Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başına geldi mi daha önce ? Çünkü ödüller persembe 21.00 veriliyor ve o saatten sonra katilim hakki verilmezse 3-4 saatte katilmam cok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamaimaseN

Başına geldi mi daha önce ? Çünkü ödüller persembe 21.00 veriliyor ve o saatten sonra katilim hakki verilmezse 3-4 saatte katilmam cok zor

Valla ben sınır kaç win bilmiyorumda top 40a kalıyodum sürekli hesabımı satmadan önce ve ödülleri alana kadar qualifed yazmıyodu ödüllerle birlikte qualifed yazıyodu, yani win sınırını geçtiysen öyle olacaktır kesin ama sınır kaç onu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Düzenli olarak Div. 2'deydim uzun süredir, arada Div. 1 oldu, WL'de oynamaya başladım falan, derken biraz kadroyu güçlendireyim dedim WL için. Bir anda rüzgar tersine döndü sonra, bir hafta içinde Div. 5'e düşünce bıraktım oynamayı. Milyonluk takım koşamıyor, adam geçemiyor, tuhaf tuhaf hatalar yapıyor. Ayrıca çıkan rakipler de değişmeye başladı onu farkettim. Sürekli 2014 ve öncesi, çok iyi oynayan adamlar çıkıyor, Div. 5'e düşene kadar değişmedi bu durum, gerçekten tuhaf.

@cighost

Buradaki nick'imle aynı.

Valla 2 gündür xboxtayim 10 klik bı epl kurdum div 4 e kadar geldim şuan oyun yağ gibi akıyor server mükemmel pislik yapan yok oyundan çıkma gibi bı kültür yok menüsü çok kullanışlı adama anında mesaj atıp ekleyebiliyorsun kante 7k vardy 8k şaka gibi :)) pcyi tamamen unuttum çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cighost -- 21 Şubat 2017; 22:45:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cighost

quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Düzenli olarak Div. 2'deydim uzun süredir, arada Div. 1 oldu, WL'de oynamaya başladım falan, derken biraz kadroyu güçlendireyim dedim WL için. Bir anda rüzgar tersine döndü sonra, bir hafta içinde Div. 5'e düşünce bıraktım oynamayı. Milyonluk takım koşamıyor, adam geçemiyor, tuhaf tuhaf hatalar yapıyor. Ayrıca çıkan rakipler de değişmeye başladı onu farkettim. Sürekli 2014 ve öncesi, çok iyi oynayan adamlar çıkıyor, Div. 5'e düşene kadar değişmedi bu durum, gerçekten tuhaf.

@cighost

Buradaki nick'imle aynı.

Valla 2 gündür xboxtayim 10 klik bı epl kurdum div 4 e kadar geldim şuan oyun yağ gibi akıyor server mükemmel pislik yapan yok oyundan çıkma gibi bı kültür yok menüsü çok kullanışlı adama anında mesaj atıp ekleyebiliyorsun kante 7k vardy 8k şaka gibi :)) pcyi tamamen unuttum çok memnunum

xbox zaten oyunun en iyi performans verdiği konsol efsanelerin yer alması da cabası buda en iyi oyuncuların xboxa yönelmesine ve oyunun daha da zorlayıp keyifli hale gelmesine katkıda bulunuyor

• Oyunda Special Oyuncuların (If, TOTY, MOTY vb..) raitinginin farklı görünmesinin nedeni ile ilgili bir teorim var.

Ben FIFA 15 den beri çoğunlukla Full silver kadrolarla oynarım. Mexico arjantin, fl2, Belçika gibi.. ortalama 70-72 falan olur Rtiting ortalamam. Karşıma gelen rakipler ise herkes Gold oynadığından doğal olarak en az 80-90.
    Böyle takım raitinginglerinin arasının açık olduğu maçlarda raslatılar sonuçlar hep benim lehime olur. Örnek; Mesela kornerlerde ceza alanı içinde bir kaos olsa topun önüne düştüğü adam benim oyuncum olur. Ya da penaltı kullanacak olurum; rakibin kalecisi doğru yöne yatsa bile top koltuğunun altından geçer, g*tüne falan çarpar gene gol olur. vb..

Special kartla alakası nedir? derseniz şu olabilir; in form oyuncunun değerlerinin yüksel olmasından ötürü haksız rekabeti önlemek gibi geliyor bana. yani o If oyuncu 88 raitingli kartsa, Oyun içinde 90-92 gösterip Raiting dengesini abartıyorlar. Bu da zayıf takımın işine yarıyor.

