizi bekliyorum.

https://www.futbin.com/17/squad/1993595

Orta alana dokunmadım, bu kadroyu tavsiye ederim.
    https://www.futbin.com/17/squad/2047967

• 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.