Gelelim sistem eğer böyle işliyorsa bu yapılan adaletsizlik mi? Buna katılmıyorum, çünkü galibiyetleri rastlatılarda arıyorsanız zaten oynamayı bilmiyorsunuz, size herşey bahanedir. Kaldı ki, zayıf biri o tip fırsatları da doğru değerlendiremeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 22 Şubat 2017; 7:38:6 >

• ilterler1991 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bende neden böyle olduğunu düşünüyordum. öğrenmiş oldum. Tabi ki, herkes böyledir diyemessiniz. Yazdığım meselenin sebebi doğrultusunda hilecilerin sürekli takım sildiği sonucu ortaya çıkar.
    Bunların dışında, Hileciler formayı da önemsemiyor, iki forması da aynı koyu ya da açık renk oluyor, Siziz formanız karşılama ekranında beyazken o da beyaz bir formaya ready e basabiliyor.
  • https://www.easports.com/tr/fifa/fifa-17-player-ratings-top-50

bu linke göz atmanızı tavsiye ederim.
  • http://www.futhead.com/17/squads/4601180/

Bu şekilde oynuyorum.Talimatlarda pozisyonunu koru dememe rağmen Matic sürekli kanatlara gidiyor özellikle de sağ kanada ,top kapınca kontraya çıkamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabe1903

http://www.futhead.com/17/squads/4601180/

Bu şekilde oynuyorum.Talimatlarda pozisyonunu koru dememe rağmen Matic sürekli kanatlara gidiyor özellikle de sağ kanada ,top kapınca kontraya çıkamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?

Paslaşmayı short yaptıysan topa sahip olan oyuncuya desteğe gidiyordur hocam.
  • r3ally kullanıcısına yanıt
    Aksine bende paslaşma 100.Savunmada dediğim şekilde duruyorlar bazen pasla ilgisi yok Matic sağ kanat oyuncusu gibi yerleşiyor ve kontrada sıkıntı oluyo zaman zaman.
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    "Ataklarda geride kal", bir de genel takım ayarlarında "Organize" kısmı seçili mi?
  • Beyler şu maç kadrosu ekranında kalma bugunda ilk kim oyunu kapatırsa dnf oluyor degil mi?30 dk dir bekliyorum bunun yüzünden lig düşecem.

• Karşısı önce kapatsa da farketmez, oyundan çıkınca DNF veriyor. Kendisi atana kadar beklemen lazım DNF yememek için. Ama süre değişiyor, bazen yarım saat sürüyor bazen 1,5 saat.
  • KamaimaseN K kullanıcısına yanıt
    18 galıbıyet yani gold 3 den sonrası bı dahakı hafta otomatık katılım hakkı kazanabılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serifozangunes

18 galıbıyet yani gold 3 den sonrası bı dahakı hafta otomatık katılım hakkı kazanabılıyor

Platformu pc hocam arkadaşın pcde 11 Wins ve üstü otomatik katılım kazanıyor ödüllerden sonra yazıyor katıldınız diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 22 Şubat 2017; 18:46:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

Teşekkür ederim bende neden böyle olduğunu düşünüyordum. öğrenmiş oldum. Tabi ki, herkes böyledir diyemessiniz. Yazdığım meselenin sebebi doğrultusunda hilecilerin sürekli takım sildiği sonucu ortaya çıkar.
    Bunların dışında, Hileciler formayı da önemsemiyor, iki forması da aynı koyu ya da açık renk oluyor, Siziz formanız karşılama ekranında beyazken o da beyaz bir formaya ready e basabiliyor.

Aynen ama ben hileci olduğunu bile bile maça giriyorum kalesine gol atıyor diye

• Ps4 coini satiliyor mu arkadaslar bilmedigimden soruyorum

• Oyunun motoru ile kesinlikle oynandı kaç gündür maç kazanamıyorum sinirden başım ağrıyor artık. Gittim Bale aldım hızlı koşma tuşu mu bozuldu anlamıyorum boş bıraksan yarı sahayı zor koşacak. Tüm oyuncular öyle. İstediğim gibi gol atamayalı uzun zaman oldu. Ben de bırakma düzeyindeyim artık oyunu. Bir süre sadece haftasonu ligi. Baktım hala aynı, güle güle fifa 17
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Win özelliklerden Framework u kaldırıp tekrar yüklemeyi bir dene,
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı sorun, Bale'den soğudum yeminle.
  • 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.